Thread: Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?

VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Jucer smo zazivali veliku utakmicu i ona se danas dogodila, treceplasirani je ispracen sa cak 6 golova u svojoj mrezi.
    No ni nas konkurent za naslov Anyur je odigrao veliku utakmicu i vrlo neugodnog protivnika pobijedio 5-1.

Sutra igramo jednu jako tesko utakmicu, gostujemo protiv Uskoka koji je jako dobra momcad, pobjeda nam je neophodna jer Anyur ima nesto laksu utakmicu, a onda sljedece kolo mi igramo najlaksu utakmicu u ligi, pa tko zna, mozda Anyur kiksa i mi preuzmemo prvu poziciju. Uglavnom ovo ce biti neizvjesno do zadnjega kola, no nista nas ne cudi, prosle sezone smo naslov osvojili u zadnjem kolu (mada tijekom sezone osim prvih par kola uopce niso bili prvi) i to sa bodom razlike i jednim golom, da je slucajno protivnik zabio jos jedan, igrala bi se jos jedna utakmica.

Crni, NTNK, Steppenwolf and 4 others like this.
    Sezona 27, Level 27

3. #813
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Dobiću vrtoglavicu od ovog tvog Johntra Volte...

Novi dresovi i grbovi su stigli u nas klub

PepG, Top El, NTNK and 3 others like this.

Pobeda u ligi i u kupu meceve nisam pratio uopste

Sta kazete za lacazette-a ? on i falcao tandem snova xD sa svojim igracima mogu i 3 nivo lagano jel sam ih dosta trenirao
    Last edited by AC Milan 21; 03-01-2015 at 10:35 PM.
    Crni, munchen, Steppenwolf and 2 others like this.

11,542

Potera se nastavlja... Edgar je bio fantastičan u napadu uz veliku podršku Galinda po levom krilu... Ramsay je bio stena u odbrani i strelac drugog gola... Golman Lindenberg je 'vatao žive lopte... Gol smo primili u 89. minutu posle zatišja u komentarima, samo je bilo BUM!!!... i onda još dva minuta stoji 89. minut, nervni slom umalo nisam dobio...

Sutra protiv prvoplasiranog (dobili smo 1-0 u prvom delu sezone, nadam se da nećemo da pokleknemo ni ovaj put)... a onda se serija teških utakmica nastavlja protiv timova na pozicijama 4, 2, 6 i 11... Hvala Nordeusu na uzbidljivoj završnici (svake sezone Top 4 u poslednim kolima)

Crni, Go Ahead Eagles and Ad Fines like this.