Famous vedran boca juniors's Avatar
    Sep 2014
    Croatia
    1,860
    bravo NK DUNAV ILOK na osvojenom PRVOM POVJESNOM KUPU,ovim putem uprava Boca Juniors cestita na ovom velikom uspjehu i vjerujemo da je ovo tek pocetak ovoga ambicioznog kluba kao sto je NK DUNAV ILOK sa Velikim postovanjem cestitamo jos jednom momcadi,treneru i navijacima kluba na povjesnom uspjehu uz puno trofeja u buducnosti

3 finale - 3 titula

Shadow, Crni, Macva FC and 1 others like this.

5. #875
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,540
    FK Partizan

Puče petarda na stadionu Partizana!!! Sedmoplasirani tim iz Egipta nije odoleo!!! Već u 3. minutu penal, koji je u odsustvu Djogovića izveo Borsi (povrediše mi Nesbita, steram im ga nane), a u 11. minutu Borsi postiže i drugi gol na asistenciju Šestakova (Šestić, prevedeno sa ruskog). Zatišje do 83. minuta kada na scenu stupa Pirangi (najniži na terenu) i glavom posle kornera sprovodi loptu u mrežu. A onda na scenu stupa rezervista Hepi, koji prvo izbegava ofsajd zamku i postiže 4. gol za Partizan, a zatim centrira sa leve strane pravo na glavu Gulajeva za konačnih 5-0.
    Fantastična partija Borsija (dva gola i asistencija), Dimitrov standardno odličan u odbrani (šesta osmica zaredom), Pirangi posle ko zna koliko vremena dobija osmicu, Daud siguran na golu, a Gulajev dostojno menja Djogovića koji se preforsirao (2 utakmice, 2 gola, 2 osmice, iako ima samo 2 zvezdice).
    Po prvi put u karijeri smo igrali markaciju čovek na čoveka umesto standardne zonske odbrane...

Na bod zaostatka smo za četvrtim, koji je kiksnuo danas, ali u poslednja dva kola igramo sa prvim i drugim na tabeli... Da vidimo kome čemo da pomrsimo račune...
    Shadow, NTNK, Crni and 1 others like this.

6. #876
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Cestitam NTNK na osvojenom kupu, pobijedio si istim rezom kao i ja. Isao sam sa posla pa nisam mogo navijati