Page 18 of 38 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 171 to 180 of 375
Like Tree681Likes

Thread: Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?

  1. #171
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    u ligi dijelim prvo mjesto sa vjecitim rivalom Ljiljanima iako ima utakmicu manje,najbolja gol razika u ligi





    u LP se krizam sa skupinom u kojoj je se nalazi protivnik kojeg sam tuko 3-1 u finalu LP prosle sezone

  2. #172
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    FK Partizan - Dan 8 - Liga

    Au, kakav preokret!!! Gostovanje u Španiji ekipi GBS FC, od očaja do sjaja. Španska ekipa je igrala u asimetričnoj 4-3-3 formaciji, a mi smo počeli utakmicu u standardnoj 4-2-2W-2 Hex formaciji, na kontre sa idejom da fokus napada ide po levom krilu gde smo imali 2 na 1. Ali stvari nisu išle po planu... Prvo primamo gol sa LM pozicije u 19. minutu šutem iz daljine. U 31. minutu se povređuje nihov LCM, a već u sledećem minutu njihov RCM povećava na 2-0 šutem iz daljine. U drugom poluvremenu krećemo na sve ili ništa. Umesto veznjaka koji je dobio žuti karton ubacujemo drugog, a umesto levog beka ubacujemo trećeg napadača, pomerajući klasičnog desnog beka u sredinu odbrane, van pozicije. Pre nego što je igra prihvatila izmene, protivnik pravi penal, koji nepogrešivo realizuje igrač utakmice, štoper Öztürk. Pošto je ostao samo sa 2 vezna krećemo sa presingom po celom terenu i napadima po bokovima. Tri minuta kasnije zamena Opah izjednačuje na 2-2, da bi u 55. minutu kombinacija rezervista bila krunisana i trećim golom za Crno-bele. Konačan rezultat postavljen je posle kornera u 82. minutu - 4-2 za 5. mesto u ligi.
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-2.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-3.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-4.jpg

  3. #173
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    danasnji kup izgubili od slabe momcadi i to doma 1:3 a imali smo 18:10 ukupno suteva dok po golu 10:6 a posjed 57:43 sramota jos jedanput dokazuju kako su slabi na te nerealne rezultate nemam rijeci vise za ovo bar se nadam da ce u uzvratu bit drugacije i da cemo ga nalupat s visokom razlikom.



    statistika govori sve



    jacina po zvezdicama



    a u ligi pobjeda u gostima protiv domaceg iz rumunjske as ciresari pobjedili 0:5 ali ozleda golmana u 20 min ozljedu je dobio popucali su ligamenti koljena 6 dana ali odmah smo ga osposobili za igru i to nas je kostalo 15 crvenih kofera i bit ce spreman za sutra



    statistike



    tabela 6 kolo lige


  4. #174
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Belgrade United - Dan 8 - Kup

    Izgubismo kod kuće u Kupu od ekipe iz 6. lige (dve lige ispod).
    I naravno, 85+ minut iz duplog kornera...
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-5.jpg

    7 mojih igrača je igralo za 6, i jedan za 5, a ja, budala, na poluvremenu izbacim iz igre likove koji su igrali za 7 i 8, a ubacim likove koji su odigrali za 5 i 6...

    Alberis CAMPANHOLI Martins je odigrao 100. utakmicu za klub
    Last edited by Steppenwolf; 09-28-2014 at 04:25 PM.

  5. #175
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Slabije sam aktivan i na top elevenu ali i na forumu.Danas pobjeda protiv favorita, i ova sezona je paklena, većina protivnika je znatno jača od mene, ponovo idemo u borbu za plasman među prvih 7
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Tabela, sutra gostujemo protiv prvoplasiranog, ubjedljivo najjače ekipe u ligi, dajemo sve od sebe
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    -->http://forum.topeleven.com/galerija-...en-1860-a.html<--

  6. #176
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    FK Partizan - Dan 8 - Kup

    Tanka pobeda u kupu... Izbaci me iz igre kad sam hteo da vidim zašto protivnik ima samo 20% posed lopte, nisam mogao da se vratim dok se utakmica nije završila... Popizdeo sam ... Ispostavilo se da lik ima sve na svojim pozicijama, osim što mu je u napadu jedan od dvojice golman
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-6.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-7.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-8.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-9.jpg

  7. #177
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo 6.kolo

    Parni valjak neka melje...
    Posle jucerasnjeg poraza,od danas pa do kraja sezone nema izgovora...
    Nemamo pravo na kiks...



  8. #178
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Belgrade United - Dan 8 - Liga

    Posle poraza u kupu, opet iznenadismo jačeg od sebe u ligi (10 zvezdica). Poslali smo na hlađenje sve one p***ice što su igrale loše u kupu i složili formaciju od preostalih. To je izgledalo ovako...
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-3.jpg
    ... na kontre kroz sredinu...

    Posle 3 primljena gola je ubacio napadača umesto jednog CM, a mi smo promenili formaciju u 4-3N-1-2 na kontre, dugim loptama sa plavim strelicama na sva 3 MC i sačuvali rezultat do kraja...
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-2.jpg

  9. #179
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Polovican dan, u Kupu smo dobijenu utakmicu odigrali nereseno, i to izjednacujucim golom iz penala u 84. minutu, a u Ligi, Arie van der Doelen je ekplodirao! Daje 6 golova, 2 iz penala, ima asistenciju, a uz to pobedjujemo cistom 10-kom. U Ligi u kojoj smo mislili da cemo imati slabu gol razliku, jos nismo primili gol, i ne planiramo da ga primimo.



    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  10. #180
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Izmaltretiraše me ovi iz SBB-a danas za sve pare
    Ustanem 25 minuta pre utakmice da obavim poslednje pripreme za utakmicu (u stvari totalne pripreme, ništa nisam dirao od sinoć), promenim formaciju, krenem da menjam igrače, kad ono disconnected, slepci našli da baš tad rade maintenance. Nisam ni uspeo da promenim 2 igrača. Vrati se internet 5 minuta pre utakmice, kasno za promene. Krene utakmica, promim gol u 12. minutu (igrao sam 4-1-4-1, na kontre), taman promenim na 'Ajmo, 'ajde, svi u napad i u 25. minutu zamrzne vreme u igri, opet nešto čačkaju sa netom. Pokušavam da se vratim u igru, za to vreme gledam kod burazera na FB, krenulo vreme da teče ponovo.
    Uđem napokon u igru. Kad ono, kod burazera 37. minut, a ovamo 60 i neki . Vodim 2-1, krenem da radim izmene, ubacim svežeg napadača, zamenim veznjaka koji je dobio žuti, taman da promenim desog beka koji je crk'o, kad ono opet nestade net. Vrati se posle par minuta, vidim, završena utakmica, a kod burazera još uvek teče reko' taman da odgledam kraj...

    Dobili smo drugog na tabeli, koji je uz to bio 12 zvezdica jači...
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-4.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-5.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-6.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-7.jpg

Page 18 of 38 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast