Page 34 of 140 FirstFirst ... 2432333435364484134 ... LastLast
Results 331 to 340 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #331
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ma misli opcenito, i ja isto kao i on razmisljam, nema sanse da bi mijenjao ovaj klub.

    Zinaid isto nije na nasem serveru, mozda je bas na tvom.

    Igram u 15.56 sa prvim na tabeli pa tko moze neka dodje navijati
    Crni and Volf like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #332
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Igram na jednom od najtezih servera-sigurno...Samo su Crni i Ivan J.(koji je sa mnom u ligi) na istom.I uprkos tome,a i ovim NORDEUS blamazama igram i dalje.
    Svako ima svoje pravo,al eto ja nebi mogao poceti ispocetka i ponovo stvarati tim i osvajati trofeje-mislim da bi me to psihicki ubilo...Mada imam jos jedan tim na istom serveru(5 lvl),gdje odgledam 5-6 tekmi i osvojim proslu sezonu ligu sa omjerom 25-1-0,iako sam imao jaceg lika u ligi koji je svaku tekmu pratio...Nisam to stigao slikati,al eto ko ne vjeruje neka Crni potvrdi...
    Ovdje gledam gotovo svaku tekmu i jebu te u zdrav mozak...Sve dovoljno govori o REALNOSTI REZULTATA.
    Aleksandar Ilok, Crni and Volf like this.

  3. #333
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Zinaid Klicic View Post
    Igram na jednom od najtezih servera-sigurno...Samo su Crni i Ivan J.(koji je sa mnom u ligi) na istom.I uprkos tome,a i ovim NORDEUS blamazama igram i dalje.
    Svako ima svoje pravo,al eto ja nebi mogao poceti ispocetka i ponovo stvarati tim i osvajati trofeje-mislim da bi me to psihicki ubilo...Mada imam jos jedan tim na istom serveru(5 lvl),gdje odgledam 5-6 tekmi i osvojim proslu sezonu ligu sa omjerom 25-1-0,iako sam imao jaceg lika u ligi koji je svaku tekmu pratio...Nisam to stigao slikati,al eto ko ne vjeruje neka Crni potvrdi...
    Ovdje gledam gotovo svaku tekmu i jebu te u zdrav mozak...Sve dovoljno govori o REALNOSTI REZULTATA.
    Ali poenta je u tome sto vise nema nikakvog smisla, mozes da kombinujes koliko hoces ali dzaba ti sve jel kako oni nameste tako ce ti biti.Ja ga igram preko 2 godine i nije mi prvi put da me ovako zajebavaju(bilo je i mnogo gore) ali sada su ga preterali jer su mi ubili svaku zelju za daljim igranjem.A to sto ljudi menjaju klub, to je njihov izbor.

    Послато са LG-P760 уз помоћ Тапатока
    Crni and Volf like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #334
    Newbie Haris Karac's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    26
    samo da se zahvalim momku ovako javno pod imenom "Macva FC" na poklonjenom dresu i grbu, hvala ti puno, iznenadio si me ))
    Crni and Volf like this.

  5. #335
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    29
    Hvala Macva na poklonjenom grbu, car si
    Crni and Volf like this.

  6. #336
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Quote Originally Posted by Zinaid Klicic View Post
    Igram na jednom od najtezih servera-sigurno...Samo su Crni i Ivan J.(koji je sa mnom u ligi) na istom.I uprkos tome,a i ovim NORDEUS blamazama igram i dalje.
    Svako ima svoje pravo,al eto ja nebi mogao poceti ispocetka i ponovo stvarati tim i osvajati trofeje-mislim da bi me to psihicki ubilo...Mada imam jos jedan tim na istom serveru(5 lvl),gdje odgledam 5-6 tekmi i osvojim proslu sezonu ligu sa omjerom 25-1-0,iako sam imao jaceg lika u ligi koji je svaku tekmu pratio...Nisam to stigao slikati,al eto ko ne vjeruje neka Crni potvrdi...
    Ovdje gledam gotovo svaku tekmu i jebu te u zdrav mozak...Sve dovoljno govori o REALNOSTI REZULTATA.

