Page 58 of 116 FirstFirst ... 848565758596068108 ... LastLast
Results 571 to 580 of 1160
Like Tree2364Likes

Thread: Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?

  1. #571
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by CSM United View Post
    Kako sezona 2 lvl 20 ? 43 sezone nisi do polufinala kupa mogao doci,jbt ata radis ti sa timom ? Svake sezone zavrsavas sa najjacih 14 od 7*?Ja to lepo na kraju sezpne smanjim na 4-3* i miran sam u kupu
    dobro e sad ovako ti recimo na pocetku sezone dovedes prvu postavu: igraci 18-22 godine, tokom sezone vecina u dobroj formi. posto su takvi igraci atraktivni ne mogu se svi kupiti za jedan token pa cak i ujutru znaci treba malo i tokena. i sad taman si nastimovao ekipu i sad da bi dobijao lakse protivnike u kupu u sledecoj sezoni sve to da prodam da kupim neke bezveznjake za koje ne znam da li cu ih prodati. nesto mi to prevelika zajebancija da bi dobio lakse protivnike u kupu.
    a da to mozda i moze na nizim nivoima gde ima dosta aktivnih menadzera ali vidis iz postova menadzera koji igraju nivo 20+ da muku muce da prodaju igraca na kraju nekog moraju da otpuste.

  2. #572
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Samo da vas malo informisem vezano za KUP takmicenje.

    Pre 3 godine,kad sam ja poceo igrati,KUP je bilo nezamislivo osvojiti iz razloga sto su igrali svi leveli sa istog servera.

    Tako da sam ja svake sezone igrao protiv skoro najveceg levela,tada je bio 24.
    I onda su se pravila KUP-a promenila.

    Gledao se kvalitet timova u rasponu od Q10 sto je opet bilo tesko...uglavnom su to tri levela igrala KUP.
    Npr. lvl 12 Q79 (5* igraci) protiv level 14 Q79 (3* igraci) s'tim sto je on mogao da kupi scoute i samim tim je najjaci i u velikoj prednosti da osvoji KUP.

  3. #573
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Pobjedom 3-2 u gostima protiv vodećeg tima grupe stanje se dodatno zakompliciralo; ovo je vjerojatno najluđa grupa u kojoj je neki od mojih timova bio.
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-cfa-s12-cl.jpg
    Macva FC, lespa and Esmir Bulić like this.
    Ex top eleven player


  4. #574
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Samo da vas malo informisem vezano za KUP takmicenje.

    Pre 3 godine,kad sam ja poceo igrati,KUP je bilo nezamislivo osvojiti iz razloga sto su igrali svi leveli sa istog servera.

    Tako da sam ja svake sezone igrao protiv skoro najveceg levela,tada je bio 24.
    I onda su se pravila KUP-a promenila.

    Gledao se kvalitet timova u rasponu od Q10 sto je opet bilo tesko...uglavnom su to tri levela igrala KUP.
    Npr. lvl 12 Q79 (5* igraci) protiv level 14 Q79 (3* igraci) s'tim sto je on mogao da kupi scoute i samim tim je najjaci i u velikoj prednosti da osvoji KUP.
    Uuuuuu kada se setim toga, uspeh je bio proci prvo kola a tek da prodjes drugo, to je bilo ravno osvajanjuu tripl krune :-) Ne znaju ovi mladji kako je to nekada bilo zajebano, sada je kup smesan

    Idemooooooooooo
    NTNK, Top El, PepG and 1 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #575
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Dovedoh neke dunstere da zamene gore od njih...

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-20.png

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-21.png
    Esmir Bulić and MNK Kaskada like this.

  6. #576
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Pobjedom 3-2 u gostima protiv vodećeg tima grupe stanje se dodatno zakompliciralo; ovo je vjerojatno najluđa grupa u kojoj je neki od mojih timova bio.
    Click image for larger version. 

Name:	CFA S12 CL.JPG 
Views:	33 
Size:	93.0 KB 
ID:	44872
    ovo me podsetilo na jednu sezonu kad je Juventus sa skorom 1-5-0 prosao dalje iz grupe lige sampiona.
    t11_fan likes this.

  7. #577
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Cim dodjem do kompa stavljam sliku kupa,nzm mislim da je jedan bio 19 lvl veci
    MNK Kaskada likes this.

  8. #578
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Uuuuuu kada se setim toga, uspeh je bio proci prvo kola a tek da prodjes drugo, to je bilo ravno osvajanjuu tripl krune :-) Ne znaju ovi mladji kako je to nekada bilo zajebano, sada je kup smesan

    Idemooooooooooo
    UUUU secam se ja sam prvi put krenuo da igram ovu igru u novembru 2011 god. tada nije jos ni bilo prodavnice kluba,u kupu se igralo sa 15-16 levela vecim (uglavnom su to bili prijatelji)igrao sam sve dok mi nisu klub ugasili(otiso na more i nisam usao bio mesec ipo dana i mrzelome da krecem sve ispocetka ,a bio sam 10lvl)negde u avgustu ili septembru 2012 ako se nevaram uveli su prodavnicu kluba.......................
    MNK Kaskada likes this.

  9. #579
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-celtic8.png

    Rutinski u LŠ, sa kombinovanom postavom...

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-22.jpg

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-23.png
    Esmir Bulić and MNK Kaskada like this.

  10. #580
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    NTNK jos uvek vazi to pravilo u kupu?