Page 33 of 140 FirstFirst ... 2331323334354383133 ... LastLast
Results 321 to 330 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #321
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Sinisa...sto kaze Aca...zavrsi sezonu i vidi sta dalje...

  2. #322
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Samo nas testira da vidi da li nam je stalo do njega. Nemoj da potpisujemo peticiju.
    Mourinho and NTNK like this.

  3. #323
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ma ja znam koliko je truda utrosio da stvori ovaj sastav, pa ga smetaju ovakve stvari, neka se ne naljuti na mene ali neka proba malo realno da sagleda situaciju, znam da ima mnogo nelogicnosti u ovoj igrici i da bi mogla da bude mnogo realnija, medjutim ni generacija Reala, oni Galacticosi kako su ih zvali, se nije bas proslavila a imala je vanserijeske igrace, ne ide uvijek sve kao po loju i treba vremena, ja vjerujem da ce se ipak pokazati njegov kvalitet, stoga treba sacekati kraj sezone, nakon toliko utrosenog vremena i truda, ovo bi bio poraz..uzalud utroseno vrijeme, pa tek je 6,7 kola proslo i ima jos vremena..tu su i kup te liga prvaka..motivacije sasvim dovoljno i zato smatram da je ovo sasvim pogresna odluka..

    No kako on odluci tako ce i da bude.

    Ispricavam se na ovom offu, ali evo bas sad na nasoj tv ide zadnja epizoda serije Vruc Vetar i dok ovo pisem ide zadnja scena koja me malo podsjeca na ovu situaciju sa Macvom samo sto Ljubisa ne prica o berbernici nego o Top Elevenu

    Malo crnog humora

    Crni and Volf like this.
    Sezona 27, Level 27


  4. #324
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Jos jedna rutinska pobeda od 0:3 ovog puta u Ligi Sampiona,3-4 igraca treba da dobiju +1 kvalitet i da dobiju jos jednu zvezdicu.Ali dobro,bice to do kraja ove nedelje. Veceras je ligaska utakmica u kojoj smo veliki favoriti.


    Liga Sampiona je vec iza nas plasman je obezbedjen samo da se vidi sa kog mesta.
    Crni, Volf, Nebojsa Misic and 1 others like this.

  5. #325
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Ostani do kraja sezone.. pa vidi. Drzim fige.
    Crni likes this.
    NK Kosavin


  6. #326
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Evo vratili me u igru za LŠ.




  7. #327
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    NORDEUS realan parametar protiv jednog od najslabijih timova u ligi-juce...Sta onda traziti protiv onih jacih ili jednakih



    A mislio sam sav prvi sastav "napucati" na 7*...A zasto,sve je ovde zbrkano,nigdje veze s vezom i da onda podrsci svaki dan visim za vratom???
    U potpunosti razumijem Macvu i neke,al ne one koji napustaju klub i preuzimaju drugi...Ja ovaj nebi mjenjao ni da tankam 10 sezona za redom...
    Volf, Aleksandar Ilok and Crni like this.

  8. #328
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    U LS smo osigurali prolaz,u kupu dobili 2-1 kuci,a u ligi cemo onako "ide kako ide"...
    Tabela izgleda jadno

    Evo danasnjeg protivnika


    Ovaj mladi tim sa ovoliko para ima buducnost ako i ponavljmo ligu...
    Volf, Aleksandar Ilok and Crni like this.

  9. #329
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    I umalo da zaboravim-zna li neko odgovor na ovo pitanje?Zasto Realovi dresovi nemaju "adidas" znak kao i svi officialni dresovi svog proizvodjaca???
    Crni likes this.

  10. #330
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Quote Originally Posted by Zinaid Klicic View Post
    NORDEUS realan parametar protiv jednog od najslabijih timova u ligi-juce...Sta onda traziti protiv onih jacih ili jednakih



    A mislio sam sav prvi sastav "napucati" na 7*...A zasto,sve je ovde zbrkano,nigdje veze s vezom i da onda podrsci svaki dan visim za vratom???
    U potpunosti razumijem Macvu i neke,al ne one koji napustaju klub i preuzimaju drugi...Ja ovaj nebi mjenjao ni da tankam 10 sezona za redom...
    Ako mislis na mene, hehe.. vecinom je to zbog toga sto sa ovim klubom nisam na vasem serveru, a sa ova dva između kojih se dvoumim, jesam..
    NK Kosavin