Page 71 of 122 FirstFirst ... 2161697071727381121 ... LastLast
Results 701 to 710 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #701
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Glupost od topelevena se nastavlja, cestitam Mesa na pobedi i zelim ti prolaz u drugu rundu. Mi smo dosli na utakmicu da ispostujemo Mesu i da vidimo da li su se stvari promenile na bolje :-) ali od toga naravno nema nista :-) . Nema pracenja utakmica jer nema vajde od toga, niti to ima veze sa vezom. Haaa, glupost ziva

    Idemooooooooooooooooooooo
    Gledao sam danas tvoju utakmicu u ligi gdje protivnik ima samo 4 skauta pa si poražen, ne bih da se pravim pametan al očigledno ti ta formacija i taktika ne odgovara, ja sam 4-4-2 pokušavao prošle i pretprošle sezone da igram i nije uspjevalo a ista ekipa igra već 3 sezone s tim da sam ove sezone najslabiji. Otkako igram 4-1-3W-2 mnogo dobri rezultati, probao sam i neke druge formacije i taktike ali sam u tim utakmicama imao samo poraze. Tako svake sezone ako na početku ne nadjem formaciju i taktiku imam mnogo problema pa onda kad konačno sve ukomponujem već mi bude kasno da bilo šta napravim. Prošle sezone nakon 8 kola bio sam predzadnji i onda sam odlučio da igram defanzivu i na kraju završim kao drugi. Nema smisla slažem se, očigledno nas tjeraju da svake sezone tražimo novu formaciju i taktiku i na taj način da budemo više angažovaniji u igri.

  2. #702
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Doveo sam DMC pa da probam sa njim nesto...
    Turi mu plavu strelicu, da vidiš kako blokira sve živo...

  3. #703
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Mačva FC vs MNK Kaskada (detalni izvještaj)

    Pregled:


    Statistike:


    Ocjene:


    Formacije:


    Gledaoci:



  4. #704
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Gledao sam danas tvoju utakmicu u ligi gdje protivnik ima samo 4 skauta pa si poražen, ne bih da se pravim pametan al očigledno ti ta formacija i taktika ne odgovara, ja sam 4-4-2 pokušavao prošle i pretprošle sezone da igram i nije uspjevalo a ista ekipa igra već 3 sezone s tim da sam ove sezone najslabiji. Otkako igram 4-1-3W-2 mnogo dobri rezultati, probao sam i neke druge formacije i taktike ali sam u tim utakmicama imao samo poraze. Tako svake sezone ako na početku ne nadjem formaciju i taktiku imam mnogo problema pa onda kad konačno sve ukomponujem već mi bude kasno da bilo šta napravim. Prošle sezone nakon 8 kola bio sam predzadnji i onda sam odlučio da igram defanzivu i na kraju završim kao drugi. Nema smisla slažem se, očigledno nas tjeraju da svake sezone tražimo novu formaciju i taktiku i na taj način da budemo više angažovaniji u igri.
    Sve u svemu, sranje od igrice.

    Idemooooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #705
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Gledao sam danas tvoju utakmicu u ligi gdje protivnik ima samo 4 skauta pa si poražen, ne bih da se pravim pametan al očigledno ti ta formacija i taktika ne odgovara, ja sam 4-4-2 pokušavao prošle i pretprošle sezone da igram i nije uspjevalo a ista ekipa igra već 3 sezone s tim da sam ove sezone najslabiji. Otkako igram 4-1-3W-2 mnogo dobri rezultati, probao sam i neke druge formacije i taktike ali sam u tim utakmicama imao samo poraze. Tako svake sezone ako na početku ne nadjem formaciju i taktiku imam mnogo problema pa onda kad konačno sve ukomponujem već mi bude kasno da bilo šta napravim. Prošle sezone nakon 8 kola bio sam predzadnji i onda sam odlučio da igram defanzivu i na kraju završim kao drugi. Nema smisla slažem se, očigledno nas tjeraju da svake sezone tražimo novu formaciju i taktiku i na taj način da budemo više angažovaniji u igri.
    A kako mi ne lezi formacija, kako sam onda per te utakmice imao 7 pobeda zaredom i to protiv daleko jacih ekipa. A ova utakmica sa tobom isto sranje, jedino sto si uradio jeste dva suta i dva gola. To je njiha klasika kada nekoga miniraju.. tu nema mnogo pomoci niti pametovanja , bice onako kako oni kazi i tu je tacka. A opet ponavljam, jebes topeleven, vazno je drugarstvo :-))))

    Idemooooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #706
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    LP nisam pratio i zacudo 2-0 sam pobjedio to je nezgodan rezultat totalno,ali skandal je sto je NTNK izgubio također 2-0 i postoji sansa da se ne sastanemo u iducoj rundi,dok na uzvratu Macva vs Kaskada ce biti drama


    realno gledano Milan je dobio tezek protivnika od mene i ocito se branio 53u2 je igrao,nije ovaj nesto extra jak i ocekujem NTNK da prođe jer ipak je to NTNK i nadam se prilici i povjesnom prvom sluzbenom dvoboju sa tom momcadi
    MNK Kaskada likes this.

  7. #707
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Veco,AC Doktator 78 je najjaca ekipa u LS ove sezone...tako da nije sramota izgubiti...

  8. #708
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Uh, kako mrzim Nordeusovu Kup i LŠ logiku!!!

  9. #709
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Veco,AC Doktator 78 je najjaca ekipa u LS ove sezone...tako da nije sramota izgubiti...
    Mene nije pobijedio (izgubio i nerijeseno), bio je drugi

  10. #710