Page 97 of 122 FirstFirst ... 47879596979899107 ... LastLast
Results 961 to 970 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #961
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    auu gostovanje zadnjem na tabeli i jedva pobeda 1:0. Nisam ga potcenio, ostavio bonus menjao na tekmi nacin igre, pravio izmene nece pa nece. tek pred kraj pocepaju ligament AMR-u ( samo zuti ) i Gamonal iz slobodnjaka izvuce stvar. Naravno, prvi na tabeli je usao da ga podrzi.

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-capture-123.jpg
    Shadow likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #962
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Ma bezi bre igraju divljacku kosarku........street basket.

  3. #963
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by UnlockeR View Post
    Svaka cast za statistiku AML i AMR-a. Jesi koristio tu fomaciju citave sezone, i jel igras preko krila?
    Stavio sam ovu formaciju pre neki dan kad sam ovog mc istrenirao i amc i sa sad mi dobro ide,preko krila naravno.

  4. #964
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Ma jasno ali pazi, Hrv je imala sad sanse da napravi dobar marketing, da svako dijete zna da ce uskoro biti EP i da ce se dio igrati i kod nas, prilika da se cuje za te decke, a sta oni urade? Bas nista. Ok ja ne pratim bas tako pozorno, ali je cinjenica da sam saznao da se igra kod nas, tek dan prije. I puno je takvih. Cak se i pisalo o tome, kako se nista nije uradilo da se priblizi ljudima kosarka.

    Vjerovao ti ili ne, ali nekad je i kod nas svako dijete znalo kad repka igra, mada nismo imali vrhunske rezultate. Sjecam se onog prvenstva kad Hrv nije htjela na postolje, pa to je bila ludnica, nakon svake tekme ides van igrat kosarku, svako drvo je imalo svoj kos bila je ludnica, pa cak i kasnije kad smo otisli u prosjecnost, ali jos uvijek je bilo blisko ljudima, ovo sad je nesto nevjerovatno
    Klasicna prica ako nemas rezultate ko te j... necu ni da te pratim, tako je i kod nas sa fudbalom kad je u pitanju repka totalna nezainteresovanost ali ipak kosarka je sport broj 2 odmah posle fudbala u vecini zemalja i malo je cudno da za to treba nekog da animiras da gleda... jednostavno ljude ne zanima

  5. #965
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Jedva pobeda u ligi:





    Doveo sam DMC jutros za svaki slučaj


  6. #966
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Zilavi Boga mi...
    A sada na Veselog i Šilba...
    Kao sto je rekao Djordjevic "napad dobija jednu utakmicu, odbrana osvaja turnir"
    Top El and NTNK like this.

  7. #967
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Protivnik u LŠ:







    Sve je moguće

  8. #968
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Klasicna prica ako nemas rezultate ko te j... necu ni da te pratim, tako je i kod nas sa fudbalom kad je u pitanju repka totalna nezainteresovanost ali ipak kosarka je sport broj 2 odmah posle fudbala u vecini zemalja i malo je cudno da za to treba nekog da animiras da gleda... jednostavno ljude ne zanima
    Zavisi kako gledas i u kojim zemljama nije svugde fudbal broj 1...U Americi nije tek je tamo negde na 4,5 mestu.Evo sad se zavrsilo prvenstvo Amerike gde normalno usa nije ucestvovala i pogadjaj osvojila je VENECUELA I TAMO SE POLAKO KOSARKA PENJe NA VISI rang,naravno u Juznoj Americi je neprikosnoven fudbal i treba tako da ostane jer tamo se razvijaju neverovatni talenti za fudbal,ali ima i dobrih kosarkasa poput legende DJinoblija i Scole..Uzmi u obzir ove zemlje sta su bili u sastavu SSSR tamo nije fudbal bas broj 1,u Africi fudbal i kosarka su na 60-40 dok je u Aziji druga prica tamo je kosarka popularnija i imas jednu drzavu poput Filipina gde ljudi u njoj bukvalno zive za basket i kosarku za fudbal i ne znaju............kod nas bi trebalo ici kosarka,vaterpol,tenis,a ne fudbal.

  9. #969
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Ja sam se u nas fudbal razocarao 2011 i 2012 i od tad sam bukvalno digao ruke od fudbalske reprezentacije sad ih gledam ko da nisu nasi ko da igra Estonija a ne Srbija...Kad smo se 2010 godine plasirali na sp nismo imali neku ekipu ali smo imali sjajnog selektora Antica i svaku utakmicu pospremimo protivniku 3 komada ali na tom sp-u nismo imali sportske srece protiv Australije pa onaj penal protiv Gane,Australija nam je bukvalno iz dve sanse dala 2 gola...E ta utakmica i ona kad su kosarkaska kradja koja je otisla u istoriju 2010 protiv Turske...to mi je skratilo bar 10 godina zivota 2 soka u 3 meseca!!!!!!!!

  10. #970
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Zavisi kako gledas i u kojim zemljama nije svugde fudbal broj 1...U Americi nije tek je tamo negde na 4,5 mestu.Evo sad se zavrsilo prvenstvo Amerike gde normalno usa nije ucestvovala i pogadjaj osvojila je VENECUELA I TAMO SE POLAKO KOSARKA PENJe NA VISI rang,naravno u Juznoj Americi je neprikosnoven fudbal i treba tako da ostane jer tamo se razvijaju neverovatni talenti za fudbal,ali ima i dobrih kosarkasa poput legende DJinoblija i Scole..Uzmi u obzir ove zemlje sta su bili u sastavu SSSR tamo nije fudbal bas broj 1,u Africi fudbal i kosarka su na 60-40 dok je u Aziji druga prica tamo je kosarka popularnija i imas jednu drzavu poput Filipina gde ljudi u njoj bukvalno zive za basket i kosarku za fudbal i ne znaju............kod nas bi trebalo ici kosarka,vaterpol,tenis,a ne fudbal.
    Nisam ni mislio na Amere oni su se uvek razlikovali po svim pitanjima pa i po sportu, moja poenta je da za fudbal i kosarku bar u Evropi ne treba neki poseban marketing kad je u pitanju domacinstvo tvoje zemlje... Aca kaze da mnogi nisu ni znali da se igra kod njih, mozda je tako ali ja bih pre rekao da ih ne zanima

Page 97 of 122 FirstFirst ... 47879596979899107 ... LastLast