Page 32 of 85 FirstFirst ... 2230313233344282 ... LastLast
Results 311 to 320 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #311
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Evo sad sam racunao skinuo samo 50 zelenih za sat vremena sto ispadne ako tih 50 zelenih potrosim na jednog igraca koji brzo napreduje dobice za to oko 45 skil poena sto je malo vise od pola zvezdice............Svaka cast vama na visim levelima koji imate igrace po 8* pa cak i neki koji imaju pola tima sa igracima od 9*.Samo koliko vremena treba......................kod mene je tako nzm kako je kod vas i drugih koji igraju na ovaj nacin bez kupovanja skauta..................
    ne pisi to ovdje da ne zavrsis kao Veca ....

  2. #312
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Ko gleda srpski deo foruma?Koga briga za nas ?

  3. #313
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    a mozda bas sad neko naleti i kaze vidi ovo opaaa i odee hahahaha

  4. #314
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Ko od njih razume srpski? Ja i ti smo bas tvrdoglavi,da nam daju ono dostignuce

  5. #315
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Idemo,klasican trol,prvi poraz.U kupu dominacija.
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_2015-06-08-15-51-02.jpg
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_2015-06-08-15-51-10.jpg
    Esmir Bulić likes this.

  6. #316
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Go Ahead Eagles View Post
    Ko gleda srpski deo foruma?Koga briga za nas ?
    dovoljno da neko slika to sto je napisao i prijavi ga nordeusu,pa mene su prijavili da skidam tokene a ne skidam i popio sam ban ali sam dokazao da ne skidam i vratili mi tim,a ovo ako njegovo neko slika i posalje by by tim

  7. #317
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    A taj neko sto je slikao je morao da razume sta tu pise.Dakle neko sa srpskog dela foruma.A ne vidim razlog zasto bi neko od nas prijavio nekog sa srpskog dela foruma...Ti si prijavljen iz ljubomore veruj mi.A ban se dobija zbog vpn-a ili?Ako je zbog vpna nemamo brige,niko ne prica o tome xD Ako je zabranjeno skidanje kofera/tokena/novca zasto onda postoje ti sponzori???Gde ima nelogicnosti ima i Nordeusa.
    Last edited by Go Ahead Eagles; 06-08-2015 at 03:17 PM.

  8. #318
    Visionary S
    Guest
    Quote Originally Posted by Go Ahead Eagles View Post
    A taj neko sto je slikao je morao da razume sta tu pise.Dakle neko sa srpskog dela foruma.A ne vidim razlog zasto bi neko od nas prijavio nekog sa srpskog dela foruma...Ti si prijavljen iz ljubomore veruj mi.A ban se dobija zbog vpn-a ili?Ako je zbog vpna nemamo brige,niko ne prica o tome xD Ako je zabranjeno skidanje kofera/tokena/novca zasto onda postoje ti sponzori???Gde ima nelogicnosti ima i Nordeusa.
    Prijavit cu vas Ja.
    Nisam Srbin.
    Ja sam Vanzemaljac

    Go Ahead Eagles likes this.

  9. #319
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Ja nisam od tog posla da prijavljujem , to mi je cista glupost , ako nisi sposoban da sklopis ekipu i da osvajas trofeje , ne vidim razlog da budes ljubomoran na drugog koji je zivot ostavio na ovoj igrici (recimo tako ) .

    Nemam razloga da budem recimo ljubomoran na Vecu koji je " prekucao " ovu igricu sa timom i trofejima , al samo ti govorim nikad ne znas ko je krtica

  10. #320
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Au ljudi ja sam samo napravio racunicu koliko vremena uzme to i da se divim onim na vecim levelima koliko vremena potrose na ovu igricu..................
    t11_fan likes this.

Page 32 of 85 FirstFirst ... 2230313233344282 ... LastLast