Page 98 of 122 FirstFirst ... 488896979899100108 ... LastLast
Results 971 to 980 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #971
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Zilavi Boga mi...
    A sada na Veselog i Šilba...
    Po meni bi trebalo da ta utakmica sa Ceskom bude laksa za nas.Cesi igraju disiplinovanije od Finaca sto je za nas automacki lakse,samo da zaustavimo Satoranskog koji ima dosta asistencija i pola posla smo zavrsili.Mislim da ce Djordjevic dodeliti specijalni zadatak Markovicu da zaustavi Satoranskog...

  2. #972
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Ja sam se u nas fudbal razocarao 2011 i 2012 i od tad sam bukvalno digao ruke od fudbalske reprezentacije sad ih gledam ko da nisu nasi ko da igra Estonija a ne Srbija...Kad smo se 2010 godine plasirali na sp nismo imali neku ekipu ali smo imali sjajnog selektora Antica i svaku utakmicu pospremimo protivniku 3 komada ali na tom sp-u nismo imali sportske srece protiv Australije pa onaj penal protiv Gane,Australija nam je bukvalno iz dve sanse dala 2 gola...E ta utakmica i ona kad su kosarkaska kradja koja je otisla u istoriju 2010 protiv Turske...to mi je skratilo bar 10 godina zivota 2 soka u 3 meseca!!!!!!!!
    Imali smo selektora imali smo atmosferu imali smo sve i da je posle tog prvenstva otisao Karadzic a ostao Antic mi danas ne bi bili ovde gde jesmo

  3. #973
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Ma moze bilo go da dodje umesto Karadzica za mene fudbalska reprezentacije ne postoji........

  4. #974
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Ma moze bilo go da dodje umesto Karadzica za mene fudbalska reprezentacije ne postoji........
    Kazem ti tada u tom trenutku kad je bilo ili on ili ja..mislim da posle 2 lose utakmice da seces tako naglo ne razmisljajuci na duze staze je lose a sada bilo ko da dodje to je nemoguca misija... ovde jednostavno postoje Zvezda i Partizan i tu je kraj price.

  5. #975
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Nisam ni mislio na Amere oni su se uvek razlikovali po svim pitanjima pa i po sportu, moja poenta je da za fudbal i kosarku bar u Evropi ne treba neki poseban marketing kad je u pitanju domacinstvo tvoje zemlje... Aca kaze da mnogi nisu ni znali da se igra kod njih, mozda je tako ali ja bih pre rekao da ih ne zanima
    Pa mediji u Hrvatskoj su toliko dizali svoje kosarkase,najavljivali borbu za medalju,govorili kako ce nas pregaziti,,,a evo sad ih pljuju na sve strane................

  6. #976
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Klasicna prica ako nemas rezultate ko te j... necu ni da te pratim, tako je i kod nas sa fudbalom kad je u pitanju repka totalna nezainteresovanost ali ipak kosarka je sport broj 2 odmah posle fudbala u vecini zemalja i malo je cudno da za to treba nekog da animiras da gleda... jednostavno ljude ne zanima
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Nisam ni mislio na Amere oni su se uvek razlikovali po svim pitanjima pa i po sportu, moja poenta je da za fudbal i kosarku bar u Evropi ne treba neki poseban marketing kad je u pitanju domacinstvo tvoje zemlje... Aca kaze da mnogi nisu ni znali da se igra kod njih, mozda je tako ali ja bih pre rekao da ih ne zanima
    Pa palo je interesovanje za kosarku to svakako, pa nama je kosarka unistena, pogledaj sta su napravili od nekad ultra jake Cibone, Split (gdje sam trenirao inace i to sa Ukicem ), Zadar je na granama, jednostavno palo je interesiranje za kosarku i sad je bila prilika da se to malo digne na visu razinu, ali propustili smo je..

    Inace kod nas je rukomet broj 2 u sportu..
    Sezona 27, Level 27


  7. #977
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Pa mediji u Hrvatskoj su toliko dizali svoje kosarkase,najavljivali borbu za medalju,govorili kako ce nas pregaziti,,,a evo sad ih pljuju na sve strane................
    Opet ti o medijima..i vasi su se busali da ce dobiti Hrv u nogometu pa nisu, pusti medije jbte, sta si toliko zapeo za njih. Ovdje ljudii kod nas uopce nisu znali da se igra i to jedna grupa kod nas, u Hrvatskoj, spominjanje je pocelo tek neposredno prije pocetka kad su se igrali pripremni dvoboji.
    Sezona 27, Level 27


  8. #978
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Pa palo je interesovanje za kosarku to svakako, pa nama je kosarka unistena, pogledaj sta su napravili od nekad ultra jake Cibone, Split (gdje sam trenirao inace i to sa Ukicem ), Zadar je na granama, jednostavno palo je interesiranje za kosarku i sad je bila prilika da se to malo digne na visu razinu, ali propustili smo je..

    Inace kod nas je rukomet broj 2 u sportu..
    To da po rezultatima koje imate u rukometu a sta mislis da li vise ima ljudi koji gledaju npr. Real-Barsu u basketu ili neku NBA tekmu u odnosu na neku rukometnu utakm. ne racunajuci naravno kad igraju domaci klubovi i repka ali i to je opet stvar ukusa ko sta vise voli

  9. #979
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    To da po rezultatima koje imate u rukometu a sta mislis da li vise ima ljudi koji gledaju npr. Real-Barsu u basketu ili neku NBA tekmu u odnosu na neku rukometnu utakm. ne racunajuci naravno kad igraju domaci klubovi i repka ali i to je opet stvar ukusa ko sta vise voli
    Gledam po euforiji kad igraju nasi rukometasi i kosarkasi, inase sigurno da ljudi vise gledaju NBA ali to nema veze sa ovim o cemu pisem. Vjerovatno je to zbog rezultata, jbga takvi smo kakvi smo, nemamo sportsku kulturu pracenja.

    Inace kad se samo setim nekadasnje Eurolige..pa to je gorilo na svakoj Ciboninoj utakmici, doslovno gorilo, pa na legendarnim Gripama u Splitu, o Jazinama da ne pricam..
    Sezona 27, Level 27


  10. #980