Page 36 of 38 FirstFirst ... 263435363738 LastLast
Results 351 to 360 of 375
Like Tree681Likes

Thread: Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?

  1. #351
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Volf View Post
    Zato jer sam stagnirao ligu..nisam imao vremena za aktivno igranje..
    Znači izbjegavaš promociju (prvih 7 mjesta)?

  2. #352
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Novi sam,2. sam lvl,prvu sezonu osvojio kup i ligu ove sezone bila je mrtva trka u ligi nakraju 25 pobjeda jedan remi,u lp sam sve samljeo do finala,kada nisam mogao biti u utakmici moj tim je bio jaci ne toliko ali jaci i u 15 min protivnik dobija crveni,moji dominiraju ali nista(ozljedena mi dva napadaca Benzema i Neymar 6 zvj) pred finale tako da nisu mogli igrati,pa sm odoveli novog napadaca koji je u 50 minuti pljunio protivnika i dobio crveni(instantno je prodan Na penale gubim 3:1 zato sto nisam namjestio ko ce da ih puca a pucali su umorni igraci i golman,tuga je ogromna.A ku ispao od puno jaceg protivnika 6:0 pregazen u prvoj utakmici nisam imo odgovora na to formaciju,druga utakmica 3:0 za mene.
    Macva FC, t11_fan, Volf and 2 others like this.

  3. #353
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    Novi sam,2. sam lvl,prvu sezonu osvojio kup i ligu ove sezone bila je mrtva trka u ligi nakraju 25 pobjeda jedan remi,u lp sam sve samljeo do finala,kada nisam mogao biti u utakmici moj tim je bio jaci ne toliko ali jaci i u 15 min protivnik dobija crveni,moji dominiraju ali nista(ozljedena mi dva napadaca Benzema i Neymar 6 zvj) pred finale tako da nisu mogli igrati,pa sm odoveli novog napadaca koji je u 50 minuti pljunio protivnika i dobio crveni(instantno je prodan Na penale gubim 3:1 zato sto nisam namjestio ko ce da ih puca a pucali su umorni igraci i golman,tuga je ogromna.A ku ispao od puno jaceg protivnika 6:0 pregazen u prvoj utakmici nisam imo odgovora na to formaciju,druga utakmica 3:0 za mene.
    dobro nam dosao

    1 3 1
    NTNK, Mateo Šimunović and Volf like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #354
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Znači izbjegavaš promociju (prvih 7 mjesta)?
    Decko, citas li ti sta pise? Nisam aktivno igrao zbog obaveza , ulazio sam samo na sekundu-dvije kad sam stigao da mi ne izbrisu klub..iz koje si ti rupe izasao, majke ti?

    Ja sam na ovom forumu odavno i svi oni koji su tu jos od prije znaju da mi nije cilj stagnirat' ligu, pa cu te lijepo zamolit' da ne fantaziras previse.
    NK Kosavin


  5. #355
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Volf View Post
    Decko, citas li ti sta pise? Nisam aktivno igrao zbog obaveza , ulazio sam samo na sekundu-dvije kad sam stigao da mi ne izbrisu klub..iz koje si ti rupe izasao, majke ti?

    Ja sam na ovom forumu odavno i svi oni koji su tu jos od prije znaju da mi nije cilj stagnirat' ligu, pa cu te lijepo zamolit' da ne fantaziras previse.
    Ok, nisam odmah shvatio, nema problema, sve 5
    Mateo Šimunović likes this.

  6. #356
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Lakše malo ljudi sa tim trofejima
    Šalim se malo
    Samo da se osvaja

  7. #357
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-screenshot_2.jpgEvo slikica malo Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpgSezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-screenshot_1.png
    Hvala na dobrodoslicama
    t11_fan, NTNK, Macva FC and 2 others like this.

  8. #358
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Osvojena liga na samom kraju,rival za prvo mesto je kiksnuo u poslednja dva kola i na kraju ostao na trećem mestu



    I on je još malo popravio statistiku u poslednje dve utakmice


    Čestitke svim menadžerima na osvojenim trofejima i da sledeće sezone barem ponovite uspeh

  9. #359
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    baticeeee, pa stabi to ove sezone?

    1 3 1
    NTNK likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #360
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo 26.kolo

    Parni valjak neka melje...
    Pobeda koja nam je trebala za titulu isto kao i poraz Real Madridu u poslednjem kolu protiv ekipe FC ALCATRAZ
    Ali RANDOM je dodelio titulu ekipi koja je po kvalitetu skoro pa najgora...
    Jebno ne mogu da verujem breeeee...

    Ovo nema smisla da ovako nesto rade...
    Ovo je pisanje po mojoj faci i sabotaza koja nema smisla...
    Taman je krenula utakmica kako treba,gubio je 0:2 i na kraju pobedi 4:2...pu bre jbm mu mtr...

    Real Madrid



    NTNK United






    Macva FC, Volf, Shadow and 1 others like this.

Page 36 of 38 FirstFirst ... 263435363738 LastLast