Page 53 of 99 FirstFirst ... 343515253545563 ... LastLast
Results 521 to 530 of 986
Like Tree2621Likes

Thread: Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?

  1. #521
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    1
    Odlazim iz ove grozne igre.Dobio sam odnedakle 5000 dinara na račun.Fuj Nordeus!

  2. #522
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Lespa Hvala
    Nisam još odlučio šta ću sa tim skill poenima, nekim igračima planiram istrenirati specijalnost (korneri ili slobodni udarci za ST), nekima novu poziciju (veznjaci i neki braniči) a nekima možda samo dodam skill poene. Još razmišljam da li su te specijalnosti vrijedne tih skill poena ili nisu. Postoji mogućnost da ove sezone budem igrao u LP protiv tima koji je prošle sezone bio prvak u mojoj ligi pa bih mu želio prirediti iznenađenje naglom promjenom kvalitete.

    Upravo sam dobio i 11. ligašku u nizu. Skill poeni još mogu čekati
    Last edited by t11_fan; 02-20-2015 at 12:55 PM.
    Ex top eleven player


  3. #523
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    :d
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-screenshot_5.jpg

  4. #524
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Matej Gudelj View Post
    Odlazim iz ove grozne igre.Dobio sam odnedakle 5000 dinara na račun.Fuj Nordeus!
    druže, ako ti nije smor budi malo detaljniji posto ....

  5. #525
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Šta sve i koje sve gluposti neću doživjeti na ovoj igrici, ovo je nevjerovatno oca mi. Jučer one povrede, a danas primam 3 gola iz duplog kornera, a mojih 6 slobodnih udaraca je njegov golman okrznuo prstima. Znači gledam tekmu i ne vjerujem koji je ovo pokušaj igrice. Najgore od svega je to što se ovi jadnici iz nordeusa trude da što bolje naprave igricu, a možda bi je i popravili kad bi znali kako da je poprave i dotjeraju. Jedino što znaju je da je šminkaju

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    -->http://forum.topeleven.com/galerija-...en-1860-a.html<--

  6. #526
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    I danas pobeda u ligi ale aleee idemo
    nisam ni gledao mec bio napolje


    Last edited by AC Milan 21; 02-20-2015 at 02:17 PM.

  7. #527
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Igram veceras za prvo mesto u grupi protiv ovog.sta mislite da li je ovo dobra formacija
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg
    protiv ove?
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg
    ovo sto ja igram obicno je 4-1-4-1 ali sam mr i ml premestio gore jer mogu da igraju na obe.
    Hvala unapred.
    Crni and AC Milan 21 like this.

  8. #528
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    [QUOTE=munchen;325437][CENTER]
    Šta sve i koje sve gluposti neću doživjeti na ovoj igrici, ovo je nevjerovatno oca mi. Jučer one povrede, a danas primam 3 gola iz duplog kornera, a mojih 6 slobodnih udaraca je njegov golman okrznuo prstima. Znači gledam tekmu i ne vjerujem koji je ovo pokušaj igrice. Najgore od svega je to što se ovi jadnici iz nordeusa trude da što bolje naprave igricu, a možda bi je i popravili kad bi znali kako da je poprave i dotjeraju. Jedino što znaju je da je šminkaju


    a mojih 6 slobodnih udaraca je njegov golman okrznuo prstima

    ​ha ha ha e dobar si :-)

  9. #529
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Ako se referiraš na sliku mog tima, onda je odgovor:
    nemam potrebu da pojačavam kvalitetu tima jer sam zadovoljan trenutnim rezultatima (sve pobjede u ligi, u LP prvo mjesto). S druge strane ti igrači koji imaju dosta "slobdnih" skill poena su mi blizu sljedećeg nivoa (5* blizu 6*, a 6* blizu 7*). Da sada dodam te skill poene, oni ne mogu previše promijeniti moje rezultate, ali bi njihov razvoj bio sporiji. Dakle, ja čuvam te skill poene do neke teže utakmice, a u međuvremenu trošim pakete da sakupim što više skill poena dok im je razvoj brz. Kad igrač napreduje sa 5 na 6*, razvoj bude znatno sporiji.
    Ma, dodelio ti skil poene ili ne, igra ih odmah računa i usporava progres igrača, osim ako ih dodaš na specijalnost ili novu poziciju... nisu ni oni naivni...
    Crni likes this.

  10. #530
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by munchen View Post

    Šta sve i koje sve gluposti neću doživjeti na ovoj igrici, ovo je nevjerovatno oca mi. Jučer one povrede, a danas primam 3 gola iz duplog kornera, a mojih 6 slobodnih udaraca je njegov golman okrznuo prstima. Znači gledam tekmu i ne vjerujem koji je ovo pokušaj igrice. Najgore od svega je to što se ovi jadnici iz nordeusa trude da što bolje naprave igricu, a možda bi je i popravili kad bi znali kako da je poprave i dotjeraju. Jedino što znaju je da je šminkaju

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_1.jpg 
Views:	31 
Size:	80.9 KB 
ID:	38672

    -->http://forum.topeleven.com/galerija-...en-1860-a.html<--
    Eeeee, to se meni svaki dan dešava... to sa duplim kornerima i slobodnjacima...

Page 53 of 99 FirstFirst ... 343515253545563 ... LastLast