Page 39 of 45 FirstFirst ... 293738394041 ... LastLast
Results 381 to 390 of 443
Like Tree653Likes

Thread: ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆

  1. #381
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Nešto se čudno dešava sa kondicijom, u utorak sam odigrao ligasku utakmicu i 5 prijateljskih utakmica bez podizanja kondicije sa restovima (imam 22 igrača), jučer i prekjučer sam mogao odigrati samo po 2 prijateljske. Danas nakon ligaske utakmice kondicija nekim igračima je pala za 45%. Jel to nešto novo od NORDEUSA ili samo mene z.........?


  2. #382
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nešto se čudno dešava sa kondicijom, u utorak sam odigrao ligasku utakmicu i 5 prijateljskih utakmica bez podizanja kondicije sa restovima (imam 22 igrača), jučer i prekjučer sam mogao odigrati samo po 2 prijateljske. Danas nakon ligaske utakmice kondicija nekim igračima je pala za 45%. Jel to nešto novo od NORDEUSA ili samo mene z.........?

    Igraš li presing 90 minuta? Primetio sam da se drastično više troši kondicija kod presinga... Sad sam odigrao utakmicu bez presinga i normalno je kondicija otišla dole, oko 25% manje-više...
    MNK Kaskada likes this.

  3. #383
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Igraš li presing 90 minuta? Primetio sam da se drastično više troši kondicija kod presinga... Sad sam odigrao utakmicu bez presinga i normalno je kondicija otišla dole, oko 25% manje-više...
    Da, presing cijeli teren. Ali jučer nisam gubio ovoliko kondicije a igrao sam istu taktiku, 25% je uredu kad igram cijeli teren ali 45% mi se golman umorio i još neki igrači kao što se vidi na slici, znači ne mogu da odigram više ni jednu utakmicu. Ako igram 2 utakmice na dan onda moram da zaboravim presing cijeli teren jer to bi me koštalo 90% kondicije. UŽAS.

  4. #384
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Tokom utakmice sam pratio kondiciju igrača i pala je na 10%, srecom ubacio sam rezervnog napadaca umjesto napadaca sa 10% kondicije (prije utkmice su svi bili na 99%) i taj je postigao gol u 90 min za pobjedu.


  5. #385
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Samo bez presinga na startu, morate menjati formaciju tokom utakmice i nece biti frke :-)

    Idemooooooooooooooooooooo
    PepG and NTNK like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #386
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Objasni im Winisa,tj.Sinisa...
    Macva FC likes this.

  7. #387
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Da, presing cijeli teren. Ali jučer nisam gubio ovoliko kondicije a igrao sam istu taktiku, 25% je uredu kad igram cijeli teren ali 45% mi se golman umorio i još neki igrači kao što se vidi na slici, znači ne mogu da odigram više ni jednu utakmicu. Ako igram 2 utakmice na dan onda moram da zaboravim presing cijeli teren jer to bi me koštalo 90% kondicije. UŽAS.
    Koliko si utakmica odigrao ove sezone sa tim timom? Da je bar skill progress proporcionalan utrošenoj kondiciji...

  8. #388
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Objasni im Winisa,tj.Sinisa...
    Sutra se spremi za mec, promenio sam formaciju :-)

    Idemooooooooooooooooooooo
    NTNK likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #389
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Ova sezona je bila odlicna za CEDA FC: osvojena liga i liga sampiona i drugo mesto u Kupu. Steta bila je ovo velika sansa za trostruku ali protivnik u Kupu je bio prejak. Najbolji igrac je opet bio Gamonal.

    ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆-capture-59.jpg

    ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆-capture-56.jpg

    ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆-capture-57.jpg

    ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆-capture-58.jpg
    Steppenwolf, PepG and Macva FC like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #390
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Ova sezona je bila odlicna za CEDA FC: osvojena liga i liga sampiona i drugo mesto u Kupu. Steta bila je ovo velika sansa za trostruku ali protivnik u Kupu je bio prejak. Najbolji igrac je opet bio Gamonal.

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-59.JPG 
Views:	24 
Size:	67.9 KB 
ID:	52093

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-56.JPG 
Views:	24 
Size:	72.5 KB 
ID:	52094

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-57.JPG 
Views:	24 
Size:	64.1 KB 
ID:	52095

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-58.JPG 
Views:	24 
Size:	61.5 KB 
ID:	52096
    Svaka cast, bas steta za kup . Bice jos prilikaaa

    Idemooooooooooooooooooooo
    lespa likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 39 of 45 FirstFirst ... 293738394041 ... LastLast