Page 52 of 99 FirstFirst ... 242505152535462 ... LastLast
Results 511 to 520 of 986
Like Tree2621Likes

Thread: Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?

  1. #511
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Prvenstvo 10.kolo

    Ova liga nikako nema smisla...
    Ne da nam se eda izadjemo iz kanala...gubimo bodove i zivce polako...

    Menjaj formaciju, menjaj igrače, menjaj menadžera...
    NTNK likes this.

  2. #512
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-butd8.png

    Prvi poraz u Ligi... Drugi put u istom danu gubim protiv uskog dijamanta... Jedini skaut kog imam najgori na terenu... Od 4 DMC-a koje sam kupio na početku sezone, trojica ni za K nisu... U tri dana igram protiv sve trojice koji su sa mnom u top 4

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-2.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-3.jpg
    munchen and Crni like this.

  3. #513
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-butd1.png

    Posle poraza u Ligi, u Kupu sam na teren izveo kombinovanu postavu... Po krilima smo igrali sa dva napadača van pozicije i to je donelo iznenađujuće visoku pobedu... Sosan je branio odlično (iznenađenje), Tabe je dao dva gola (iznenađenje), omladinac Čurguz takođe dva komada... I kako da prodam Harunu koji ima 2 zvezdice, kad svaki put odigra dobro...

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-4.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-5.png
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-6.jpg
    Ad Fines, munchen and Crni like this.

  4. #514
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-fkp1.png

    Ne znam više koje igrače da stavim u tim, svi su u padu forme, tačnije, neki nikad nisu ni bili u formi... Probao sam formaciju kojom prvi kida sve redom, ali džabe kad troluje od starta... Prvo je golman (po stoti put) odbranio slobodnjak Borsiju, a onda umesto neko da zakuca glavom posle duplog kornera, defanzivac igra rukom u 16 i ne dobije ni žuti karton... Borsi, naravno, promaši penal, da trol bude na nivou... Gol primim posle slobodnjaka, jednog jedinog...

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-7.jpg
    AC Milan 21, munchen, Crni and 1 others like this.

  5. #515
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Dan 12... Loš dan u Ligi, dva trola i jedna nemoć... samo u Kupu smo razvalili...

    Attachment 38667
    Crni and NTNK like this.

  6. #516
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    11. mjesto lige, 12 bodova hahahaha
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-celtic-4-3-l6.jpg


    Glavni tim mi je tableta za smirenje Jedino me gnjave likovi s pregovorima koji ne pogledaju moj tim već jednostavno pošalju ponudu za igrača. Kad bi bar jednom pogledali tim, svhatili bi da nemam viška igrača pa me ne bi smarali
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-cs-l16d13.jpg
    Last edited by t11_fan; 02-20-2015 at 11:05 AM.
    Ex top eleven player


  7. #517
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Juče je bio dan za neriješene rezultate, danas je dobro krenulo. Čeka se liga...

    AC Milan 21, munchen, NTNK and 4 others like this.

  8. #518
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    moze malo objasnjenje od iskusnijih menadzera: sta je fora sa tankovanjem skil poena? Ok, kapiram da menadzeri skupljaju poene da bi istrenirali novu poziciju ili specijalnost ali ipak zar nije bolje odmah dati poene igracu i da za sledecu tekmu bude jos bolji?
    I da, šta ste primetili da li takvi igraci imaju bolje ocene od ostalih igrača?

  9. #519
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    moze malo objasnjenje od iskusnijih menadzera: sta je fora sa tankovanjem skil poena? Ok, kapiram da menadzeri skupljaju poene da bi istrenirali novu poziciju ili specijalnost ali ipak zar nije bolje odmah dati poene igracu i da za sledecu tekmu bude jos bolji?
    I da, šta ste primetili da li takvi igraci imaju bolje ocene od ostalih igrača?
    Ako se referiraš na sliku mog tima, onda je odgovor:
    nemam potrebu da pojačavam kvalitetu tima jer sam zadovoljan trenutnim rezultatima (sve pobjede u ligi, u LP prvo mjesto). S druge strane ti igrači koji imaju dosta "slobdnih" skill poena su mi blizu sljedećeg nivoa (5* blizu 6*, a 6* blizu 7*). Da sada dodam te skill poene, oni ne mogu previše promijeniti moje rezultate, ali bi njihov razvoj bio sporiji. Dakle, ja čuvam te skill poene do neke teže utakmice, a u međuvremenu trošim pakete da sakupim što više skill poena dok im je razvoj brz. Kad igrač napreduje sa 5 na 6*, razvoj bude znatno sporiji.
    Ex top eleven player


  10. #520
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Ako se referiraš na sliku mog tima, onda je odgovor:
    nemam potrebu da pojačavam kvalitetu tima jer sam zadovoljan trenutnim rezultatima (sve pobjede u ligi, u LP prvo mjesto). S druge strane ti igrači koji imaju dosta "slobdnih" skill poena su mi blizu sljedećeg nivoa (5* blizu 6*, a 6* blizu 7*). Da sada dodam te skill poene, oni ne mogu previše promijeniti moje rezultate, ali bi njihov razvoj bio sporiji. Dakle, ja čuvam te skill poene do neke teže utakmice, a u međuvremenu trošim pakete da sakupim što više skill poena dok im je razvoj brz. Kad igrač napreduje sa 5 na 6*, razvoj bude znatno sporiji.
    Da, zaintrigirala me slika tvog tima a i vidim na forumu da menadzeri koji tankuju pizde zbog auto skil opcije. Nisam to primetio da manje napreduju kad dobiju zvezdicu sto je po meni jos jedan nonsens iz kuhinje Nordeusa. Ali, razumem ljude koji ne dodaju poene kad su na prelazu da bi mogli da prodaju igraca, to je OK. Ali, moram da priznam ja kad bi imao po 20-25 skil poena na raspolaganju ne bih izdrzao da ih ne dodelim igracu. svaka čast na samokontroli! :-)

Page 52 of 99 FirstFirst ... 242505152535462 ... LastLast