Page 108 of 177 FirstFirst ... 85898106107108109110118158 ... LastLast
Results 1,071 to 1,080 of 1765
Like Tree3834Likes

Thread: Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?

  1. #1071
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Momci, jeli neko znneki dobar kladionicarski sajt vezan za kosarku ( statistika, najave utakmica...) ali koji je azuran?

    Idemooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #1072
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Rezultati: nogomet, 1. HNL, Premier League, sportski rezultati uživo, livescore , to je najbolje za mene gledati rezultate a na androidu sofascore,neka nebude tebi tako s ovim rezultatom su me dotukli sad kad ispadnem i iz kupa onda je kraj definitivno

  3. #1073
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    Rezultati: nogomet, 1. HNL, Premier League, sportski rezultati uživo, livescore , to je najbolje za mene gledati rezultate a na androidu sofascore,neka nebude tebi tako s ovim rezultatom su me dotukli sad kad ispadnem i iz kupa onda je kraj definitivno
    Imam to

    Idemooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #1074
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    Rezultati: nogomet, 1. HNL, Premier League, sportski rezultati uživo, livescore , to je najbolje za mene gledati rezultate a na androidu sofascore,neka nebude tebi tako s ovim rezultatom su me dotukli sad kad ispadnem i iz kupa onda je kraj definitivno
    Nekad je bolje kad se nekvalificiraš za LP i ispadneš iz kupa u 1. rundi (kao ja ) pa si miran cijelu sezonu
    Meni od 4 tima gotovo svi ispali iz kupa i LP, jedino mi CF63 ostao u LP i kvalitetom je među jačim timovima. Klub kojeg sam jutros izbacio ima 3* na nivou 9, ne bih očekivao da će proći grupu s obzirom na ostale timove, kamoli da će proći u knock-out.
    Ex top eleven player


  5. #1075
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    pa imam tim za sve osvojit jbt
    t11_fan likes this.

  6. #1076
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Attachment 35069
    Attachment 35070

    Turčin Faruk Öztürk je napustio klub i otišao da pika fudbal u Indoneziji... Odigrao je 84 utakmice uz 9 golova i 9 asistencija... U prvoj sezoni je dostigao Skaut zvezdicu i igrao fantastično... U sledeće dve sezone je igrao dobro, ali je u ovoj počeo traljavo, pa je došlo vreme da se rastanemo...

    Attachment 35071

    Dva nova klinca sa ostrva Fidži su se pridružila prvom timu, talentovani veznjak Keni Kumar (3*) i flop veznjak Tupou Vurukania (2*)...

    Attachment 35072
    Attachment 35073
    NTNK likes this.

  7. #1077
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    pa imam tim za sve osvojit jbt
    Eto sad možda shvaćaš zašto neki igrači (kao i ja) se ne trude toliko oko top elevena. Nakon što je moj tim prošle sezone na nivou 8 osvojio kup sa rezervnim sastavom od 4*, trošim sve manje i manje vremena na igru, jednostavno se ne vrijedi toliko truditi.
    2x dnevno trening napravim, pogledam utakmicu ako slučajno budem tad online i to je to. Prije sam stalno pratio aukcije, kupovao igrače da imam 5*+ na svakoj poziciji, a sad mi rezerve ostaju na 4, nekad i 3*. Pratim formu igrača kao najbitniji aspekt. Npr. imam DC-DR dešnjak koji katastrofalno igra DR-a (5), a na DC je solidan (7)
    Sarma and Macva FC like this.
    Ex top eleven player


  8. #1078
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Ma necu ni ja vise se trudit ko ih hebe kad random jedino igra neigramo mi ako danas sinisa isadne onda su stvarno glupi
    Macva FC and t11_fan like this.

  9. #1079
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Sve je full, kondicija, moral, pare , o jacini tima necu ni da govorim i naravno bice pune tribine, pa da vidimo da li ce da nameste i ovaj put da ispadnem

    Idemooooooo
    Sarma and NTNK like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #1080
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Ja sam uspio u prvom kupu ispast, od bota, koji je duplo bio slabiji od mene, na penale, a da stvar bude gora, svaki tim je vodio bot, nikad lakse kup osvojit..
    Macva FC likes this.