Page 102 of 122 FirstFirst ... 25292100101102103104112 ... LastLast
Results 1,011 to 1,020 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #1011
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Demonstracija sile u ligi utakmicu je gledao i protivnik u LP i vjerujem da mu nije lako pred vecerasnju tekmu


    nakon ovakve tekme nadamo se pozitivi i u LP-u veceras
    nakon 4-1 sam promjenio oba DC i ML
    Veco izdominirao 3 komada i 2 asista s time sto je sva tri gola iz slobodnjaka utpo 3/5 slobodnjaci by Veco,
    Suarez namjestio 2 Peletu nije lose
    bas si ga razbio a on nema losu ekipu. jedino sto je meni malo cudno da zadnja linija kojoj pomaze DMC a svi imaju sest zvezdica primi osam komada. ali dobro sto napisa skoro Maskada previse nepoznatih u jednacini.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #1012
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    munchen probaj staviti covek na coveka ako igras zonu, moji su se popravili od kad sam promenio to.

  3. #1013
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Sole94 View Post
    munchen probaj staviti covek na coveka ako igras zonu, moji su se popravili od kad sam promenio to.
    Ma buraz mijenjao sam sve moguće, nema pomoći . Nego eto samo nada da će se taj RANDOM okrenuti na moju stranu, pa da prođem i ovaj level . #SamoSloboda

  4. #1014
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Steta za 89 min. malo nam je falilo za veliku pobedu protiv prvog favorita za ligu

    Top El and lespa like this.

  5. #1015
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Prodajem igrača, pa rekoh ako slučajno nekom treba. Cijena simbolična: 1 token.

  6. #1016
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Prodajem igrača, pa rekoh ako slučajno nekom treba. Cijena simbolična: 1 token.
    ufff neko ce dobiti igraca sa odlicnim pedigreom... :-)
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #1017
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    ajoj sad sam odigrao ligu prvaka u gostima. ranije danas sam imao tekmu u prvenstvu i sve namestim sto treba, oporavim igrace moral i kondicija taktika sve. protivnik ne prati tekmu - logicno :-)

    primam gol iz slobodnjaka u 7 minutu, menjam formaciju tri u zadnjoj liniji ulazi jos jedan napadac nemam vise sta da cekam. meni zuti kartoni, igrac mi se povredi vec imam drugu izmenu u prvom poluvremenu, kasnije AMR pljuje igraca direktan crveni btw ne znam zasto moral mu je bio u zelenom. jedino pozitivno sto imam gol u gostima pa ima nade. formacija na slici je iznudjena zbog crvenog kartona.

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-capture-124.jpg
    munchen likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #1018
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    bas si ga razbio a on nema losu ekipu. jedino sto je meni malo cudno da zadnja linija kojoj pomaze DMC a svi imaju sest zvezdica primi osam komada. ali dobro sto napisa skoro Maskada previse nepoznatih u jednacini.
    iskerno ni ja nisam ovakav masakr zamisljao,ali ovo je bila jedna od onih kad da puknes iz svlacione uci ce,ovo je samo dokaz da 451 nemoze na 4132 ali opet ovo je definitivno nerealan rezultat
    lespa likes this.

  9. #1019
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    ako tko treba imam akademca za prodat,odlicno napreduje 1 skil 1 zelembac 234 kvalitet



    kontaktirajte me na fejsu ako vas zanima

  10. #1020
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    iskerno ni ja nisam ovakav masakr zamisljao,ali ovo je bila jedna od onih kad da puknes iz svlacione uci ce,ovo je samo dokaz da 451 nemoze na 4132 ali opet ovo je definitivno nerealan rezultat
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522