Page 50 of 116 FirstFirst ... 40484950515260100 ... LastLast
Results 491 to 500 of 1154
Like Tree2174Likes

Thread: Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?

  1. #491
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    danas u ligi se igro derbi protiv 4 na tabeli inace jakog protivnika u ligi 147 jak igrali smo protiv u.s catanazaro talijana nekog i naravno doma pred nasim navijacima i naravno pred 90 000 ljudi pobjedili smo 2:1 i nanjeli smo mu 2 poraz i drzimo jedan bod sa vodecim a pocelo je ovako gosti su prvi poveli 0:1 u 26 min jednim udarcem koji nismo ocekivali zavrsio u mrezi no on nije mogo dalje od tog igra se 37 min jedan dugacak pas za arici koji se sam sjurio pred golmana i posluziio nase drugog napadaca dzhambazova koji je cekao ko zapeta puska u kaznenom prostoru i zakucao je to pored nemocnog vratara u mrezu i zabio za 1:1 i s tim se otislo na odmor u drugom djelu ponovno smo bolji 48 min se igra gombala je dobio idealnu loptu koji se sam sjurio sa golmanom i pogodio za vodstvo za 2:1 i konacnu pobjedu za nova 3 boda bilo je jos prillika do kraja ali mi smo svoje sanse iskorostili i zasluzeno slavili cjelu utakmicu smo bili bolji a nasi navijaci slave



    statistike posjed 54:46 ucinak 29:20 normalno u ovakvom derbiju



    odlican protivnik koji nije mogo ni prdnut igrali smo formaciju 3-1-2-2-2 protiv 3-1-4-2 ta formacija odlicna za nas



    tabela 8 kolo samo bod zaostaka sa vodecim

    Macva FC and NTNK like this.

  2. #492
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Neke od ekipa koje su prosle u kupu:












    Ekipa koja nije prosla:




    Umalo da zaboravim i ovo na drugom profilu


    Napusite se kurca svi iz supporta i debili koji upravljaju sistemom tj. barataju realnim parametrima!
    Posle 4 godine ste uspeli vecini da zgadite igricu,a neki je igramo duze nego sto vi tamo radite...

    Hvala i dovidjenja!
    Last edited by Sre10; 06-10-2014 at 05:31 PM.

  3. #493
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    kup je zajeban puno je nerealnih rezultata i naravno sve to nordeusovo maslo izbace najbolje a slabi idu dalje nek se srame vise nek porade vise na igri a ne na sminkama igre

  4. #494
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Sretene,znam da je sistem uradjen veoma lose...i ja pizdim zbog toga svake sezone,uvek glavni kandidati za osvajanje KUPA sastanu se pre top16 i jedan mora da napusti takmicenje...bas bzvz...

  5. #495
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Quote Originally Posted by flydragon View Post
    kup je zajeban puno je nerealnih rezultata i naravno sve to nordeusovo maslo izbace najbolje a slabi idu dalje nek se srame vise nek porade vise na igri a ne na sminkama igre
    Nije to do kupa,svako takmicenje je isto,jer grupa bolesnika ne trpi da im se kaze istina u vezi igrice...
    Pa onda dobijemo u plej ofu kupa duel dve najjace ekipe,a ekipe sa 4* prolaze dalje,odnosno ekipe koje ne prate,ekipe koje po sezoni ne potrose ni 5T...
    Dobije se da igrac aml sa 9* da 5 golova na 18 meceva uglavnom igrajuci protiv timova od 5*,to je tezak debilizam,ali kad ga kazes,brze bolje se potrude da ti blokiraju support,a pre toga dobijes odgovor da tvoji igraci mozda nisu imali srece taj dan.
    Last edited by Sre10; 06-10-2014 at 05:52 PM.

  6. #496
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Sretene,znam da je sistem uradjen veoma lose...i ja pizdim zbog toga svake sezone,uvek glavni kandidati za osvajanje KUPA sastanu se pre top16 i jedan mora da napusti takmicenje...bas bzvz...
    Nije do toga,ovo je rezultat svih sezona do sad koje su zajebavali i zajebavali,kup je samo prelio casu...
    Od pocetka ove sezone je pocelo zajebavanje samo takvo... Prvo video si kakva nam je liga,a kakve su ostale,liga sampiona u grupi druga i treca ekipa po jacini,pa onda u dva meca moji jednom dobijaju crveni u 19 min,sledeci put dobijaju u 18om...
    Onda dobijamo ovakav zreb u kupu,prvi mec protivnik dobija u 1.min crveni karton moji jednu jedinu sansu ne stvore do 89og minuta,u medjuvremenu je dobio jos jedan crveni i pobedio 0-1,jeste jaci,ali sa igracem,pa sa 2 igraca manje O.o
    Utakmice gde sam ispadao u kupu u 1/4 i 1/2 od ekipa sa 4-5* a moji 8* necu ni da spominjem,eventualno kad je covek u 1/8 ls pustio drugu postavu jer je kapirao da nema sta da trazi i ladno me izbacio sa rezervama....
    Tu nije ni do randoma,to je ocigledna namera,jer se to desava uglavnom samo meni,posto im nikad nisam precutao na gluposti koje se desavaju u igrici... Uostalom blok na supportu je dovoljan pokazatelj da istina ume da smeta ako nema odgovora na nju,nek uzivaju bolesnici,zato sve vise ljudi iz najvisih liga odustaje...

  7. #497
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    I ja spavao malo jos sutra i vec krece raspust. -.-
    Volf likes this.

  8. #498
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Nek se zapitaju jel im treba jos jedan slucaj "Dejan Masalovic"?
    BojanTE and Volf like this.

  9. #499
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Slusaj NTNKa

  10. #500
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Masalovic se ubio zbog T11 ? ? ?

Page 50 of 116 FirstFirst ... 40484950515260100 ... LastLast