Page 4 of 45 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 443
Like Tree653Likes

Thread: ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆

  1. #31
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆-celtic9.png

    Ispadanje u kupu... Od 25 šuteva, 20 je izblokirao jedan, jedini MC u postavi protivnika...

    ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆-72.png

    ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆-71.jpg

    Pošto ove sezone ne igramo LŠ, biće ovo jedna dosadna ligaška sezona...

  2. #32
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆-fkp8.png

    Legendarni poljski štoper Bobrowski je napustio klub... Na 222 utakmice postigao je 15 golova, prosečna ocena 7.43... Sa klubom je osvojio 3 lige, u sezonama 9, 13 i 16...

    ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆-68.png

  3. #33
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Mislim da bi NORDEUS mogao poboljsati kup takmicenje tako sto bi smanjio broj klubova na 64 gdje bi se prvo igralo pretkolo pa bi se smanjio broj klubova na 32 koji bi igrali u 8 grupa po 4 kluba od kojih bi po 2 prvoplasirana iz svake grupe bilibplasirani u top 16 itd. Na taj način bi se smanjila razlika u kvaliteti timova koji budu izvuceni u kupu, svi znamo da je CL trenutno vise fer od kupa, ali na ovaj način kup bi bio čak više fer od CL jer je vise timova u kupu. Ili čak da se sastavi kup od 32 tima i da se igra potpuno isto kao CL.
    istina samo tesko izvedivo jer njima ne pase tako,msm glup sistem je trenutno......
    primjerice ja sam dobio svoj lvl u kupu a ti 3 levela veceg od sebe i 25Q jaceg to nikako nemoze bit normalno sta god mi mislili i govorili,mozes se Mesa ti zalit ali njihov odg vec znas i sam " ZBOG NEDOSTATKA TIMOVA NA VASEM LEVELU MORALI SMO UBACITI VECE " ili tako nesto,u prijevodu kulturan izraz za " KO TE JEBE AKO CES IGRAT IGRAJ,A AKO NECES JEBE SE NAMA "

  4. #34
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Bolje bi bilo da povecaju nagrade u kupu , bar da budu 2-3 miliona vece od nagrada u LP

  5. #35
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Paparelli View Post
    Bolje bi bilo da povecaju nagrade u kupu , bar da budu 2-3 miliona vece od nagrada u LP
    Meni je nagrada totalno nebitna, novac zaradjujem na ulaznicama i na kupoprodaji, a to sto dobijem nagrade je sića.

  6. #36
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Meni je nagrada totalno nebitna, novac zaradjujem na ulaznicama i na kupoprodaji, a to sto dobijem nagrade je sića.
    Mesa jel i ove sezone ponavljamo ili cemo se borit za naslov

  7. #37
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    istina samo tesko izvedivo jer njima ne pase tako,msm glup sistem je trenutno......
    primjerice ja sam dobio svoj lvl u kupu a ti 3 levela veceg od sebe i 25Q jaceg to nikako nemoze bit normalno sta god mi mislili i govorili,mozes se Mesa ti zalit ali njihov odg vec znas i sam " ZBOG NEDOSTATKA TIMOVA NA VASEM LEVELU MORALI SMO UBACITI VECE " ili tako nesto,u prijevodu kulturan izraz za " KO TE JEBE AKO CES IGRAT IGRAJ,A AKO NECES JEBE SE NAMA "
    Ti si dobio slabijeg samo u pretkolu, ali smo u istom kupu pa ti na isto dodje. Već sledeći protivnik ti može biti neko sa 48 levela.

  8. #38
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Mesa jel i ove sezone ponavljamo ili cemo se borit za naslov
    Već se kajem zbog odluke da ponavljamo prosle sezone, tako da još jedno ponavljanje ne dolazi u obzir. Ove sezone se ti boriš za naslov sa Mačvom i NTNK, a ja ću iz prikrajka da vam dohakam i uzmem titulu, hahahahah

  9. #39
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    probajte kod "5BMATICS55" - 5 plavih kofera.
    PepG likes this.

  10. #40
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Kup:


    Kako ste aktivni pa kako da obelezim sad ovo kao procitano

Page 4 of 45 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast