Thread: Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?

VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542

Osvetili smo se ekipi koja nas je trolovala u prvom kolu na našem terenu, 0-0 je bilo... Ostavili smo Gomesa na klupi (u poslednje vreme se ne pojavljuje u akcijama, osim kod prekida čak i danas ga nije bilo nigde kad je ušao sa klupe, iako je skaut i četiri zvezdice jači od 10 protivničkih igrača, sve do penala u 89. minutu)... McQueen - 2 gola i 2 asistencije, Simpson - 2 gola, Fletcher - 2 asistencije, McConnell - gol, Gomes - gol, Paton - asistencija... Sva tri MC su dobili osmice LOLZ

Crni, Ad Fines and Top El like this.

2. #632
    Pro munchen's Avatar
    Feb 2014
    Tuzla
    843

Ponovo težak i čudan meč, prvo poluvrijeme sam ga jednostavno ubio. Drugo poluvrijeme do 60 minute 80-20 posjed na njegovoj strani. Znači izgubio sam se, vidim nije mi se niti jedan igrač povrijedio, nije ni jedan dobio crveni karton, vršio sam izmjene, igrao sa petoricom pozadi, ali nisam uspio sačuvati prednost, pri rezultatu 2-2 sam prešao na formaciju 4-5-2 i tek tada su ovi moji mentoli počeli da igraju kao u prvom poluvremenu, 3 slobodna udarca njihov golman skida vrhovima prstiju, sva tri kornera poslije tih slobodnih je njihov golman siguro uhvatio... Ovo sranje od igrice mi nikada neće biti jasno oca mi !

3. #633
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542

Najviše volim kad mi golove da MC koji je u lošoj formi, asistira mu ST koji je u još goroj formi, a igrač utakmice bude DC koji je u najgoroj formi od svih Stvarali smo šanse, ali džabe, kad skaut napadač Massenga ne zna ni na krilu, ni na mestu napadača... Prvi gol Galindo daje iz slobodnjaka... a onda šut niotkuda, BAM!!!... Kontre se ređaju pred protivničkim golom, a onda opet PAS-BAM!!!... Na kraju čast spasavju dva DMC, Ramsay i Rieber-Mohn, prvom asistencijom i golom za klub... Golman Lindenberg je debitovao, ali se nije proslavio... Ove sezone protiv uskog dijamanta ne radi ni jedna formacija i taktika... Probali smo novu, ali nije išlo...