Page 109 of 116 FirstFirst ... 95999107108109110111 ... LastLast
Results 1,081 to 1,090 of 1160
Like Tree2364Likes

Thread: Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?

  1. #1081
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Sjajan dupli pas kod drugog gola cestitam!
    Hvala hvala
    PepG likes this.

  2. #1082
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Svaka ti cast sa takvom momcadi

    DC 2 zvijezdice MC 3

    Svaka cast sto ti se uopce da igrati sa DC koji ima 2 zvijedice
    Pa kad se Zyro povredio u ligi danas (iz inata nisam hteo da ga zalečim), Liri dobio ocenu 4, a Browne 5... Gibb je kiksara, ali je u odličnoj formi... I još sam igrao sa napadačem Alvarezom na desnom krilu, bolje i to nego da mi obara posed lopte...
    Last edited by Steppenwolf; 05-29-2015 at 09:19 PM.
    Top El likes this.

  3. #1083
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Stavi slije navijaca, cini mi se da si ih imao 19

    Inace cestitamo svima koji su nesto osvojili ove sezone uz zelje da sljedeca bude jos trofejnija
    To mi je najvise do sad...............sa 5 profila sam preko kompa ulazio to mi je za navijanje(kad je neka bitna tekma)................
    Aleksandar Ilok likes this.

  4. #1084
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa kad se Zyro povredio u ligi danas (iz inata nisam hteo da ga zalečim), Liri dobio ocenu 4, a Browne 5... Gibb je kiksara, ali je u odličnoj formi...
    Daj slozi jednom jedan jaki tim i da kidas u svim natjecanjima, mlade nabudjavaj i eto, kako ti se da igrati sa igracima od 2 zvijezdice, nabudji tim i osvoji trostruku dok si jos na nizim levelima
    Sezona 27, Level 27


  5. #1085
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Cestitke i od mene svima koji su nesto osvojili ove sezone i da sledece osvojite svi TROSTRUKE!
    PepG and Macva FC like this.

  6. #1086
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Daj slozi jednom jedan jaki tim i da kidas u svim natjecanjima, mlade nabudjavaj i eto, kako ti se da igrati sa igracima od 2 zvijezdice, nabudji tim i osvoji trostruku dok si jos na nizim levelima
    Nemam nerava da ustajem ujutru i jurim nordgene, a nemam ni resursa da ih budžim... Budžio sam neke igrače i nikad ništa od njih nije bilo, bolje su igrali nebudženi sa dve zvezdice (prošle sezone štoper McShane 2*, drugi po proseku ocena, 7.36... samo je Gomes bio bolji sa 8.11)

  7. #1087
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Uprava kluba NTNK United cestita svima na osvojenim trofejima ove sezone...

    Nadamo se da ci nasa vitrina biti bogatija za 1

  8. #1088
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    @Aleksandar Ilok Ako ti još kažem da mi je drugi strelac u ekipi ove sezone MC McConnell sa 14 golova, pored živih veznjaka, po jednog sa 6, 5, 4 i 3 zvezdice i ML sa 4 zvezdice, a da ne pričam o napadačima od 5 i 4 zvezdice... Nego je malo upao u lošu formu u poslednjih par utakmica, pa se sušio u finalu... a nije mogao da se sastavi sa loptom dok je imao 4 zvezdice... Bitno je iskoristiti momentum kad ti je igrač u formi i dati mu šansu, pa makar imao 2 zvezdice...

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-76.jpg
    Aleksandar Ilok likes this.

  9. #1089
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Nemam nerava da ustajem ujutru i jurim nordgene, a nemam ni resursa da ih budžim... Budžio sam neke igrače i nikad ništa od njih nije bilo, bolje su igrali nebudženi sa dve zvezdice (prošle sezone štoper McShane 2*, drugi po proseku ocena, 7.36... samo je Gomes bio bolji sa 8.11)
    Zato ja igram konstanto s 5* i nekad s 4*; iako nemam prednost u kvaliteti, lako rotiram takve igrače, prodam ih ako imaju lošu formu ili tešku ozljedu a nemam crvenih, kupim druge. Sa igračima od 6* i 7* sam imao prednost u kvaliteti, ali i ozbiljne brige kako da nadoknadim lošu formu takvih igrača, jer ako bih prodao takve morao bih trošiti puno paketa i vremena (još dok je trening bio vremenski ograničen). Imam u Clermontu napadača (mogli ste ga vidjet u zadnjem postu) od 5* koji ubija, teško tko ga može zamijenit, čak ni oni od 7* nisu imali takve statistike.
    Steppenwolf likes this.
    Ex top eleven player


  10. #1090
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-celtic8.png

    Šampionsko putovanje... 12 pobeda i jedna nerešena u grupi, sa drugom postavom (kada je protivnički MC na DC poziciji dobio osmicu i bio neprelazan )... Gol razlika 35-5... Sledeće sezone nećemo braniti trofej u LŠ...

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-77.jpg
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-78.jpg
    NTNK and MNK Kaskada like this.