Page 83 of 91 FirstFirst ... 33738182838485 ... LastLast
Results 821 to 830 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #821
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Luka1010 dobrodosao na forum
    Macva FC and Branko Klikovac like this.

  2. #822
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-butd10.png

    Mađarski štoper Richárd Fábián odigrao je 150 utakmica za klub... Odličan u prvoj sezoni, kvalitet njegovih igara je počeo da opada iz sezone u sezonu...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-11.png

    Omladinac iz Angole Bartolomeu Zundo je odigrao 100 utakmica za klub... U prve 3 sezone je bio prosečan, čak slab u drugoj, ali je ove sezone eksplodirao, postigavši 20 golova do sada, uz 8 asistencija...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-12.png
    Branko Klikovac likes this.

  3. #823
    Rookie Branko Klikovac's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Click image for larger version. 

Name:	BUTD10.png 
Views:	27 
Size:	6.2 KB 
ID:	50149

    Mađarski štoper Richárd Fábián odigrao je 150 utakmica za klub... Odličan u prvoj sezoni, kvalitet njegovih igara je počeo da opada iz sezone u sezonu...

    Click image for larger version. 

Name:	11.PNG 
Views:	27 
Size:	26.0 KB 
ID:	50150

    Omladinac iz Angole Bartolomeu Zundo je odigrao 100 utakmica za klub... U prve 3 sezone je bio prosečan, čak slab u drugoj, ali je ove sezone eksplodirao, postigavši 20 golova do sada, uz 8 asistencija...

    Click image for larger version. 

Name:	12.PNG 
Views:	27 
Size:	27.3 KB 
ID:	50151
    Legenda mog kluba, Siniša Mihajlović, centr. vezni, za 5 sezona, imao je 139 mečeva, a 76 golova. U prve dvije sezone bio je solidan, ali kako sam mu ja povećavao samo napadačke osobine, u trećoj je explodirao, i razlika između odbrambenih i napadačkih mu je bila za 20, pa nisam mogao dodjeljivati skil poene napadačkim osobinama. U petoj sezoni imao je 3 zvjezdice, a bio mi je najbolji u napadu. Te sezone je dao oko 30 golova. Jedina sezona u kojoj ga nisu mučile povrede je peta, inače nije mogao 5 mečeva, da se ne povrijedi. Mečeva: 139 Golova:76 Asistencija:39
    NTNK likes this.

  4. #824
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Branko Klikovac View Post
    Legenda mog kluba, Siniša Mihajlović, centr. vezni, za 5 sezona, imao je 139 mečeva, a 76 golova. U prve dvije sezone bio je solidan, ali kako sam mu ja povećavao samo napadačke osobine, u trećoj je explodirao, i razlika između odbrambenih i napadačkih mu je bila za 20, pa nisam mogao dodjeljivati skil poene napadačkim osobinama. U petoj sezoni imao je 3 zvjezdice, a bio mi je najbolji u napadu. Te sezone je dao oko 30 golova. Jedina sezona u kojoj ga nisu mučile povrede je peta, inače nije mogao 5 mečeva, da se ne povrijedi. Mečeva: 139 Golova:76 Asistencija:39
    Jbg, ne mogu forsirati napad defanzivcima, jer mi je onda tim neizbalansiran... Svaki korner pred našim golom je problem...

  5. #825
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    juce sam ispao u Kupu u polufinalu i danas vidim da sam dobio tanjir za trece mesto. Zanima me da li neko zna po kom kriterijumu Nordeus to odredjuje s obzirom da nema tekme za trece mesto?

  6. #826
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    juce sam ispao u Kupu u polufinalu i danas vidim da sam dobio tanjir za trece mesto. Zanima me da li neko zna po kom kriterijumu Nordeus to odredjuje s obzirom da nema tekme za trece mesto?
    Porazeni polufinalisti dele 3.mesto
    lespa likes this.

  7. #827
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Porazeni polufinalisti dele 3.mesto
    fala Zvezdas. :-)
    PepG likes this.

  8. #828
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Ugledam se na kolegu menadzera wolf-a i zaradjujem tokene pri prodaji igraca:

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-capture-22.jpg
    NTNK, Esmir Bulić, Shadow and 1 others like this.

  9. #829
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    a sto volim kad nasapunjam veci level nakon kurenja i velikog ega,lijepo liku kazem brate nasapunjat cu te lik mi se smijo sad je popio 7 komada u 2 tekme LP-a 3-0 i 4-1 i to u uzvratu sa igracem manje sam ga razvalio da ga jos boli,sta se kurcis brate kad mi nisi dorastao,level jace jedemn za dorucak a ligu bi uzeo sa pola gasa da se ne sprdam i da ne zelim ponavljat lvl



    u finalu me opet ceka level jaci,ali lik ima CAK 5 igraca sa 7* skoro da mi je pretnja sve manje od moje pobjede sa minimalno 2 razlike je neuspjeh,lik igra 4-4-2 di ces sokole nisi svjestan sta te ceka,mislis lako ces e pa care OVO JE BOCA JUNIORSSSSSSSSS

  10. #830
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Foto finis :-) minimalne sanse imamo da odbranimo titulu ali nema predajeeeeee

    Usli smo u finale LS :-) a sutra nas ceka finale kupa
    Idemooooooooooo
    NTNK, PepG, Esmir Bulić and 3 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 83 of 91 FirstFirst ... 33738182838485 ... LastLast