Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

Beograd
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Jesi ti neka vrsta TE hipstera pošto potpisuješ (skuplje) omladince?
    Do pre par sezona sam kupovao sve omladince, a sad samo one sa početka sezone... Ove sezone, od 3 igrača, 2 su osrednja i jedan pijani Irac... Da su vrata od paba umesto gola, svaki put bi ušetao s loptom unutra, a ovako...
    t11_fan and Go Ahead Eagles like this.

2. #762
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Transformacija osrednjeg u odličnog štopera...

MNK Kaskada likes this.

3. #763
    Pro PepG's Avatar
    Dec 2014
    Beograd
    965
    Prodali smo stopera 33god. uzeli neki dinar za budzet 16.5M poslednji voz pred penziju...
    stanje na tabeli posle 24.kola

4. #764
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Jul 2013
    Ilok
    2,091

Ono sto nam je jako krivo, nas najveci rival otkada je igrice, momcad ATLANTE izgleda nece proci level..nadam se da ce se u zadnja dva kola nesto promijeniti no male su sanse
    Sezona 27, Level 27

5. #765
    Newbie
    Dec 2014
    18
    Nazalost danas se desio cetvrti poraz ove sezone u ligi.Trenutno smo na trecoj poziciji i mislim da smo izubili ovosezonsku trku za prvo mesto.Juce protiv predposlednje ekipe pobeda kao sto se i ocekivalo rezultatom od 5-0.Danas utakmica koja je odlucivala o tituli i nazalost poraz od 1-2.Poveli smo sa 1-0 u 37 minutu preko sjajnog Iannitellia koji ove sezone na 22. utakmice dao isto toliko golova i upisao 7 asistencija,ubedljivo nas najbolji igrac ove sezone.Nije proslo ni 3 minuta kad protivnik dolazi do gola,zatim u zavrsnici nismo imali dovoljno koncentracije i primili smo gol u 83. minutu.U medjuvremenu smo dobili 2 mlada igraca,jednog smo otpustili dok smo drugog potpisali i prodali za sjajnih 9 miliona.Sutra protiv ekipe koja se nalazi na 4 poziciji i koja je vezla 2 poraza pa se nadam de ce sutra biti treci.Evo pogled na tabelu Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-nikola.jpg

6. #766
    VIP t11_fan's Avatar
    Aug 2014
    Croatia
    2,435
    Kakva liga, kakva drama, kakva utakmica...
    Iako je moj tim gubio 1-0, u dramatičnoj završnici moj skaut ST (koji nije primarni izvođač slobodnih) zabio je u posljednjem napadu za jako važnu pobjedu. Tim se lavovski bori, kvalitetom je liga izjednačena (bez većih razlika) tako da je svaka utakmica svojevrsno finale. To dokazuje i sljedeća utakmica koju igram protiv 3. tima lige

Celtic je danas slavio u gostima i dokazao da se vratio u formu. To je 4. pobjeda u zadnjih 5 utakmica uz jednu neriješenu. U klub je došao novi branič, DL-DC-DR obrambeni zid specijalist i ST, a na radaru su još lijeva krila.
    Clermont je odigrao 0-0 u gostima protiv 3. tima lige što je velik uspjeh, junak utakmice bio je golman mog tima koji je obranivši penal sačuvao svoju mrežu praznom. Aktivnost transfera je visoka, kupio sam 10ak igrača (ni ne znam točan broj ), prodao zasad 3, čekaju se ostali.
    Shakhtar je upisao još jednu pobjedu u nizu ove sezone, broj ukupnih pobjeda u sezoni je blizu 40, a približava se trenutak koji će odrediti sezonu, finale LP