Page 22 of 98 FirstFirst ... 1220212223243272 ... LastLast
Results 211 to 220 of 980
Like Tree2859Likes

Thread: Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?

  1. #211
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-butdmini.png

    U 22. minutu pomislim "ovo mi miriše na trol" i u istom trenutku primimo gol iz kontre Srećom po nas Munja pogađa glavom posle duplog kornera (u stvari, prvo je bio centaršut posle faula i skraćenog kornera, ali je u nastavku akcije, u komentaru pisalo "corner again")... zatim Edgar pogađa iz slobodnjaka za 2-1... i na kraju Čurguz(onja) postavlja konačan rezultat 3-1, samo 2 minuta pošto je ušao u igru... Ketchemen je ponovo bio odličan u odbrani...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-5.jpg
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-6.jpg
    munchen likes this.

  2. #212
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Kako saznati koja je bazna boja nekog dresa prije nego što ga kupim? Naravno, osim toga da mogu pitati nekoga koja je bazna boja tog dresa, da li postoji neki drugi način?
    Kad je dres u zalihama, onda se glavna boja raspoznaje tako da stavim dres kao domaći/gostujući, odem a tab klub, postavim strelicu na dres i njegova pozadina (sjena) poprimi tu baznu boju. Međutim, toga nema kad kupujem dres...
    Ex top eleven player


  3. #213
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Kako saznati koja je bazna boja nekog dresa prije nego što ga kupim? Naravno, osim toga da mogu pitati nekoga koja je bazna boja tog dresa, da li postoji neki drugi način?
    Kad je dres u zalihama, onda se glavna boja raspoznaje tako da stavim dres kao domaći/gostujući, odem a tab klub, postavim strelicu na dres i njegova pozadina (sjena) poprimi tu baznu boju. Međutim, toga nema kad kupujem dres...
    Kad je odnos boja 50/50 kod nekih dresova tesko jedino ako neko vec ima taj dres da ti kaze

    FC Red Star ✮✮✮✮AS Roma ✮✮

  4. #214
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Uletio sam u neku ludu seriju, cepam redom, baš me zanima protiv kog bota ću prekinuti taj niz

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

  5. #215
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Kad je odnos boja 50/50 kod nekih dresova tesko jedino ako neko vec ima taj dres da ti kaze
    Kupio sam dosta dresova koji su pola pola a na kraju se ispostavilo da je bazna boja bijela pa ne mogu kombinirat
    Ex top eleven player


  6. #216
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Kako saznati koja je bazna boja nekog dresa prije nego što ga kupim? Naravno, osim toga da mogu pitati nekoga koja je bazna boja tog dresa, da li postoji neki drugi način?
    Kad je dres u zalihama, onda se glavna boja raspoznaje tako da stavim dres kao domaći/gostujući, odem a tab klub, postavim strelicu na dres i njegova pozadina (sjena) poprimi tu baznu boju. Međutim, toga nema kad kupujem dres...
    Nikako... ja sam tako kupio dva dresa za Celtic 1888, računajući da su zeleno-beli, ali se ispostavilo da su belo-zeleni kao i startni dres...

    Evo za ovaj dres bi se čovek zakleo da je narandžasto-beli, ali nije... bela je bazna boja...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-9.png
    Last edited by Steppenwolf; 03-13-2015 at 06:16 PM.
    t11_fan likes this.

  7. #217
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    U ligi konacno jedna ubedjiva pobeda
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_9.jpg
    Kup mi neide nikako u glavu na golu mu je dc i ja mu uvali samo dva komada.....
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_10.jpg
    Ko je sve ostao u kupu?

  8. #218
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Šta zna Messi šta je DC na golu

  9. #219
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    Konačo pobjeda u ligi
    munchen and Go Ahead Eagles like this.

  10. #220
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Moj Inter je prosao kvalifikacije kupa...Napokon Videcemo sta ce biti,za sada gol razlika u kupu 8-0
    Esmir Bulić likes this.

Page 22 of 98 FirstFirst ... 1220212223243272 ... LastLast