Page 18 of 62 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 171 to 180 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #171
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Hvala, takođe.
    Macva FC likes this.

  2. #172
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pobjeda u ligi.



    Macva FC, Crni and Volf like this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #173
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ljudi mene nece biti do kraja meseca,ahahahahahaha...

    Radim od 7-23h...

    Bice veselo,valjda cu ispratiti meceve ali cu smanjiti komentare na forumu...bicu ja online skoro svaki dan samo slabije...

    Pozdrav od strucnog staba NTNK Uniteda...
    Macva FC, Crni, Volf and 4 others like this.

  4. #174
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    gotovo za danas, 2 utakmice od kojih prva u ligi. protivnik pregazen sa 6-0, nas pun stadion, raspolozen tim i pobeda je bila zagarantovana. nas napadacki duo je bio raspolozen, takodje i vezni red. dovoljno za prvo mesto na tabeli i bezbrizno cekanje sledeceg protivnika, protivnika koji izgleda nije aktivan, taman da uvezbamo davanje golova

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-liga.jpg

    druga utakmica je bila prava poslastica, kup utakmica protiv aktivnog protivnika. trebalo smo igrati ranije ali je protivnik odlucio da promeni vreme odigravanja utakmice i pomerio za posle 22:00 po nasem.

    krenuo je u formaciji 4-4-1-1 dok smo mi igrali 3-2-3-2 i posle 15 minuta vodili smo sa 2-0. oba gola su postigli igraci sredine terena, iskreno iznenadio nas je Medina koji je deveden kao skaut na pocetku sezone, prvih par utakmica vezni red se nije pokazao dovoljno dobro i uveli smo neke izmene, ostavili smo Medinu i dalje da igra i on je to u poslednjih par utakmica opravdao.

    posle brzog vodjstva od 2-0 protivnik je zamenio dvojicu igraca i krenuo da igra u cudnoj formaciji 4-2-2-2, tako je bilo do poluvremena gde smo odlucili da osvezimo zadnji red, pogotovo sto igramo sa 3 igraca, i da osvezimo srednji red. protivnik je pokusao jos jednom izmenom da uradi nesto sto mu nije donelo rezultata. nas tandem napadaca je dao jos jedan gol i rezultat je na kraju bio 3-0, u gostima. za nas. rezultat ohrabruje pre revansa na nasem terenu, ocekivali smo nereseno, nadali se nekoj minimalno pobedi ali 3-0 nismo ocekivali ni u snovima. sve pohvale za igrace, premiju od pobede su zasluzili i neka u zdravlju potrose.

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-kup.jpg

    sada se okrecemo sutrasnjim utakmicama, prva na redu je liga gde nas ocekuje dosta losiji proitvnik, posle toga igramo utakmicu LS u gostima protiv direktnog kandidata za 1. mesto, mozemo u toj utakmici dosta resiti.
    Macva FC and koma ludi like this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  5. #175
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    sada vidimo da protivnik u kupu nece moci da racuna na najboljeg igraca, parni zuti kartoni, i igrac je u zadnjem redu sto bi trebalo iskoristiti najbolje
    Macva FC and koma ludi like this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  6. #176
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    cao ljudiiiiiiiii........evo nije me bilo dugo jer nisam bio kuci nekoliko dana, na nekom putu....

    uglavnom, samo ukratko prosle sezone smo osvojili Ligu!

    ove sezone jos nista ne znam

    SRECNO SVIMA, sa malim zakasnjenjem
    Macva FC, Crni and koma ludi like this.
    FC Real United


  7. #177
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    protivnik u kupu se izgleda sprema za 2. utakmicu, posle prve gde sam u gostima pobedio 3-0, odlucio je da igra sa dosta ofanzivnijom postavom, konta valjda da moze stici 3 gola razlike

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-protivnik.jpg

    ja se trenutno dvoumim izmedju moje stalne postavke, 3-2-3-2, koju igram vec drugu sezonu, 6 igraca je od prosle sezone tu, i kontam da su igraci navikli na nju

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-moja.jpg

    nervira me njegovih 6 igraca na mojoj polovini, i to 3 ST-a i jedan AMC, pa sam mislio da promenim postavku

    trenutno razmisljam o ove dve

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-prva.jpg

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-druga.jpg

    za prvu mi je potrebna samo jedna izmena, doduse ne dobijam puno, malo jaca odbrana bez viska na sredini terene

    za drugu su mi potrebne 2 izmene, dobijam jacu zadnju liniju sa igracem vise u odnosu na standardnu, imam i igraca vise na sredini, kontam da je ova zatvorenija ali ima vise mesta za napad

    mogao bih i da krenem sa standardnom pa ako gubim da ubacim 2 igraca i predjem na ovu drugu, jel ima neko savet?
    Mr BlackMan and Macva FC like this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  8. #178
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pobjeda u drugom kolu lige prvaka



    koma ludi and Crni like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #179
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Virovitica, Croatia
    Posts
    2
    zasto ja nemogu preko mobitela kupit tokene jel neko zna????

  10. #180
    Rookie koma ludi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Zagreb,Hrvatska
    Posts
    59
    pobjeda u ligi Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-1-0.jpg
    NTNK and Aleksandar Ilok like this.

Page 18 of 62 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast