Page 99 of 122 FirstFirst ... 4989979899100101109 ... LastLast
Results 981 to 990 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #981
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Stanje na tabeli posle 20.kola:

    Posle poraza u proslom kolu danas pobeda i nesto smo prvi put kombinovali sa 2DMC protiv DC/DL/DR-DMC-MC/MC-AMC/AMC-ST/ST bio je u seriji od 4 pobede pa smo se malo igrali bunkera i uspelo je




    Ovde je sve gotovo ali igramo do kraja bez opustanja




    Velika borba za top4... 4 jake aktivne ekipe ispred, razlika u bodovima mala ali plasman u LS veliki uspeh

    munchen, Shadow and lespa like this.

  2. #982
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Novi poraz 3-0. 2 povrede u 10 minuta i lik me laganini tukne. Drugi je na tabeli i što se jačine tima tiče, pa i ocjena igrača nije mi do koljena. Al jbga kad je to pravio nordeus, oni i njihovo programiranje, šta drugo očekivati ? Imaš najjači tim u ligi, igrači dobijaju odlične ocjene, po tri igrača po utakmici dobiju 10, al nema BOGA pobijedit. Pogotovo one lošije ekipe, juče izgubim od 12. plasirane ekipe, danas od drugoplasirane koja mi nije ni do koljena. Lik neaktivan do Boga. Što si neaktivniji to je bolje. To samo može na top11. Realna igra nema šta .
    Last edited by munchen; 09-13-2015 at 05:50 PM.
    lespa likes this.

  3. #983
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Novi poraz 3-0. 2 povrede u 10 minuta i lik me laganini tukne. Drugi je na tabeli i što se jačine tima tiče, pa i ocjena igrača nije mi do koljena. Al jbga kad je to pravio nordeus, oni i njihovo programiranje, šta drugo očekivati ? Imaš najjači tim u ligi, igrači dobijaju odlične ocjene, po tri igrača po utakmici dobiju 10, al nema BOGA pobijedit. Pogotovo one lošije ekipe, juče izgubim od 12. plasirane ekipe, danas od drugoplasirane koja mi nije ni do koljena. Lik neaktivan do Boga. Što si neaktivniji to je bolje. To samo može na top11. Realna igra nema šta .
    Kad nema hemije u ekipi mozes biti i drim tim dzaba... probaj ti to sve na transfer listu pa od sledece sezone novi pocetak

  4. #984
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Kad nema hemije u ekipi mozes biti i drim tim dzaba... probaj ti to sve na transfer listu pa od sledece sezone novi pocetak
    Ma druže nije moguće da 6 sezona nema hemije u ekipi. Pa ovo je totalno druga ekipa od početka sezone. Par igrača je ostalo sa početka sezone, ali ne možeš ti protiv nordeusa baa'.

  5. #985
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542

  6. #986
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    A pazi lažnjaka. Drugi put ulazim na ovaj profil. Ušao sam na početku sezone, skockao neku ekipicu i ušao sam danas. Ekipa je stara, nikakva, a lagano sam prvi na tabeli. I koja je tu logika ? Ako oni prave igricu kao u realnom životu, gdje to još ima da je ekipa prepuštena sama sebi i da je prva na tabeli ? Pa svi vi koji ste ikada igrali nogometa, pa i dovoljno da gledate na tv-u znate da ako igrač jedan dan ne trenira nema mu prve postave. Ovi moji ovdje nisu trenirali nikad u životu a prvi su na tabeli, i to ubjedljivo. Šta je još zanimljivo ni jedan igrač im se nije povrijedio od početka sezone. Ja danas imam povredu u 5 minuti, ulazi izmjena koja se odma povrijedila u 10 minuti.

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_1.jpg
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_2.jpg

    Po nekoj mojoj logici bi trebalo napraviti nešto tipa, ne ulazis u igricu svaki dan, jebe mi se što nemaš kad, nemaš interneta, što si kupio 1000 tokena i misliš da ćeš biti prvi. Jednostavno ako nisi cijelu sezonu uz svoju ekipu, ne treniraš ekipu, daješ im moral, jednostavno ne treba i ne smijes da se boriš za vrh tabele. Automatski protiv koga god da igraš treba da ti je lošiji posjed, da ti se prije igrač povrijedi jer ne trenira ... Dok je to kod njih suprotno. Eto Murinjo je kada je tek došao u Čelzi osvojio titulu primivši svega 15 golova. U poređenju sa ovom sadašnjom postavom imao je lošije igrače, a sada je sa ovim igračima, nakon par kola primio 20 golova. I sam priznaje da ne daje svoj maximum i da je on jedan od najvećih krivaca za poraze Čelzija. Ovo jeste neko kruto poređenje ali je kako god realnije odo ovoga što oni imaju u ovom sranju od igrice. Brate dragi ako hoće da naprave ovu igricu realnom treba da naprave nešto za nas aktivne. Ja sam sedmu sezonu svaki božiji dan aktivan, non stop mijenjam igrače, igrači dobijaju odlične ocjene, liga mi ni jedna nije teška kada pogledaš aktivnosti drugih menadžera i njihove ekipe, ali već 6 sezona ne mogu biti na jebenoj 7. poziciji. Pa to nema nigdje, ali bukvalno ni na jednoj drugoj igrici. Realno me zaboli kurac da li će oni ikad, a znam da neće nikad, napraviti nešto novo u igrici. Nešto što će približiti ovu igricu realnosti. Oni rade i radit će na dizajnu same igrice. Meni je bitno da je Sloboda danas dobila Veleža i ostala na drugoj poziciji, a ova Sloboda na top11 nek završi koja hoće. #SamoSloboda
    Last edited by munchen; 09-13-2015 at 06:53 PM.
    lespa likes this.

  7. #987
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-butd10.png

    Umalo da prođem k'o Hrvatska protiv Češke...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-51.jpg
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-52.png
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-53.jpg
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-54.jpg
    Top El likes this.

  8. #988
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Sta s tim?
    munchen likes this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #989
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ munchen
    u pravu si druze, i ja sam primetio da dok sam imao par klubova na laznim profilima i gde sam ulazio na po par minuta dnevno imao sam sasvim dobre rezultate.
    jedan od problema ove igre je u sledecem: menadzer x (ne kupuje tokene i ne farmuje) i organizuje prijateljske da bi dosao do kofera rizikujuci povredu, trenira igrace da bi podigao kvalitet isto rizikujuci povredu dakle ulozi vremena, energije, zivaca u igricu i ok koferima podigne moral i kondiciju ekipi a treninzima podigne kvalitet ekipi. ili jos gore odluci da igracu dodeli spec ( 40 - 50 skil poena).
    A menadzer y se loguje na igricu klikne opciju kupi tokene i sebi kupi kofere, skaut igrace koji imaju spec i gle cuda bude u ligi ispred menadzera x. toliko o tome sto je Nordeus ispostovao menadzera x i toliko o realnosti igrice. Evo ja licno kupujem povremeno tokene da bih castio ekipu sa skaut igracem i da bih imao tokene za aukcije i pregovore ( kofere ne kupujem). I evo u ovoj sezoni igram polufinale LP i Kupa i lozim se da sam neki menadzer.
    Moje misljenje je da Nordeus treba da uvede placanje 5-10 evra mesecno ali onda nema kupovine skaut igraca, kofera i aukcija vec klubovi direktno kupuju/prodaju igrace. I onda bi oni koji uloze vremena u igricu bili u prednosti u odnosu na one koji se loguju na igricu jednom u tri dana.
    Ali onda bi ostali bez velikog broja menadzera i to bi bio kraj igrice.
    Mozda ces reci na ovo pa sta koj djavo igras onda?! Ovo sto sam napisao sam shvatio igrajuci igricu ali sam se u medjuvremenu navukao i sad nema nazad...
    munchen likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #990
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Sta s tim?
    Druze, wolf sigurno nije mislio nista lose ali je zaboravio koliko je malo potrebno da se zakuva na ovim prostorima pa cak i na forumu. Ajde teramo dalje...
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522