Page 40 of 122 FirstFirst ... 3038394041425090 ... LastLast
Results 391 to 400 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #391
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    da... ja uvek tako promenim, ako ne mogu proći po krilima...
    vidis nisam se toga sjetio probat cu nemam sta izgubit jer neznam vise sta da radim

  2. #392
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    vidis nisam se toga sjetio probat cu nemam sta izgubit jer neznam vise sta da radim
    Isto tako, kad igraš uski dijamant, ako ne možeš da probiješ kroz sredinu, staviš strelice na bekove i igraš po krilima... Odbrana se razvuče i onda AMC pravi dar-mar...

    Probaj protiv jačih timova na treningu...

  3. #393
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Isto tako, kad igraš uski dijamant, ako ne možeš da probiješ kroz sredinu, staviš strelice na bekove i igraš po krilima... Odbrana se razvuče i onda AMC pravi dar-mar...

    Probaj protiv jačih timova na treningu...
    kakav trening crni kofera se nema na bacanje

  4. #394
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-butd10.png

    Novajlija u timu, DMC DMR Mark McConalogue...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-19.jpg

  5. #395
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-celtic9.png

    Samo 7-0 protiv poslednjeg na tabeli, kome brani DC, a dva golmana igraju u polju... Bedimo je postigao 4 gola (a mogao je još 3, da je pogađao okvir gola iz slobodnjaka), a po gol su postigli Horvath, Sproule i Marinković...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-21.jpg

    Prvi je trolovan, pa smo prišli na 2 boda...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-22.jpg
    munchen likes this.

  6. #396
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    5 utakmica gol razlika 18:0






  7. #397
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    kakav trening crni kofera se nema na bacanje
    Pa to kad ispadneš iz Kupa ili LŠ, pa imaš samo jednu utakmicu dnevno...

  8. #398
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Kupljen je novi AMR. Još samo da dovedem MC-a, jer na toj poziciji imam igrača koji je 4*. Imam i na AML ali mi je taj igrač trenutno najjači što se ocjena tiče. Pa da vidim sad kad budem imao ubjedljivo najjaču postavu u ligi, sa top ocjenama kakvi će rezultati biti. Bit će ko i do sad logično, jer je ovo mrtvi RANDOM !!!

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_1.jpg

    Do sada sam igrao bez ovih strelica. Sada hoću malo da eksperimentišem sa strelicama .

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_2.jpg

  9. #399
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa to kad ispadneš iz Kupa ili LŠ, pa imaš samo jednu utakmicu dnevno...
    hahaha mos mislit pa da 10-15 kofera na to potrosim ne pada mi na pamet,rađe lupim trening nekom igracu za te kofere

  10. #400
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-fkp8.png

    @vedran Evo ti očigledan primer kako igra funkcioniše... Počinjem utakmicu sa uskim dijamantom (DML Yano je suspendovan, a nemam levog beka, pa levonogi DC DR Pereyra igra van pozicije)... Protivnik igra u formaciji 5-3-1-1 i u prvoj utakmici je bilo 1-1, jer nisam mogao da ga probijem nikako... Posle 10 minuta već vidim da nešto ne štima, pa AMC Ilića vraćam na MC (van pozicije), sa crvenom strelicom, udaram crvene strelice na bekove, ali nastavljam da napadam kroz sredinu... U 19. minutu "levi bek" Pereyra probija po levoj strani i asistira desnom beku Grifitsu koji se ubacivao po desnoj... Znači, dva beka kombinuju za gol, iako igram kroz sredinu... Posle toga se nastavljaju poteškoće da probijem kroz sredinu (oba napadača ispod 6.5 ocene, ne mogu loptu da pipnu)... Na poluvremenu napadača Solu prebacim na levo krilo (treći igrač van pozicije) jer je tamo probio Pereyra, a na drugoj strani su mu defanzivci sa jakim ocenama... Fokusiram napade po levom krilu... To je rezultovalo da protivnički DR dobije direktan crveni karton (slabu ocenu je imao i pre toga), a što je najvažnije, DMC Schwengle probije sam dva puta kroz sredinu i ostane 1 na 1 sa golmanom... Iako sam igrao po levom krilu... A taj Schwengle na 72 utakmice je samo 5 golova dao, a sad 2...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-24.jpg

    Osiguran prolaz dalje u LŠ...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-25.png

Page 40 of 122 FirstFirst ... 3038394041425090 ... LastLast