Page 40 of 62 FirstFirst ... 30383940414250 ... LastLast
Results 391 to 400 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #391
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Danas laka utakmica i ubedljiva pobeda, sutra derbi izmedju 1. i 3. pa cemo svim srcem biti uz 3. jer ce nam to onda mnogo olaksati posao osvajanja Lige po 3. put zaredom.



    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  2. #392
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    pobjeda danas u gostima protiv atletico silbey pobjedili smo tek 0:2 sramota opet od nordeusa imam 80 posto posjeda i samo 0:2 pobjedim strasno a slab je samo 2 zvezde ima trebalo je zavrsit barem 8 komada u mrezi e moj nordeuse na sta si ti spao na propast igre dobro necemo se zalit ali sta je previse nije ni s kruhom dobro kako bi rekli u narodu sutra se igra derbi doma sa saikaew fc odluka o prvaku dali pobjeci na plus 7 ili ce se priblizit na 1 bod zaostatka pitanje je sad ali vidjet cemo sutra kako ce zavrsit nadamo se pobjedi favoriti smo u toj utakmici prva je zavrsila bez golova 0:0 u svakom slucaju trazit cemo pobjedu



    statistike



    evo 2 zvezde on ima i niko nije igrac utakmice od mojih igraca



    tabela 14 kolo


  3. #393
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo 14.kolo

    Drugi dan za redom NTNK United ne igra utakmicu u regularnom delu sezone,ponovo sluzbeni rezultat...




    KUP
    Nema dalje,to je to kao i sto smo znali...
    Doziveli smo prvi poraz nakon serije od 25 pobeda...eto,dobio je dostignuce u svojoj kolekciji (pobeda ekipe koja ima 15 pobeda za redom)...

    Sutra nas ocekuju nove pobede,ako RANDOM ne ucini svoje...
    Aleksandar Ilok, Macva FC and Volf like this.

  4. #394
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    3
    Pozdrav svima
    Igram uskoro protiv vodeceg, zaostajem 4 boda, kako da se postavim? On igra klasicno 4-4-2, tim mu je jaci, oko 47 zvezdica prosek, a moj 42.
    Da ne cuje Nordeus, povrede me uglavnom zaobilaze iako sam jos i u kupu i u LS.
    Ako ostavim igraca sa crvenim u postavi, hoce li on biti automatski zamenjen prvom zamenom na prvoj utakmici dana, a nastupiti na drugoj utakmici? Nisam siguran da cu stici ja to da izmenjam.
    Da li sam se lose postavio na utakmici kupa: igrao sam sa 3-5-2 ( 3DC 3MC-centralni sa plavom strelicom ML MR 2ST ) protiv 3-2-1-2-2 ( DL DC DR 2DMC MC 2AMC 2ST ). Izgubio sam 2:4, sa punim stadionom posed je bio 53:47, moj tim prosecno 42.2 zvezdice, protivnik 37.4. Napadacki kombinovano, pasovi kombinovano uz kontre?

  5. #395
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Pozdravvvv
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #396
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ostvarena je nova pobjeda u ligi, na domacem terenu porazili smo ekipu Ultras FC sa 2-1, mnogo teze od ocekivanoga. Uspjeli smo preokrenuti rezultat, ali bome i sa igracem vise skoro smo primili pogodak, imali su 2,3 veoma dobre prilike a u 90toj minuti su imali i gresu i samo vile su nas spasile. No najvaznije je da su 3 boda tu.





    Macva FC, NTNK, Volf and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #397
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Drzimo se, od danas smo opet aktivni
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #398
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Drz' se Sinisa...
    Aleksandar Ilok and Macva FC like this.

  9. #399
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    36
    Vreme je da se prekine niz od 2 uzastopne izubljene utakmice. Pao sam na 6 poziciju, vreme je za povratak
    NTNK and Macva FC like this.

  10. #400
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Glavu gore crveni...
    Macva FC likes this.

Page 40 of 62 FirstFirst ... 30383940414250 ... LastLast