Page 11 of 85 FirstFirst ... 9101112132161 ... LastLast
Results 101 to 110 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #101
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Tko nema u vitrini ima među nogama

    Šalu na stranu, kao i u svemu drugom, ako im pokažeš da imaš para onda ništa nije problem, ako nemaš, onda im nisi interesantan
    Oni su meni pokazali ili jos bolje dali razlog da im ne uplatim pare moze i tako da se gleda ali kao sto rekoh necu da se opterecujem sa tim
    t11_fan likes this.

  2. #102
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Oni su meni pokazali ili jos bolje dali razlog da im ne uplatim pare moze i tako da se gleda ali kao sto rekoh necu da se opterecujem sa tim
    Ma naravno, nije vrijedno toga. Moje gledište je da je dovoljno što trošim svoje vrijeme, malo struje i internet prometa na top eleven. To je dovoljno, ne bih nikad ni € potrošio ni na TE ni na bilo šta slično.
    Ex top eleven player


  3. #103
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Tko nema u vitrini ima među nogama

    Šalu na stranu, kao i u svemu drugom, ako im pokažeš da imaš para onda ništa nije problem, ako nemaš, onda im nisi interesantan
    ta ti izjava ne pije vodu vjeruj,ja kupujem tokene redovno od prvog dana a nedavno sam dobio ban jer ih po njihovom skidam i varam i sta reci u 5 god kako igram igru koliko sam eura potrosio na tokene mogao sam imati solidan polovan auto

  4. #104
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    Au kakva liga ... mozda 2-3 max slaba tima, mi ostali sve klasa do klase
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-liga-poc.jpg

    Nije moglo gore od ovoga, odma prva utakmica sudar titana,nije nikakav problem da navijate za slabijeg Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-utak.png

  5. #105
    Rookie MIT Nenad's Avatar
    Join Date
    May 2015
    Posts
    54
    Upravo sam prisustvovao utakmici na kojoj mi je Prijateljica imala 18 navijača...
    Posed lopte bio je 15+, 56-44 za nju posed.
    Dosada na mojoj utakmici imao sam najviše 8 navijača.
    NTNK, Macva FC and Top El like this.

  6. #106
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Liga je ove sezone malo jaca Cunami sam ja preuzeo tako da ga ja sad vodim,tu je jos Lucky Strike dobar..........................valjda ce biti zanimljivija nego prosla..............................
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_110.jpg

  7. #107
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Dobio sam dosta jaku ligu,ocekivanje za pocetak promocija.
    Liga sampiona: Klasika jedna ekipa iz viseg nivoa dosta jaca jedna slabija i jedna da odlucimo ko ce kao drugi,ocekivanja proci grupu.
    Kup: solidan protivnik,ocekivanja idemo korak po korak.
    Top El, Macva FC, PepG and 1 others like this.

  8. #108
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    SEZONA 26

    Uprava kluba je odlucila da cemo 3 sezonu za redom igrati u ovoj garnituri



    Momcad



    Mozemo reci da nam je momcad kao prosle sezone sa 6 igraca sa 7 zvjezdica, jos cemo neke dovesti do skauta a mozda jos koga dignemo do 7.

    Bez obzira na jacinu tima, ove sezone nismo imali srece i bit cemo sretni makar sa jednim trofejem.

    Prvu prepreku u kupu smo uspjesno prosli



    medjutim zbog jacine tima, ubaceni smo u kup gdje su svi 2,3 levela jaci od nas, ima puno timova podjednake kvalitete kao i mi a bojimo se da kao i prosle sezone ne naletimo na tim pun legendi kojeg je nemoguce proci.

    A za prvenstvo ne znam sta da kazem..one najjace smo maknuli iz prijatelja ali svejedno smo ih dobili..i to kakva ekipa..tu je nas najveci rival od pocetka igre ATLANTA, tu je i nas jako dobri prijatelj sa kojim smo vodili velike borbe u proslosti BORAC a tu je i super jaki PSG koji ima jaku momcad i koji je najveci favorit za osvajanje. Spomenuli bi i jaki Brshadin F.C. sa kojim sam jednom bio u ligi a koji pise i na ovome forumu te jos jednom poznanika Chelsea F.C.



    Liga prvaka je lagana grupa..medjutim krizamo se sa grupom u kojoj je PSG..unatoc jakom timu koji imamo, moguce da necemo osvojiti ni jedan trofej..



    Sezona 27, Level 27


  9. #109
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Brshadin-city View Post
    Au kakva liga ... mozda 2-3 max slaba tima, mi ostali sve klasa do klase
    Click image for larger version. 

Name:	liga poc.jpg 
Views:	46 
Size:	51.2 KB 
ID:	46471

    Nije moglo gore od ovoga, odma prva utakmica sudar titana,nije nikakav problem da navijate za slabijeg Click image for larger version. 

Name:	utak.png 
Views:	47 
Size:	26.3 KB 
ID:	46472
    Ma ostali su macji kacalj doslovno, tu je super jaki PSG, moj najveci rival ATLANTA, BORAC, ni Chelsea nije nesto jak posebno.

    Problem je i taj sto me nece biti sa najvecim rivalima, nema me petak, sub i ned, a ni onaj tamo vikend isto, tako da ce ova sezona biti promasaj za mene
    Last edited by Aleksandar Ilok; 06-02-2015 at 11:15 AM.
    Macva FC likes this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #110
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Ma ostali su macji kacalj doslovno, tu je super jaki PSG, moj najveci rival ATLANTA, BORAC, ni Chelsea nije nesto jak posebno.

    Problem je i taj sto me nece biti sa najvecim rivalima, nema me petak, sub i ned, a ni onaj tamo vikend isto, tako da ce ova sezona biti promasaj za mene
    Ma Chelsea ide na top 4 ove sezone juče smo baš bili na kavi i reko sam mu ove sezone s tobom smo u ligi garant trebo sam se kladit, možeš ti i danas propustit utakmicu nebi se ja žalio
    Macva FC and Go Ahead Eagles like this.

Page 11 of 85 FirstFirst ... 9101112132161 ... LastLast