Page 61 of 62 FirstFirst ... 115159606162 LastLast
Results 601 to 610 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #601
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    2
    pozdrav,da li neko zna nesto vise o dodeli lopti u nagradnoj igri,ja sam prvi u ligi,kada je izvlacenje i koja su pravila

  2. #602
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by Dragan Selak View Post
    pozdrav,da li neko zna nesto vise o dodeli lopti u nagradnoj igri,ja sam prvi u ligi,kada je izvlacenje i koja su pravila
    valjda, svako ko zavrsi na prvom mjestu u ligi imace mogucnost da je osvoji, a izvlace se dobitnici, znaci nesto kao random...
    FC Real United


  3. #603
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Gotova sezona 3, mozemo reci da je bila uspesna, osvojena LS i liga, eliminacija u kupu u TOP16, 15 timova 5 lvl i mi 3 lvl, nerealno

    liga je zavrsena sa 26-0-0 uz osvajanja svih kategorija, vise nego ubedljivo, nas napad je bio najbolji i ne mozemo izdvojiti jednog igraca, odbrana je bila najbolja u ligi, samo 3 primljena gola je za ponos

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-liga.jpg

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-strelci.jpg

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-asistencije.jpg

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-ocene.jpg

    krecemo pripremu za sledecu sezonu, prodajemo 7 igraca, jedan je vec prodan i nadamo se da cemo prodati i ostalih 6, 4 igraca koja su nam bila na klupi, ali dali su ogroman doprinos timu, i 3 igraca prvog tima. ovo radimo zbog sugavog zreba u kupu, smanjujemo kvalitet tima da bi imali sledece sezone makar neke sanse da osvojimo sva tri trofeja.

    takodje nismo trosili skill poene vise nego sto je neophodno i cekamo sutra da ih potrosimo

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-prodaja.jpg

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-skilovi.jpg
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  4. #604
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ocekivano zavrsili smo na osmom mestu. Cestitam menadzerima na osvajanju Lige Sampiona i naravno lige

  5. #605
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    I od mene bravo za sve menadžere koji su osvojili neki trofej ..

  6. #606
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Jel jos uvek jak server kod tebe Svajc ili se promenilo sta?

  7. #607
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Sezona 31

    Prvenstvo

    Pokvarila nam je altina 26-0-0 skor ove sezone




    Liga Sampiona

    Ispali smo sasvim neocekivano,ni manje ni vise,u 1/4 finalu...bzvz...



    KUP

    Drago mi je da je osvojila ekipa koja je nas je izbacila iz 1/4 finala...


  8. #608
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Završena sezona na drugom mjestu u ligi.



    U kupu smo ispali još u onoj prvoj utakmici, pretkolo
    U ligi Šampiona smo izgubili u finalu nakon izvođenja penala.
    Tako da ove sezone ostajmo bez trofeja, osim onog tanjira za drugo mjesto

  9. #609
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Tuga i jad,poraz sinoc u finalu LS,no dobro protivnik je sa viseg nivoa i za malo jaci od nas...Itekako se osjetilo neigranje naseg kapitena Holtha u odbrani jer smo sva 3 gola primili nakon prekida...




    Ostaje utjeha pehar u ligi,vodeci strijelac i asistent lige...





    Svaki pehar je sada zlata vrijedan s obzirom da smo na najvisim nivoima i da nema laganih protivnika...zato moram biti zadovoljan sezonom

  10. #610
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    evo kraja u ligi liverpool je novi stari prvak 4 put zaredom osvajamo titulu nakon 2 sezone nakon sta smo bili 2 u prvenstvu danas je trebala bit golijada no opet kod 1:0 mi zabije za 1:1 s dve zvezde to je vise sramota ali smo na kraju pred 90 000 ljudi pobjedili 4:1 doma protiv wirusa a sa tribina se zacula pjesma you "ll never wolk alone te odlazimo sa titulom na kraju ove sezone i idemo u drugu sezonu u 28 level sto se tice kupa tu smo ispali u 2 kolu jer nas je zajebo server pa ostali bez 3 kola i doigravanja a u ligi sampiona se desavalo nesta cudno a ni sami neznamo sta te smo ispali vec u grupi i zavrsili pozciju na 3 mjestu ali sve u svemu odlicna je sezona bila nadamo se jos boljoj sljedecoj sezoni u kojoj cemo pokusat osvojit nesto od lige sampiona i kupa makar tesko ali never say never uprava kluba liverpool cestiita svima koji su osvojili nesto u ovoj sezoni te neka tako nastavljaju i dalje osvajat i u sljedecoj sezoni toliko od nas u ovoj sezoni



    statistike



    ovaj centralni vezni mamlaz s dve zvezde



    tabela posljednje 26 kolo za samo 1 bod smo uzeli titulu ispred saikaewa njemu samo mozemo cestitat sto je zavrsio bez poraza sezonu

    Aleksandar Ilok and Macva FC like this.

Page 61 of 62 FirstFirst ... 115159606162 LastLast