Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

Mar 2014
    Croatia
    108
    Završena je još jedna sezona za ekipu Killers, sezona je to koja ulazi u povijest našeg kluba kao prva u kojoj osvajamo sva 3 trofeja.

U kup je naša momčad ušla kao prošlogodišnji pobjednik, te ove sezone prošla kroz natjecanje bez poraza po prvi puta u povijesti.

Igrali smo odlično tokom cijelog natjecanja, a posebno u finalu gdje je naša ekipa ponovno kao i prošle sezone igrala sa ekipom višeg levela.
    Iako je momčad igrala bez pomoći managera koji se uspio uključiti tek pred sam kraj susreta i to samo zbog posjeda lopte, ali ne i pratiti tijek utakmice.

U finalu je naša momčad osim šta je igrala bez managera od 44 minute igrala i sa igračem manje jer je naš stoper u prvom poluvremenu zaradio dva žuta kartona te je isključen. Kako je nakon 90 minuta bilo 2:2 igrali su se produžetci, u kojima nije bilo pogodaka, pa su o pobjedniku odlučivali jedanaesterci nakon kojih naša momčad izlazi kao pobjednik te osvaja drugi uzastopni naslov u kupu.

U Ligi prvaka nakon dugo vremena naša ekipa ulazi u finale, gdje ponovno igraju bez pomoći managera koji se kao u kupu uspio uključiti tek oko 80 minute, i ponovno samo zbog posjeda lopte.

Uspjeli smo povesti u finalnoj utakmici početkom drugog poluvremena, no 6 minuta prije kraja susreta naš protivnik izjednačuje, te se ponovno ulazi u produžetke u kojima nema pogodaka te se kao i dan ranije o pobjedniku odlučuje udarcima sa bijele točke, gdje ekipa Killers ponovno izlazi kao pobjednik.

I na kraju liga u kojoj smo očekivali borbu za naslov do posljednjeg kola. Ali nakon što smo i drugi puta u sezoni pobjedili ekipu FC Liverpool u 19-om kolu momčad našeg glavnog konkurenta se u potpunosti raspala, te nanizala još nekoliko poraza i na kraju ostala čak 13 bodova iza nas.

Naša momčad ponovno ima najboljeg strijelca, asistenta te najbolje ocijenjenog igrača lige.

Ove sezone je sve tri titule uzeo naš kapetan i najbolji igrač Van Damme. Igrač je to koji već četvrtu sezonu završava kao scout i koji je ove sezone u svim natjecanjima u 49 nastupa upisao 53 pogotka te 36 asistencija.

Završna statistika sezone.

I za kraj ekipa koja ulazi u povijest našeg kluba kao prva momčad koja nam je donijela trostruku krunu.

Posebno se moramo zahvaliti svim navijačima koji su nas i ove sezone bodrili u velikom broju te na taj način u dosta utakmica, a posebno u ključnim utakmicama kupa i lige prvaka nadoknađivali izostanak managera.

P.S. Čestitke svim managerima na osvojenim trofejima i puno uspjeha u novoj sezoni
    Last edited by Gushter; 07-26-2014 at 06:01 PM.

2. #612
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Nov 2012
    Serbia
    4,173
    Cestitam fly. To sto ima dve zvezdice ne znaci da je hendikepiran.

105
    Прво бих желео да искористим прилику и да честитам свима који су освојили неки трофеј. Браво момци! Посебне честитке Гуштеру на освајању сва три трофеја. Браво, браво, браво!

А, сад... Задовољство ми је што могу да вас известим да је у последља два кола Немањићи ФК остварио обе победе и тиме успео да оствари циљ - освојити лигу без пораза. Победе су остварене без много муке, јер су оба противника слабија од нас, по квалитету. А, на нашу срећу, популарни Рандом, није умешао своје прстиће.

И табела, наравно:

Од срца, свима, желим успешне припреме за следећу сезону, и да у истој дуплирате (у најмању руку) трофеје!!!
    До следећег куцкања, лепи поздрави! Живи ми и здрави били!!!

5. #615
    VIP Macva FC's Avatar
    Dec 2013
    Вождовац
    2,951
    E sada i zvanicno, TITULA JA PONOVO NAŠAAAA. Sutra u nove pobedeeee :-)

Prvenstvo je nase

Macva FC, Gushter, Volf and 2 others like this.

Statistika sezone

Medju prvih pet imamo najboljeg strijelca i najboljeg asistenta, naravno tko drugi nego ove sezone briljantni Mehdi Hasanpour

Prvenstvo

I peta titula za redom u ligi je tu. Nije bilo lagano, no ipak smo se na kraju pokazali kao najbolji i zasluzeno osvojili prvo mjesto.

Liga prvaka

Osvojili smo 3.mjesto i sa njim smo i vise nego zadovoljni, ovosezonska liga prvaka nam je koristila da zaradimo novac i da igraju igraci koji inace manje igraju, i tako je i bilo u grupi, kasnije smo igrali sa najjacim sastavom no protiv ovosezonskog pobjednika nismo mogli.

Lijepu svotu novaca smo zaradili i izvukli se iz financijskih problema, a eto osvojili smo i trofej.

Utakmica koju cemo zauvijek pamtiti je ona protiv fk bombarder u cetvrtfinalu. Prosto nevjerovatno zvuci da smo prvu utakmicu kod kuce, sa igracem vise..izgubili sa velikih 5-1..u uzvratu smo slavili istim rezultatom i na penale prosli dalje, bio je ovo najveci preokret u povijesti nasega kluba.

Kup

Ispali vec u kvalifikacijama..FC ATTIKA je jednostavno bila puno bolja i igrala sa formacijom protiv koje mi nismo imali lijeka, zasluzeni prolazak dalje a mi se nadamo nekom boljem rezultatu u sljedecoj sezoni.
    Last edited by Aleksandar Ilok; 07-26-2014 at 09:17 PM.
    Macva FC, NTNK, Svajc and 1 others like this.