Page 164 of 177 FirstFirst ... 64114154162163164165166174 ... LastLast
Results 1,631 to 1,640 of 1765
Like Tree3834Likes

Thread: Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?

  1. #1631
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Jedan savet svim menadžerima: Nikada ne ulazite na igru pijani možda vam se desi da prodate pogrešnog igrača
    Haaaaaaaaaa

    Idemooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #1632
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Ivan Jordovic View Post
    I to je to,zavrsavamo kao drugi,medjusobni skor sa prvim je 1-1 ali mi smo gubili od ovih sa dna



    A od sledece sezone bicemo neaktivniji na ovom profilu

    Ovo je novi profil na balkanskom serveru na kome planiramo da nastavimo aktivno sa igrom,ima T i bustera ali budzet nije bas kako treba pa se nadamo da u sl.sezoni nece biti potroseno puno T i da ce ostati za neki kredit iz banke



    U ligi jos uvek imamo sanse za LS ali danas igramo protiv drugog koji je slabiji po Q a sutra protiv prvog koji je dosta jaci,mada i da ostanemo na ovom mestu bicemo zadovoljni a sl.sezone ce biti bolje



    Ostaje nam da se nadamo da ce biti dobrih i mladih botova sl.sezone
    Ma prelazi na balkanski Ivane :-)) Hoces menjati ime kluba

    Idemooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #1633
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Ivan Isplativije ti je preprodavati free agent-e ako ih nego uzeti posudbu iz banke. Mislim da na tvom nivou nema puno aktivnih igrača pa kupovina takvih igrača ne bi trebala biti problem
    Ex top eleven player


  4. #1634
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Pa trebalo bi da menjam ali jos nije 100% u mom vlasnistvu.
    Dosta je bolje kod vas nego kod onih kosookih
    Tamo je samo Crni ostao,bilo bi dobro da i on predje ovamo ali mu sad ide dosta dobro pa sumnjam da bi presao
    Last edited by Ivan Jordovic; 01-09-2015 at 11:41 AM.
    Macva FC likes this.

  5. #1635
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @Ivan Isplativije ti je preprodavati free agent-e ako ih nego uzeti posudbu iz banke. Mislim da na tvom nivou nema puno aktivnih igrača pa kupovina takvih igrača ne bi trebala biti problem
    Nema toliko slobodnih,dosad sam samo dva pokupio ali ih je tesko prodati pa ce sacekati sl.sezonu kod mene.
    I ono sto ima preduhitri me NTNK United II
    Macva FC likes this.

  6. #1636
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @Sarma ponude možeš slati za igrače koji imaju kvalitetu od 3-5*. Razlika je u tome što putem pregovora možeš kupiti isključivo igrače koji imaju 5* i jedan trebaju jedan skill poen da postanu skauti, a ako hoćeš kupit bilo kojeg igrača od 3-5*, onda to možeš od svojih prijatelja koji su na istom serveru. Dakle, ako već želiš trošiti tokene na pregovore, najbolje ti je dodati za prijatelje neke igrače s viših nivoa (optimum je 2-3 nivoa razlike). Onda u njihovoj momčadi potražiš igrača koji je njima rezerva ili zamjena jer se takvih lakše odreknu.
    Ne zaboravi da nakon početne ponude (6-10T) za svaki token koji ide vlasniku igrača ti plaćaš dodatni token.
    Npr. ako je početna ponuda 8T, a ti želiš svom prijatelju dati 3T, platiti ćeš 14T sveukupno
    Hvala, ma planiram igrati na 2 profila, pa kad mi postane previse da pokupujem sa ovog ove malo jace igrace i to je to, tj. da ojacam jedan tim nakon nekoliko sezona
    Macva FC likes this.

  7. #1637
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Digao mi je admin oma lige tlak u 3pm, neću se svađati s njima oko igre ali živciraju me takve stvari;
    na početku ove sezone kaže da je ovo zadnja sezona te da nakon nje kreće liga ponov s nivoa 1. Mislio sam ok, ne moram nikoga kupovati. Završit ću sezonu 5., potrošio sam nekoliko tokena, u timu je 8 igrača kojima ističu ugovori itd. Pripremao sam se za napuštanje tima, štedio resurse da bi on se nekidan predomislio i odjednom oma nastavlja dalje, nek ide u k. Sad ja trebam presložit komplet momčad da bi ista igrala 1 sezonu? U principu trebao bih promijenit bar 3/4 igrača da bih bio kokunrentan, potrošit svu zalihu tokena...
    Macva FC likes this.
    Ex top eleven player


  8. #1638
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Sarma View Post
    Hvala, ma planiram igrati na 2 profila, pa kad mi postane previse da pokupujem sa ovog ove malo jace igrace i to je to, tj. da ojacam jedan tim nakon nekoliko sezona
    Onda ti je bolje kupovati iz tima s nižeg nivoa igrače od tima s višeg nivoa (koji su ti višak)
    Macva FC likes this.
    Ex top eleven player


  9. #1639
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Jedan savet svim menadžerima: Nikada ne ulazite na igru pijani možda vam se desi da prodate pogrešnog igrača
    istina haha careeeeee

  10. #1640
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951


    Idemooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО