Page 88 of 122 FirstFirst ... 3878868788899098 ... LastLast
Results 871 to 880 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #871
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Vedrane sada ćeš reći da je tvoja pobeda ovde realna
    naravno da je realna zasto nebi bila,ako je neki dan po nordeusu bilo realno da 1 u mojoj ligi izgubui os 12 na tablici doma 5-1 onda je i ovo realno,a taj sto je izgubio od mene nije ni Kaskadu u grupi pobjedi nereseno i pobjeda Kaskade bila,lik ima jak tim ali je nesposoban slozit kako treba i u svojoj ligi ima u top3 jacinu tima a nije ni među 5 ako se ne varam
    MNK Kaskada likes this.

  2. #872
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    3 od 3... jos su nam na ruku isli rezultati tako da smo sa FCRS na +11 a Roma +5




    munchen and MNK Kaskada like this.

  3. #873
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    A gledaj, kad bi igra funkcionirala na nacin da uvijek pobjedjuju oni sa vise zvjezdica, opet ni to ne bi bilo bas realno.

    Ovdje se radi o dvije jake momcadi, ne mozemo reci da je jedna dobra a druga sranje jer su obje jake, onaj tip je jak ali ne toliko da ne bi mogao izgubiti od tima kakav ima Veco.

    Zamisli onu momcad Reala, Galacticosi, tamo su svi bili sa 8 pa znamo kako je to zavrsilo..dakle ovaj rezultat nije uopce nerealan.

    Lako moguce da ce Vecu razbiti u uzvratu, ali i da Veco izdrzi
    a sve je moguce,moguce i da ja njega razbijem nikad se nezna ali lik sa V style nemoze pobjedit i ja sam samo kopiro Mesin sistem i to je to

  4. #874
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    3 od 3... jos su nam na ruku isli rezultati tako da smo sa FCRS na +11 a Roma +5




    Posbne čestitke za BVB što je nabio mali željezničar ! AJDEEEEE

  5. #875
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    evo statistike tima mog glavnog kluba za tekucu sezonu:

    Gamonal ( AML AMC ) je zaduzen za kornere i ima cak 24 asistencije, Sedik ( AMC AMR spec slob.) je zaduzen za slobodnjake i postigao je 32 gola i cak 12 puta igrac utakmice. Gutierez ( AMR) je takodje veoma dobar sa 26 golova ali samo 3 asistencije ali dobro on nema zadatak u timu tj. ima ali nikad ne dodje na red jer ova dvojica gore spomenutih uvek igraju. Santos Rosa i Svoboda su napadaci sa mrsavim ucinkom ali oni su zrtva formacije.
    Vec nekoliko sezona dobro prolazim kad je u pitanju forma MC igraca u smislu da nema zutih kartona u prvih 15 minuta tekme i ocena 5. Lozim se da je razlog tome sto MC igracima pumpam skil poene na odbranu i F/M. A zadnjih pet igraca na listi su igraci cija je uloga da smanje kvalitet ekipi.
    Moram da priznam da sam poslednje tri sezone imao dosta srece kada je Kup u pitanju jer stizem najmanje do polufinala. U odnosu na ranije ispadanje odmah u prvoj rundi ogroman napredak.

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-capture-120.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #876
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Kolika je kod vas cijena ulaznica za evo npr. domaće utakmice ??? Ja sam level 26 a cijena mi je 23 :/. Nisam dugo mijenjao cijene tako da mislim da je ovo malo hahahah.
    Malo je to, al probaj postepeno da povećavaš pa ćeš sam da vidiš na koliko može.



  7. #877
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Sa BvB-om nastavljamo klackalicu:






    Sa PSG-om isto mrtva trka:






  8. #878
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Liga - Runda 16



    Liga - Runda 17


    Liga - Runda 18

  9. #879
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Malo je to, al probaj postepeno da povećavaš pa ćeš sam da vidiš na koliko može.


    Ok. Hvala

  10. #880
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Liga Tabela:


    Statistika ekipe:


    Strijelci, asistenti, naj ocjenjeni:



Page 88 of 122 FirstFirst ... 3878868788899098 ... LastLast