Page 30 of 45 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast
Results 291 to 300 of 443
Like Tree653Likes

Thread: ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆

  1. #291
    Rookie Branko Klikovac's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    stavim igrača na prodaju (19 god, MC dva tri poena do sledeće zvezdice), početna cena 540k na kraju prodat za 1,12 miliona!
    u pitanju je treci nivo. to mora da je bilo preko 15 rundi. kako god, lepa vajdica. :-)
    Kad pomenu, ja sam pratio, 10 rundi, vrijedio 2.29, prodat za 2.85, 18 god, došao iz akademije! Ja sam 7. nivo!!!
    lespa likes this.

  2. #292
    Rookie Branko Klikovac's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by Najdox View Post
    Momci jel ovo samo meni neće da se očita server ili je svima tako?

    @Sve mogu da pokrenem (yt, fb...) samo top eleven nešto neće?
    I meni se prije dešavalo, ali refreshujem 5-6 puta, sačekam 3-4 min i otvori ga nekako...
    Najdox likes this.

  3. #293
    Rookie Branko Klikovac's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    54
    Može li mi neko pomoći, kako da treniram igrače a da se pri tom ne povrijede, imam 73 relax poena, a čim počnem trning sjebem nekog važnog igrača i izgubim sljedeću tekmu zbog njega, tako sam ispao iz LŠ u osmini finala, od mnogo slabijega, nakon totalne dominacije u grupi 6-0-0, gol razlika 28-2?!

  4. #294
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Branko Klikovac View Post
    Može li mi neko pomoći, kako da treniram igrače a da se pri tom ne povrijede, imam 73 relax poena, a čim počnem trning sjebem nekog važnog igrača i izgubim sljedeću tekmu zbog njega, tako sam ispao iz LŠ u osmini finala, od mnogo slabijega, nakon totalne dominacije u grupi 6-0-0, gol razlika 28-2?!
    Prvo, troši crvene samo na važne igrače, u tvom slučaju, sa 73 crvena, samo na najvažnije... Postoji samo jedno pravilo sa povredama, a to je da Nordeus određuje da li će da ti maltretira jednog istog igrača cele sezone, ili će da maltretira grupu igrača na istoj poziciji, ili samo mlade igrače, one koji najbrže treniraju, ili one koji su u najboljoj formi... U svakom slučaju, na'ebo si...
    lespa and Branko Klikovac like this.

  5. #295
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Branko Klikovac View Post
    Može li mi neko pomoći, kako da treniram igrače a da se pri tom ne povrijede, imam 73 relax poena, a čim počnem trning sjebem nekog važnog igrača i izgubim sljedeću tekmu zbog njega, tako sam ispao iz LŠ u osmini finala, od mnogo slabijega, nakon totalne dominacije u grupi 6-0-0, gol razlika 28-2?!
    Ako želiš da treniraš igrača a ne želiš neku povredu bitna su 3 principa:
    1. Moral napunjen na 100%
    2. Drži kondiciju igrača u zelenoj zoni (preko 80%)
    3. Treniraj na normal.

    Naravno ovo ne garantuje da neće biti povreda, ali će biti smanjen broj povreda. Čim padne kondicija igrača ispod 80% odmah mu dodaj 1 rest (relax ili zeleni kofer), tako da je uvijek iznad 80% kondicije.

  6. #296
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Najdox View Post
    Momci jel ovo samo meni neće da se očita server ili je svima tako?

    @Sve mogu da pokrenem (yt, fb...) samo top eleven nešto neće?
    Probaj da očistiš Flash memoriju, pogledaj ovdje: http://forum.topeleven.com/bugs-tech...tml#post359860

    a možda je problem do servera, u tom slučaju refresuj dok ne pokrene

  7. #297
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Probaj da očistiš Flash memoriju, Cat Harrison je objasnio ovdje: http://forum.topeleven.com/bugs-tech...tml#post359860

    a možda je problem do servera, u tom slučaju refresuj dok ne pokrene
    Objasnila...
    lespa, Najdox and Branko Klikovac like this.

  8. #298
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Hvala na pomoći, uspio sam se ulogovat na top eleven.

    Najvjerovatnije da je bilo do servera

  9. #299
    Rookie Branko Klikovac's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Prvo, troši crvene samo na važne igrače, u tvom slučaju, sa 73 crvena, samo na najvažnije... Postoji samo jedno pravilo sa povredama, a to je da Nordeus određuje da li će da ti maltretira jednog istog igrača cele sezone, ili će da maltretira grupu igrača na istoj poziciji, ili samo mlade igrače, one koji najbrže treniraju, ili one koji su u najboljoj formi... U svakom slučaju, na'ebo si...
    Nemam ti ja crvenih 73, nego zelenih, a evo sad mi je meč završen, moj najbolji igrač, što sam ga prije meča oporavio, u 20. minutu se povrijedio. Igra za moj tim evo 10 dana, ovo mu je 3. ili 4. povreda. Još malo pa bi skaut bio, nekih 7-8 skil poena, a stalno ga neko saplete tokom meča, ne umije da ide brt, kao da je rakije pio.

  10. #300
    Rookie Branko Klikovac's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ako želiš da treniraš igrača a ne želiš neku povredu bitna su 3 principa:
    1. Moral napunjen na 100%
    2. Drži kondiciju igrača u zelenoj zoni (preko 80%)
    3. Treniraj na normal.

    Naravno ovo ne garantuje da neće biti povreda, ali će biti smanjen broj povreda. Čim padne kondicija igrača ispod 80% odmah mu dodaj 1 rest (relax ili zeleni kofer), tako da je uvijek iznad 80% kondicije.
    Što se tiče morala, uvijek je svima savršeno, a ja sam ovako trenirao igrače, kondicija im bude preko 90%, stavim intenzitet na normalno, i tri četiri puta, onaj treći trening. I uvijek se jedan povrijedi, a obično bude mlad! A kad treniram samo jednog, dobije 10 skil poena i ne povrijedi se. Kondicija se skroz isprazni, ja mu dodam 5-6 zelenih i sve tako.

Page 30 of 45 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast