Page 70 of 122 FirstFirst ... 2060686970717280120 ... LastLast
Results 691 to 700 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #691
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Ma milina brate kada postaviš ekipu i samo uđeš da vidiš kako si igrao. Serem se ja na njihovu logiku ako pratiš utakmicu veće su šanse da ćeš pobijedit i imat ćeš veći posjed.

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_3.jpg

    Sutra igramo protiv prvoplasirane ekipe u ligi. Najjače ekipe uz moju naravno, koju sam pobijedio u prvom kolu u gostima 2-3. To je jedini poraz koji ima ta ekipa u ligi do sada.

  2. #692
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Ja iskreno nzm kad ste vi nas dobili poslednji put pa cak i na prijateljskoj,neki govore da vas prati prokletstvo od 95 i onog cuvenog silazenja.A ako se sretnemo ja bi dao prednos Srbiji i videlo se danas da smo i mi i spanija igrali sa 50 posto snage....
    Ma ja ti u te statistike ne vjerujem, ako sam ista naucio prateci sport to je svaka utakmica je nova, sad stoji da vjerovatno imamo kompleks zbog ludih poraza ali mora i tome jednom doci kraj. Kad cu vjerovati u uspjeh ako ne sad, nakon dobro odigranog proslog prvenstva i nakon sto imamo stvarno solidnu momcad. A ako Srbija bude bolja, Boze moj, sportski cestitati i to je to.
    Sezona 27, Level 27


  3. #693
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Izgleda da se Nordeus nakomijo na mene pa me vec 3 put za redom izbacuje u osmini-finala...............
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_110.jpg☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_111.jpg
    MNK Kaskada and munchen like this.

  4. #694
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Ma ja ti u te statistike ne vjerujem, ako sam ista naucio prateci sport to je svaka utakmica je nova, sad stoji da vjerovatno imamo kompleks zbog ludih poraza ali mora i tome jednom doci kraj. Kad cu vjerovati u uspjeh ako ne sad, nakon dobro odigranog proslog prvenstva i nakon sto imamo stvarno solidnu momcad. A ako Srbija bude bolja, Boze moj, sportski cestitati i to je to.
    Da se ne lazem na proslov EP-u vam se otvorijo zreb u cetvrt-finalu ste igrali sa Ukrajincima koji su na tom prvenstvu napravili par iznenadjenja i predvodjeni Pulenom DOSLI DO VELIKOG USPEHA........

  5. #695
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Realno gledano vi ste za nas izmislili fudbal ali u kosarci nam ne mozete nikako pretiti...........

  6. #696
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ono sto je Hrvatska u fudbalu naspram Srbije to je Srbija u kosarci naspram Hrvatske...
    Top El and Macva FC like this.

  7. #697
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195


    Već trinaesti propali pokušaj...

  8. #698
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Glupost od topelevena se nastavlja, cestitam Mesa na pobedi i zelim ti prolaz u drugu rundu. Mi smo dosli na utakmicu da ispostujemo Mesu i da vidimo da li su se stvari promenile na bolje :-) ali od toga naravno nema nista :-) . Nema pracenja utakmica jer nema vajde od toga, niti to ima veze sa vezom. Haaa, glupost ziva

    Idemooooooooooooooooooooo
    NTNK, MNK Kaskada and munchen like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #699
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Ono sto je Hrvatska u fudbalu naspram Srbije to je Srbija u kosarci naspram Hrvatske...
    Tako je

    Idemooooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #700
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    8 utakmica statistika:
    2 pobede
    1 neresena
    5 poraza (4 za redom u prvenstvu)

    Bojkot krece od danas,dokle vise?
    munchen likes this.