Page 32 of 62 FirstFirst ... 22303132333442 ... LastLast
Results 311 to 320 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #311
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    126
    Idemooooooo
    Liga- pobeda 6-1 ,uz povredu najboljeg igraca od 5 dana...
    LS- veceras ako dobijemo bicemo prvi pre poslednjeg kola
    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_105.jpg
    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_106.png
    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_108.jpg
    NTNK likes this.
    NLAM FC
    Sezona 9- Nivo 9

    Cup WINNERS: 2
    Champions League WINNERS: 1
    League WINNERS: 5

  2. #312
    Rookie Misa Omaleni Gajic's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    67
    Nisam se javljao par dana da malo odmorim i da vidim jel ceme norteus malo postedeti i jesu

    Danasnjom pobedom na 2 u ligi malo smo se odvojili Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg

    U 1/8 kupa i vise nego lak protivnik ali takvi su najgori - nadamo se najboljem Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_5.jpg

    Do sada u ovoj sezoni statistika mada je moglo i bolje ali dobro Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_6.png
    Volf and NTNK like this.

  3. #313
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo 9.kolo

    9.pobeda za redom...idemoooo NTNK United

    Liga Sampiona 5.kolo

    Prskaaaaaj...



    Svajc likes this.

  4. #314
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Kroz koje ja sra** treutno prolazim normalno nije...u ligi šampiona ekstra pobjeda 6:1...ali povrijedio se drugi najbolji igrač tima...Hvala Siniši,Aci i Gruji na podršci na tom meču.

    A liga...i pored 4 povrijeđena prvotimca sam bolji po ocjenama i po svemu,ali neće gol pa neće...




    I onda kada se ponadam da ću možda i dobiti,najbolji igrač tima omašuje penal...


  5. #315
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    u danasnjem derbiju protiv recon fc u gostima pobrali smo sav pljen nakon 0:0 u 1 djelu u drugom radimo 2 zamjene i igramo s formacijom 4-2-3-1 sto se pokazalo kao dobitnom 55 min se igra nas igrac malinic s vise od 25 metara pogađa za vrijednu ali slatku pobjedu od 0:1 obrisao je paucinu te poslao u same raslje loptu pored nemocnog vratara te smo i dalje bez primljenog gola drzimo nulu to je dobro te smo se malo odljepili od 3 a i 2 na tabeli jer je saikaew fc igro tek remi sa tg bogmenkirch s kojim mi bas sutra igramo doma protiv njega nadamo se da cemo tako i nastavit sa tim njemcem igramo 4 na tabeli to je reconu sad 2 poraz



    statistike



    tabela 9 kolo

    NTNK likes this.

  6. #316
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Još "samo" 28 skil poena i evo prvog igrača DT-a sa 8*..ujedno i naslednika legendarnog Keite Amarija koji je u najboljim danima bio blizu 8* ..


  7. #317
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pobjeda u ligi prvaka i to sa 4-1 u gostima, ovom pobjedom smo osigurali prvo mjesto u skupinama, kolo prije kraja. Igrali smo u mijesanom sastavu kako bi odmorili neke prvotimce







    Za 40 minuta igramo vaznu utakmicu u ligi, stoga tko moze neka naidje.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-bl9vrqt.png  
    NTNK, Volf and Crni like this.
    Sezona 27, Level 27


  8. #318
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    A sta reci, pravu rapsodiju na gostujucem terenu prikazali su nasi nogometasi, razvalili smo protivnika i ostvarili velicanstvenu pobjedu od 4-0





    Volf, Crni and NTNK like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #319
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    danas 2 laganice utakmice, pobedjen aktivni protivnik u ligi, obezbedjena prvo mesto u grupi

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-danas.jpg


    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-ls.jpg
    Aleksandar Ilok, Crni and NTNK like this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  10. #320
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Kod mene se igra sezona za pamcenje. Ovako nesto u ovom klubu nismo nikada vidjeli. Zajednistvo između igraca, menadžera i navijača je nevidjeno.

    Na svakoj utakmici imamo maksimalnu podrsku. Stadion je uvijek pun. I ovaj nogomet kakav mi igramo, sa srcem.. je trenutno nas vrhunac.

    Unatoc sto smo jucer izgubili prvu utakmicu u ovoj sezoni, zbog moje prevelike greske pocijenjivanja protivnika i odmaranja glavnih igraca zajednistvo i zadovoljstvo je jos uvijek tu.





    Apsolutna dominacija nasih pojedinaca.







    Jucer smo u LP osigurali prolaz unatoc tome sto smo igrali bez glavnih igraca.



    I nevjerovatan prolazak u Kupu. Nakon 1-1 u gostima kod kuce uz podrsku nasih vjernih navijaca pobjedili smo sa nevjerovatnih 3-1 klub koji ima puno veci igracki kadar. A da dodamo i slag na kraju .. glavni obrambeni igrac i nevjerovatna poluspica koja uposljava Vrsaljka bezprijekorno nisu igrali! Zbog ozljede i suspenzije. Ali lavljom borbom prosli smo. Slavlje je trajalo dugo u noc.

    A sada nas ceka jos jedan ispit, ispit u osmini finala Kupa u kojoj jos nikada nismo bili. Pritisak i ocekivanja su ogromna.



    I za kraj, ova za mene, bar za mene nevjerovatna statistika.

    Last edited by Volf; 07-10-2014 at 08:35 AM.
    NTNK, zokiruma and Aleksandar Ilok like this.
    NK Kosavin


Page 32 of 62 FirstFirst ... 22303132333442 ... LastLast