Page 118 of 177 FirstFirst ... 1868108116117118119120128168 ... LastLast
Results 1,171 to 1,180 of 1765
Like Tree3834Likes

Thread: Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?

  1. #1171
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    Ocemo trostruku u narednih par sezona !
    Haha polako, plan nam je da normalno egzistiramo i borimo se za trofeje, skidanje tokena bas ne ide u zadnje vrijeme a nema se ni vremena, o busterima da ne pricam, a vec 10 sezona najmanje na mom serveru nema igraca sa spec. osobinama, pa ce ovo dobro doci.

    Za sljedecu sezonu vec imamo 5 narucenih igraca pa ce sljedeca sezona proci u sredjivanju ovog tima, polako, nikud nam se ne zuri
    Sezona 27, Level 27


  2. #1172
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Svaka cast lol
    Macva FC likes this.

  3. #1173
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Samo kako mislis sta ces na tom acc im trenirat specijalnost ili?
    Macva FC likes this.

  4. #1174
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    Samo kako mislis sta ces na tom acc im trenirat specijalnost ili?
    Pa da, spec. i osobine..dosad je Nikola trenirao za mene na svom klubu, sad cemo obojica imati, idi vidi moj tim, svi sa spec. su njegovi igraci
    Macva FC and Crni like this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #1175
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Joj morat cu i ja sebi to napraviti nakon 4. levela Posto imam dobro accova koje ne koristim
    Crni likes this.

  6. #1176
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Niz u ligi još traje...



  7. #1177
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-fkp2.png
    Prvi poraz u 2015. godini... Serija od 4 utakmice protiv 4 tima koji su me pratili je krenula neslavno... Juče nerešeno, danas poraz... Jedan od njegovih kretena je prozujao dva puta po mojoj levoj strani, a nije ih bilo nigde celu utakmicu, osim kad blokiraju moje šuteve... Čak mu je na levom beku igrao veznjak Glupi Borsi u 88. minutu pogađa živi zid posle poklon slobodnjaka, i on mi je k....v skaut...

    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-2.jpg

    Sada smo treći, ali kako je krenulo bićemo peti...

    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-3.jpg
    Crni likes this.

  8. #1178
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post



    Menadjeri Aleksandar Ilok koji vodi NK Dunav Ilok te Nikola Colovic koji vodi FC Bosca United nastavljaju svoju uspjesnu suradnju. Dosada nam je menadjer Colovic trenirao igrace u svojem klubu, ali nakon visemjesecne potrage, pronasli smo klub u kojem cemo obojica da treniramo svoje igrace. Menadjer Haris Salcin nam je ustupio svoj klub na 28. levelu i mi smo odmah preuzeli drugi klub na 24.levelu koji ce nam obojici odgovarati kod treniranja igraca.

    Ovo je klub koji smo preuzeli, zasad je u dosta losem stanju, sve stari igraci, no sreca ima oko 50 tak tokena i nesto novaca, vec je zakazano brdo prijateljskih utakmica i uskoro ce klub sasvim drugacije izgledati.

    Cijena? Prava sitnica Dali smo svoju filijalu sa 3 levela, Mirko FC i preko 120 tokena na njemu, tako da ce menadjer Salcin preuzeti klub na 1 levelu i imati lijepu zalihu za novi pocetak na Top Elevenu

    Aaaa sad sad sam ljubomoran,i ja to vec dugo trazim...jos malo T skupim i ima da nudim zvanicni grb ili dva zvanicna dresa za jedan klub na tim lvl...

  9. #1179
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Screenshot by Lightshot Odlicna utakmica nakon vjerovatno izgubljene titule u proslom kolu, ali naravno imala je i cijenu, povrijedio se najbolji igrac i strijelac, isprobavao sam vise formacija

  10. #1180
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Dobra tekma, posle 0:2 do 4:2 za nas :-)))) Bice cupavo u revansu

    Idemooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО