Page 96 of 122 FirstFirst ... 46869495969798106 ... LastLast
Results 951 to 960 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #951
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Bili smo organizatori 2005 Eurobasket koji je prosao neslavno sa najacim timom smo doziveli debakl protiv Francuza u osmini-finala,neki kazu da je trebalo utakmice da igramo u areni a mi smo igrali u NS spens...................ja sam vasu repku pratio na pripremnim utakmicama i jako me nerviraju oni glupi komentatori na hrt koji misle da ste Amerika..........
    Sa onakvom hemijom u ekipi ni arena nam ne bi pomogla... realno losa atmosfera je bila tada u ekipi

  2. #952
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Vi pre svakog veceg takmicenja se svrstavate u favorite i ciljate medalju i onda dodje hladan tus...........
    Ne bas, otkad smo ono dosli u polufinale ambicije su porasle, ali uvijek bude hladan tus.

    Kad pogledas ovako, odoka, nemamo losu repku, da smo barem u nekom vrhu, sta ne stima ja ne znam.
    Sezona 27, Level 27


  3. #953
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Bili smo organizatori 2005 Eurobasket koji je prosao neslavno sa najacim timom smo doziveli debakl protiv Francuza u osmini-finala,neki kazu da je trebalo utakmice da igramo u areni a mi smo igrali u NS spens...................ja sam vasu repku pratio na pripremnim utakmicama i jako me nerviraju oni glupi komentatori na hrt koji misle da ste Amerika..........
    I mogu se kladiti da je kod vas svako dijete bar 6 mj prije znalo za prvenstvo..

    Pa sta se lozis na komentatore kao da su vasi bolji, normalno je nadati se, pripremni period smo odlicno odradili i kako to vec ide kod nas, nastane euforija koja je na klimavim nogama.
    Sezona 27, Level 27


  4. #954
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Nisu oni tolika nepoznanica u kosarci...............ako si pratio mogao si videti da im igra vas bivsi igras Shilb kao i sjajnik Satoranski koji ume malo i da uprska stvari i da pretera sa asistencijama kao i Vesely koji je igrao u Partizanu tu se afirmisao otisao u NBA gde nije dobijao pravu sansu i prosle godine se vratiu u Evropu tacnije u Fenerbahce...Prica se da se vraca vec ove sezone u NBA posle eurobasketa........
    Aaaa to je taj Vesely..pa taj je kidao u Partizanu
    Sezona 27, Level 27


  5. #955
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Ma nije isto kad ti sam organizujes prvenstvo i ovo sad po meni totalno glupo a bice i u fudbalu jos gore po citavoj Evropi grupe... nije to onaj osecaj kao na mundijalu kad su sva desavanja u jednoj zemlji
    munchen likes this.

  6. #956
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Ma nije isto kad ti sam organizujes prvenstvo i ovo sad po meni totalno glupo a bice i u fudbalu jos gore po citavoj Evropi grupe... nije to onaj osecaj kao na mundijalu kad su sva desavanja u jednoj zemlji
    Ma jasno ali pazi, Hrv je imala sad sanse da napravi dobar marketing, da svako dijete zna da ce uskoro biti EP i da ce se dio igrati i kod nas, prilika da se cuje za te decke, a sta oni urade? Bas nista. Ok ja ne pratim bas tako pozorno, ali je cinjenica da sam saznao da se igra kod nas, tek dan prije. I puno je takvih. Cak se i pisalo o tome, kako se nista nije uradilo da se priblizi ljudima kosarka.

    Vjerovao ti ili ne, ali nekad je i kod nas svako dijete znalo kad repka igra, mada nismo imali vrhunske rezultate. Sjecam se onog prvenstva kad Hrv nije htjela na postolje, pa to je bila ludnica, nakon svake tekme ides van igrat kosarku, svako drvo je imalo svoj kos bila je ludnica, pa cak i kasnije kad smo otisli u prosjecnost, ali jos uvijek je bilo blisko ljudima, ovo sad je nesto nevjerovatno
    Sezona 27, Level 27


  7. #957
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Ma jasno ali pazi, Hrv je imala sad sanse da napravi dobar marketing, da svako dijete zna da ce uskoro biti EP i da ce se dio igrati i kod nas, prilika da se cuje za te decke, a sta oni urade? Bas nista. Ok ja ne pratim bas tako pozorno, ali je cinjenica da sam saznao da se igra kod nas, tek dan prije. I puno je takvih. Cak se i pisalo o tome, kako se nista nije uradilo da se priblizi ljudima kosarka.

    Vjerovao ti ili ne, ali nekad je i kod nas svako dijete znalo kad repka igra, mada nismo imali vrhunske rezultate. Sjecam se onog prvenstva kad Hrv nije htjela na postolje, pa to je bila ludnica, nakon svake tekme ides van igrat kosarku, svako drvo je imalo svoj kos bila je ludnica, pa cak i kasnije kad smo otisli u prosjecnost, ali jos uvijek je bilo blisko ljudima, ovo sad je nesto nevjerovatno
    Aco internet danas ne igraju se djeca vise vani kosevi,igralista za mali nogomet sve zjapi prazno nazalost,ali iskreno velika sramota da nisu niti jednom nakrcakli arenu da se orilo u areni kao recimo na rukometu kad je SP bio,a igraci su to ocekivali ali mi smo mentalitet da Gruziju,Makedoniju nece gkledat jer ih smatramo ani kosarkom jbga,a i da je Xeska bila u Zgu nebi bilo puno garant,u prvoj tekmi su nas LOVENCI nadglasali,PA NEMOJ ME HEBAT,a danas nam Cesi ocitali lekciju sramota velika iako bolje da nismo prosli jer bi nas Srbija pregazila bar 40 razlike realno ovo je smjesno i zalo0sno da nas pobjeđuju Gruzija,Senegal,Ceska pa egal sa Filipinima pa to nemoze bit normalno sa ovakom momcadi.Nadalje ja do prije 15 dana nisam pojma imao da je Euro u kosarci kod nas nigdje reklame nista blamaza ogromna i neko za to treba odgovarat
    Aleksandar Ilok likes this.

  8. #958
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Svaka cast za statistiku AML i AMR-a. Jesi koristio tu fomaciju citave sezone, i jel igras preko krila?
    Top El likes this.

  9. #959
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Zilavi Finci

  10. #960
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Zilavi Boga mi...
    A sada na Veselog i Šilba...
    PepG and Aleksandar Ilok like this.

Page 96 of 122 FirstFirst ... 46869495969798106 ... LastLast