Page 39 of 85 FirstFirst ... 29373839404149 ... LastLast
Results 381 to 390 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #381
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    Iskreno i ja čekam neke dresove do 10 T hahaha

  2. #382
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Siniša u pravu si, igrica je otišla k vragu. Imam treći tim u ligi po jačini, igrači dobijaju dobre ocjene (bolje od protivnikovih), kad treba da počne utakmica igrica me izbaci i nemogu ući sve dok ne završi. Inače ispao sam iz kupa, u ligi sam 11-sti, probao sam sve formacije koje su mi radile dobro kad sam imao i lošije igrače, statistika je uvijek na mojoj strani ali rezultat uvijek protiv mene. Puko sam ko kokica.
    psihijatrija majka hahah
    Mesa ima mjesta ocemo skupa
    ako dobijem na lotu otvaram komunu za lijecenje od top11

  3. #383
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    psihijatrija majka hahah
    Mesa ima mjesta ocemo skupa
    ako dobijem na lotu otvaram komunu za lijecenje od top11
    HAHAHA dogovorit ćemo se, ja sam pokušao da se skinem ne ide, al ljudi misle da je 1h na T11 previše, šta reći za nas dvojicu koji od 10 sati na veče do 5 sati ujutru čekamo novu sezonu, tad smo bili najludji.

  4. #384
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Esmir Bulić View Post
    Iskreno i ja čekam neke dresove do 10 T hahaha
    OVAKO NEŠTO:

    meni ovaj srednji, tebi desni

  5. #385
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    ja bih se skin'o kada bih potrosio sve tokene i pare , ali posto nisam osoba koja voli da se rasipa to tesko ide hahhaah

  6. #386
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Poraz u ligi i u kupu gotovo za ovu sezonu

  7. #387
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ja nemogu shvatit ljude koji konstantno kukaju kako igra nevalja,pa ako vam nevalja nemojte ju igrat,kupuju se offical garniture mate ne svake sezone,pojedini imaju jace timove od mene a nizi leveli od mene ali njima je igra cudna i katasrofa msm sta bi ja trebao reci gdje imam 10 timova svoje kvalitete i prate dakle svi pod normalno skaute i 7* igrace imaju pa ne kukam nego jednostavno ne pratim,nista ne skidam postepeno prestajem igrat i ok,ako sam na fejsu pogledam posaljem poklone i ako mi tekma pocinje unutar 10 min onda sacekam inace ne pratim,jer kad vidis Kup prvi dan i timove iz najace lige na serveru gdje je prosjecan tim 18Q jaci od mene nema smisla ista vise radit 3-4 lvla jaci protivnici a iduce sezone ce me s njima u ligu ubacit ako ju prođem
    Ha,ha,ha,ha,ha,ha

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #388
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Samo se vi zezajte sa skidanjem bustera i tokena preko VPN-a.
    Oni imaju razradjen sistem koji prati ko koliko skida i odakle...vasi timovi imaju jedinstveni ID i sve se lepo vidi,odakle i koliko se trosi...
    Veca je to proziveo i jedva povratio tim,dok Sreten i dalje nije.

    Samo vas upozoravam da mi ne bi kukali kasnije jer nemate osnova,toliko

    Moderator Tim
    NTNK
    Ako me "kazne" necu kukati da je itko kriv, ali te informacije koje imas, mogao bi napisati malo detaljnije o kakvom razradjenom sistemu pricas i po kojoj osnovi su recimo nastradali Veco i Sreten a ostali nisu? Sreten mi je inace sumnjiv do bola i iz aviona se vidilo da mulja nesto, na Vecu se ionako sve katastrofe svijeta slivaju pa mi nije jasno onda koji je tu princip i sta tocno stoji iza toga jer ako se ne varam, jos prosle sezone nisi znao za to pa brate ako znas za to, onda podijeli sa nama jer sam ja po tom pitanju jos uvijek totalno opusten a ocito ne bi trebao biti..

    Quote Originally Posted by lespa View Post
    pitanje u vezi komentara na utakmici: kad je slobodan udarac cesto komentar bude u stilu "namestio je loptu ali bi mu vise odgovaralo da je prekid sa druge strane". Da li to igrica sugeriše da se taj igrac koristi za slobodne udarce samo sa jedne strane ili je to totalni random? da li neko od vas ima igraca zaduzenog za slobodnjake ( recimo napadac ; obe noge , spec slobodnjaci) a da ima takve komentare? baš me zanima ...
    Hmm..ja to nisam primijetio, taj komentar..

    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Tesko je to tebi objasniti, ne mozes ti to da shvatis prijatelju. Tako da nema smisla da ti objasnjavam :-) Samo se ti opustiiii

    Idemooooooooooo
    Frustrirajuce je, shvacam te u potpunosti...iako u realnom svijetu ima svakakvih rezultata smeta ono sto se ovdje cesto dogadja, da toliko slabiji timovi i jos neaktivni otkidaju bodove nama koji se stalno trudimo i provodimo vrijeme na igrici a protivnici valjda jednom u sezoni udju.
    Top El and Go Ahead Eagles like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #389
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    U 21.24 pokusat cu nadoknaditi minus dva gola u kupu pa tko moze neka naidje
    Top El and Brshadin-city like this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #390
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Nema bana, sve su to gluposti :-))))

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 39 of 85 FirstFirst ... 29373839404149 ... LastLast