    Evo mene da potvrdim svaku drugovu riječ i da se složim sa svim napisanim.
    Sasa Lazarevic likes this.

  7. #337
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ja necu od kolege nista da trazim jer se i dalje nadam da ce igrati i pisati

    Macva necu vise da ti pametujem, jos jednom da napisem, ajde pricekaj kraj ove sezone pa ces vidjeti sta i kako..

    Danas je odigran derbi u prvenstvu, isli smo u goste prvoplasiranoj ekipi u ne bas najboljem raspolozenju. U 14.minuti nas MC Savic, koji je doveden sa velikim ocekivanjima, pravi pocetnicku gresku i gubi loptu na sredini terena nakon kojeg mi primamo pogodak. Vec tad su nas uhvatile crne misli, pa je li moguce..sta se to dogadja ove sezone.

    No u 63.minuti, nakon postavljanja ofenzivne taktike i nekih promjena, uspijevamo da izjendacimo a u 84. minuti nas rezervni MC na asistenciju napadaca postize pokazat ce se, pobjednonosti pogodak i ostanak u utrci za naslov. Ne bi nam cak ni remi odgovarao jer bi se konkurencija odvojila, ovako smo na samo 2 boda zaostatka za prva dva tima u ligi.

    Sutra je na rasporedu jedan laksi mec protiv zadnjeg na tabeli, mnogima mozda poznatog menadjera Dusana Miloradova (valjda reral tim) i tu se nadamo laganih 3 boda te nabijanja gol razlike.







    Hvala navijacima koji su mi pomogli



    Last edited by Aleksandar Ilok; 05-12-2014 at 08:32 PM.
    Crni, Volf and Sasa Lazarevic like this.
    Sezona 27, Level 27


  8. #338
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Ja necu od kolege nista da trazim jer se i dalje nadam da ce igrati i pisati

    Macva necu vise da ti pametujem, jos jednom da napisem, ajde pricekaj kraj ove sezone pa ces vidjeti sta i kako..

    Danas je odigran derbi u prvenstvu, isli smo u goste prvoplasiranoj ekipi u ne bas najboljem raspolozenju. U 14.minuti nas MC Savic, koji je doveden sa velikim ocekivanjima, pravi pocetnicku gresku i gubi loptu na sredini terena nakon kojeg mi primamo pogodak. Vec tad su nas uhvatile crne misli, pa je li moguce..sta se to dogadja ove sezone.

    No u 63.minuti, nakon postavljanja ofenzivne taktike i nekih promjena, uspijevamo da izjendacimo a u 84. minuti nas rezervni MC na asistenciju napadaca postize pokazat ce se, pobjednonosti pogodak i ostanak u utrci za naslov. Ne bi nam cak ni remi odgovarao jer bi se konkurencija odvojila, ovako smo na samo 2 boda zaostatka za prva dva tima u ligi.

    Sutra je na rasporedu jedan laksi mec protiv zadnjeg na tabeli, mnogima mozda poznatog menadjera Dusana Miloradova (valjda reral tim) i tu se nadamo laganih 3 boda te nabijanja gol razlike.







    Hvala navijacima koji su mi pomogli



    Cim te ja bodrim Aco moras da pobedis :-))

    Послато са LG-P760 уз помоћ Тапатока
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #339
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Sinisa,pravac kafana...
    Crni, Volf and Sasa Lazarevic like this.

  10. #340
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Ne znam šta generalno reći, igrica je sve više nerealna. I nekako je logično da nas sve više izbacuju iz takta te njihove nerealnosti kad se uzme u obzir naš trud oko te iste igre. Ne kažem da treba stalno da se pobjeđuje, ok je, mora biti kikseva, ali definitivno se mora više "cijeniti" trud i zalaganje igrača.