Page 55 of 124 FirstFirst ... 545535455565765105 ... LastLast
Results 541 to 550 of 1231
Like Tree3810Likes

Thread: Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?

  1. #541
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Da li je neko sem mene video ovaj grb jutros?
    Ja sam ga odmah uzeo

    Ne... kod mene samo ovaj u prodavnici... Sada je 25, a juče je koštao 30 tokena...

    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-15.png
    Top El likes this.

  2. #542
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    I danas ponovo poraz. Znači kunem se u brata mrtvog da sam imao preko 20 šuteva na gol, svaki put prođe pored gola ili neko od protivničkih igrača izblokira šut. Duple kornere fulam, slobodnjake njegov golman izbije vrhom prstiju i da ne nabrajam više !!! Jednostavno svaku tekmu primim neki fušeraj i a moji igrači ne mogu dati ništa. Jednostavno je ovo previše za moje malo srce. Davno sam se prestao nervirati oko ovog sranja, ali mislim da su igricu doveli do te granice da mi se jednostavno gadi igrati je više. Nepodnošljivo je kakva se sve sranja neće događati tokom ove igrice. Definitivno je prestajem igrati. Svima vama koji nastavljate igrati ovo sranje želim puno sreće, da uzmete što više trofeja i imate pozdrav od Pjeve iz Tuzle

    #SviZaJednogJedanZaSve

    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

  3. #543
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by munchen View Post

    I danas ponovo poraz. Znači kunem se u brata mrtvog da sam imao preko 20 šuteva na gol, svaki put prođe pored gola ili neko od protivničkih igrača izblokira šut. Duple kornere fulam, slobodnjake njegov golman izbije vrhom prstiju i da ne nabrajam više !!! Jednostavno svaku tekmu primim neki fušeraj i a moji igrači ne mogu dati ništa. Jednostavno je ovo previše za moje malo srce. Davno sam se prestao nervirati oko ovog sranja, ali mislim da su igricu doveli do te granice da mi se jednostavno gadi igrati je više. Nepodnošljivo je kakva se sve sranja neće događati tokom ove igrice. Definitivno je prestajem igrati. Svima vama koji nastavljate igrati ovo sranje želim puno sreće, da uzmete što više trofeja i imate pozdrav od Pjeve iz Tuzle

    #SviZaJednogJedanZaSve

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_1.jpg 
Views:	29 
Size:	36.5 KB 
ID:	42899
    'oće to kad slabiji protivnik rano povede...

  4. #544
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-fkp7.png

    Jutros se pojaviše 2 omladinca sa Karipskog ostrva Angvila (Anguilla) i prvi talentovani defanzivac još od treće sezone (u međuvremenu 2 golmana, 5 napadača i 9 veznjaka i krila)... I opet 24 tokena...

    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-16.jpg
    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-17.jpg
    NTNK likes this.

  5. #545
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by munchen View Post

    I danas ponovo poraz. Znači kunem se u brata mrtvog da sam imao preko 20 šuteva na gol, svaki put prođe pored gola ili neko od protivničkih igrača izblokira šut. Duple kornere fulam, slobodnjake njegov golman izbije vrhom prstiju i da ne nabrajam više !!! Jednostavno svaku tekmu primim neki fušeraj i a moji igrači ne mogu dati ništa. Jednostavno je ovo previše za moje malo srce. Davno sam se prestao nervirati oko ovog sranja, ali mislim da su igricu doveli do te granice da mi se jednostavno gadi igrati je više. Nepodnošljivo je kakva se sve sranja neće događati tokom ove igrice. Definitivno je prestajem igrati. Svima vama koji nastavljate igrati ovo sranje želim puno sreće, da uzmete što više trofeja i imate pozdrav od Pjeve iz Tuzle

    #SviZaJednogJedanZaSve

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_1.jpg 
Views:	29 
Size:	36.5 KB 
ID:	42899
    Haaaaaaaaaaaa

    Idemooooooooooo
    munchen likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #546
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-suarez.jpg

  7. #547
    Visionary S
    Guest
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Click image for larger version. 

Name:	FKP7.png 
Views:	29 
Size:	4.0 KB 
ID:	42905

    Jutros se pojaviše 2 omladinca sa Karipskog ostrva Angvila (Anguilla) i prvi talentovani defanzivac još od treće sezone (u međuvremenu 2 golmana, 5 napadača i 9 veznjaka i krila)... I opet 24 tokena...

    Click image for larger version. 

Name:	16.jpg 
Views:	28 
Size:	48.7 KB 
ID:	42907
    Click image for larger version. 

Name:	17.jpg 
Views:	28 
Size:	50.4 KB 
ID:	42908
    Moraju promjeniti neke stvari Vec sam 86 promjena zaveo koje bi mogli uvesti.
    24 tokena igrač, vjerovatno na tvom nivou možeš kupiti boljeg igrača za
    toliko tokena. Po meni 24 tokena je puno pogotovo jer večina nas igrača je limitirano
    na 30-35T sezona.

  8. #548
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    'oće to kad slabiji protivnik rano povede...
    Ma kod njih sve 'oće osim realnosti

  9. #549
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Visionary S View Post
    Moraju promjeniti neke stvari Vec sam 86 promjena zaveo koje bi mogli uvesti.
    24 tokena igrač, vjerovatno na tvom nivou možeš kupiti boljeg igrača za
    toliko tokena. Po meni 24 tokena je puno pogotovo jer večina nas igrača je limitirano
    na 30-35T sezona.
    Kad bi ti znao koliko brzo taj gore trenira... 89% na normalnom trening meču, 178% trening meč na tri crte...

  10. #550
    Visionary S
    Guest
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Kad bi ti znao koliko brzo taj gore trenira... 89% na normalnom trening meču, 178% trening meč na tri crte...
    Trenira i moj kvaliteta 26 skoro isto kao taj tvoj preko 200 % dobije na utakmici nekad još je stariji od tvog 22 godine ima.
    Tri boda vještine zna dobiti nekada na utakmici najbolji strijelac lige 9 utakmica 10 golova.
    Ali možda je Nordgen nije imao nikakvu statistiku kada sam ga kupio.
    Na trening meču ne znam koliko dobije između 60-100 možda
    Last edited by Visionary S; 04-16-2015 at 01:07 PM.