Page 76 of 122 FirstFirst ... 2666747576777886 ... LastLast
Results 751 to 760 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #751
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-celtic9.png

    Prolaz dalje u LŠ, ukupnim rezultatom 6-2...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-4.png

    A ovo je protivnik u četvrtfinalu... Biće za*ebano...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-5.jpg
    munchen likes this.

  2. #752
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Nije jedini, pola jezika će da uklone zbog premalog broja ljudi koji ga koriste... A i vreme je da vi u Bosni učite malo strane jezike, srpski ili hrvatski, recimo... Ja koristim engleski od kad sam počeo da igram... Probao sam srpski i prevod je bio tragikomočan (ne znam zašto prevode sa engleskog, kad mogu to na srpskom da odrade mnogo bolje, u stilu Milojka Pantića)
    Ma realno ne zamaram se tim da li je hrvatski, bosanski ili sprski. Razumijem i engleski i njemački ali zašto ja da čitam engleski kad može da bude na srpskom, jer je i igrica rodom iz Srbije je l' . Najmrža stvar mi je kada vidim da roditelji tamo na granicama neće da slušaju srpski ili bosanski jezik, lafo ne razumiju taj jezik, pa se prave protesti po školama i taj fazon. Naš EX YU mentalitet je najgori mentalitet koji može da postoji, zato i jesmo tu gdje jesmo .

  3. #753
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Ma realno ne zamaram se tim da li je hrvatski, bosanski ili sprski. Razumijem i engleski i njemački ali zašto ja da čitam engleski kad može da bude na srpskom, jer je i igrica rodom iz Srbije je l' . Najmrža stvar mi je kada vidim da roditelji tamo na granicama neće da slušaju srpski ili bosanski jezik, lafo ne razumiju taj jezik, pa se prave protesti po školama i taj fazon. Naš EX YU mentalitet je najgori mentalitet koji može da postoji, zato i jesmo tu gdje jesmo .

  4. #754
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-butd10.png

    Razbili smo protivnika koji nas je pre 4 godine izbacio u istoj rundi Lige šampiona... Napadač i 4 M veznjaka su postigli po gol, a levi bek Gamarra dva komada... Prvu utakmicu u gostima smo dobili 2-0

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-6.jpg
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-7.png

    Biti će za*ebano sa sledećim protivnikom, igra 4-1-3-2...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-8.jpg

  5. #755
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Dominiraš na svim mogućim poljima. Samo da ne urekneš ove najbolje strijelce, asistente, ocijenjene. Ja sam postavio isto ovako najboljeg strijelca imao i asistenta na listi, od tog dana ni jedan ni drugi više nisu upisali ni asistenciju ni gol, majke mi. Eno ih obojica sjede na klupi ! Ajdeeeeee #SamoSloboda
    Ja ne pamtim da sam nekad imao najboljeg strijelca, najboljeg asistenta i najbolje ocjenjenog. Uvijek sam imao strijelce na 2-3 mjestu al na prvom ne pamtim a aktivno igram od 32 sezone. Na fake profilima je bilo toga. Ako kažem da mi je najbolji strijelac Salihamidzic postigao samo 77 golova u 5 sezona onda je sve jasno. Nisu ovi moji toliko dobri koliko su kod konkurencije loši. #Sloboda

  6. #756
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ja ne pamtim da sam nekad imao najboljeg strijelca, najboljeg asistenta i najbolje ocjenjenog. Uvijek sam imao strijelce na 2-3 mjestu al na prvom ne pamtim a aktivno igram od 32 sezone. Na fake profilima je bilo toga. Ako kažem da mi je najbolji strijelac Salihamidzic postigao samo 77 golova u 5 sezona onda je sve jasno. Nisu ovi moji toliko dobri koliko su kod konkurencije loši. #Sloboda
    lako tako kad mene nemas

  7. #757
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    a micu jezike neke koliko vidim hahaha zivjelo krsenje pravila koja su sami pisali,jer ja nigdje nisam nasao da pise izmjene u tom dijelu jer jezik kako tumace pod dio igre ili sta ne razumijem pise da je na 42 jezika igra a dio sa pravilima se moze procitat na par jezika samo..realno koliko nas zna kinseki,portugalski,francuski a bogami ni engleski nezna puno ljudi bar ne do te mjere da zna sta sve pise u pravilima i svi ko ovce sutimo dok oni rade sta hoce i kako hoce

  8. #758
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    lako tako kad mene nemas
    Zadnjih nekoliko sezona najbolji strijelci su bili Vedran Staklenac (Boca Juniors) ili Zlatan Ibrahimovic (Bulevar FC)

    Sent from my C1505 using Tapatalk

  9. #759
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Zadnjih nekoliko sezona najbolji strijelci su bili Vedran Staklenac (Boca Juniors) ili Zlatan Ibrahimovic (Bulevar FC)

    Sent from my C1505 using Tapatalk
    uzivaj dok mozes

  10. #760
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    uzivaj dok mozes


    Sent from my C1505 using Tapatalk

Page 76 of 122 FirstFirst ... 2666747576777886 ... LastLast