Page 72 of 122 FirstFirst ... 2262707172737482 ... LastLast
Results 711 to 720 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #711
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Kao sto je Macva rekao bice kako oni kazu... a oni kazu da ekipa sa golmanom na poziciji DMC nema bas sanse da nesto uradi sem ako ne iskljucimo tog golmana pa onda namestimo jedan remi i pored svega 1.smo na polusezoni ali sa 2 kiksa koja nam nisu trebala




    Teska polusezona i na kraju 4.mesto, veceras nam ostaje mec LS 1/8




    Sigurni u ligi a LS nismo ispratili ni namestili tim tako da nam ostaje revans za vadjenje


    munchen and Macva FC like this.

  2. #712
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Realno gledano vi ste za nas izmislili fudbal ali u kosarci nam ne mozete nikako pretiti...........
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Ono sto je Hrvatska u fudbalu naspram Srbije to je Srbija u kosarci naspram Hrvatske...
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Tako je


    Idemooooooooooooooooooooo
    Zato sto nesto ne stima, ni sa nasim kosarkasima ni sa vasim nogometasima. Imate super igrace u nogometu a nesto ne stima, tako i mi u kosarci, ali ja sam siguran da protiv vas u kosarci imamo sanse ove godine i navijam da se susretnemo..
    Macva FC likes this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #713
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Kako mislite kako oni kazu, moze li mi netko onako konkretnije napisati kako ste vi to zamislili? Netko sjedi tamo i vodi utakmice? Stisne dugme sa kojim ja promasim zicera, a protivnik zabije? Kako ste vi to zamislili i zasto mislite da se netko nakacio na vas?

    Macva, stari moj, pisao sam ti to vec prije, malo si nerealan, svjestan sam da je igra u mnogocemu nerealna ali ti bas trazis dlaku u jajetu tako je to u nogometu, imas sanse, promasujes, a protvnik sa dva suta da dva gola, nema tu nista nerealno, a ako sam nesto naucio, ako nemas rupe u momcadi, a Mesa ih nema, jer ima sve skaute, to sto ti imas par sa 7 nije od presudne vaznosti, dogodi se los dan, ovi nabrijani, vjerovatno i bolja formacija i desi se poraz.

    Ono sto je stvarno nerealno je kad timovi sa igracima 2,3 zvjezdice a jos neaktivni, pobjedjuju mnogo jace, cesto sa igracima na krivim pozicijama, ali ovako kad igraju dva aktivna menadjera, nema tu nekog iznenadjenja, cak i kad slabiji pobjedjuju, to je bar moje misljenje i moje iskustvo, nema ljutnje.

    Igrica ima mana, ali malo realnosti ne bi skodilo ni nama.
    Sezona 27, Level 27


  4. #714
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Kako mislite kako oni kazu, moze li mi netko onako konkretnije napisati kako ste vi to zamislili? Netko sjedi tamo i vodi utakmice? Stisne dugme sa kojim ja promasim zicera, a protivnik zabije? Kako ste vi to zamislili i zasto mislite da se netko nakacio na vas?

    Macva, stari moj, pisao sam ti to vec prije, malo si nerealan, svjestan sam da je igra u mnogocemu nerealna ali ti bas trazis dlaku u jajetu tako je to u nogometu, imas sanse, promasujes, a protvnik sa dva suta da dva gola, nema tu nista nerealno, a ako sam nesto naucio, ako nemas rupe u momcadi, a Mesa ih nema, jer ima sve skaute, to sto ti imas par sa 7 nije od presudne vaznosti, dogodi se los dan, ovi nabrijani, vjerovatno i bolja formacija i desi se poraz.

    Ono sto je stvarno nerealno je kad timovi sa igracima 2,3 zvjezdice a jos neaktivni, pobjedjuju mnogo jace, cesto sa igracima na krivim pozicijama, ali ovako kad igraju dva aktivna menadjera, nema tu nekog iznenadjenja, cak i kad slabiji pobjedjuju, to je bar moje misljenje i moje iskustvo, nema ljutnje.

    Igrica ima mana, ali malo realnosti ne bi skodilo ni nama.
    Ja znam da sezonu 25 nisam prošao 6 puta za redom. Pa da li je to realno ili ne ja ne znam. Ali znam da skoro svaku sezonu, pa evo i ovu sad imam ubjedljivo najjaču ekipu u ligi a borim se za jebeno 7. mjesto. A metar timova iznad mene niti su aktivni, niti imaju timove sa 5*. Nego su to djedovi sa 3 i 4*. Meni je krivo kada ja lagano prolazim u ligi prvaka gdje su sve ekipe u grupi bile jače od mene. Ja se prošetam kroz grupu, a vamo u ligi ne mogu nikog dobit, i ono što sam dobio davao golove u 90+. Serem se baa' na njihovu realnost !
    Last edited by munchen; 09-06-2015 at 06:03 PM.

  5. #715
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Kako mislite kako oni kazu, moze li mi netko onako konkretnije napisati kako ste vi to zamislili? Netko sjedi tamo i vodi utakmice? Stisne dugme sa kojim ja promasim zicera, a protivnik zabije? Kako ste vi to zamislili i zasto mislite da se netko nakacio na vas?

    Macva, stari moj, pisao sam ti to vec prije, malo si nerealan, svjestan sam da je igra u mnogocemu nerealna ali ti bas trazis dlaku u jajetu tako je to u nogometu, imas sanse, promasujes, a protvnik sa dva suta da dva gola, nema tu nista nerealno, a ako sam nesto naucio, ako nemas rupe u momcadi, a Mesa ih nema, jer ima sve skaute, to sto ti imas par sa 7 nije od presudne vaznosti, dogodi se los dan, ovi nabrijani, vjerovatno i bolja formacija i desi se poraz.

    Ono sto je stvarno nerealno je kad timovi sa igracima 2,3 zvjezdice a jos neaktivni, pobjedjuju mnogo jace, cesto sa igracima na krivim pozicijama, ali ovako kad igraju dva aktivna menadjera, nema tu nekog iznenadjenja, cak i kad slabiji pobjedjuju, to je bar moje misljenje i moje iskustvo, nema ljutnje.

    Igrica ima mana, ali malo realnosti ne bi skodilo ni nama.
    Nema realnosti, to je moje iskustvo i nema veze sa mozgom formacija, kondicija, navijaci, skauti, pare.... bice onako kako su oni programirali. Samo je fora u tome koliko se ti istrupujes da je to pravi fudbal i da si ti pravi menadzer inace sve drugo je sranje. Ali dobro, igramo je zato sto smo navuceni i zato se se uvek nadamo boljem i oper bolje i tako nam idu daniiii :-)))

    Idemooooooooooooooooooooo
    munchen likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #716
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Polusezona:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_1.jpg  

  7. #717
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Kovaču Niko j**** ti i oca i majku uništio si nam svetinju odlazi sa klupe konjno,tu pričaš lijepo umjesto da j**** mater ovim panjevima nabojem na k**** i tebe i njih,nemos Azeru gol dat pa j***** MALTA im je utrpala 2 kakve ti igrače imaš trebao si tom Azeru minimalno 5 uvalit igrače takodjer nabojem na k****


    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    Last edited by NTNK; 09-06-2015 at 06:44 PM.

  8. #718
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Ja znam da sezonu 25 nisam prošao 6 puta za redom. Pa da li je to realno ili ne ja ne znam. Ali znam da skoro svaku sezonu, pa evo i ovu sad imam ubjedljivo najjaču ekipu u ligi a borim se za jebeno 7. mjesto. A metar timova iznad mene niti su aktivni, niti imaju timove sa 5*. Nego su to djedovi sa 3 i 4*. Meni je krivo kada ja lagano prolazim u ligi prvaka gdje su sve ekipe u grupi bile jače od mene. Ja se prošetam kroz grupu, a vamo u ligi ne mogu nikog dobit, i ono što sam dobio davao golove u 90+. Serem se baa' na njihovu realnost !
    Prijatelju ne znam, ne znam kako igras, ne znam kakvo je stanje, nisi ti jedini, kao da si ti i jos par deckiju koje znam, upali na neki server u banani, ne znam to objasniti al daj budi realan, sigurno netko ne sjedi tamo i kaze..e sad cemo ovoga zezati
    munchen likes this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #719
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Vidimo se ujutru kada se ohlade glave
    Laku noc

  10. #720
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Molio bih Vas da se ponasate pristojno i da cete nastaviti u lepoj atmosferi da caskate kao do sada.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 72 of 122 FirstFirst ... 2262707172737482 ... LastLast