Page 86 of 122 FirstFirst ... 3676848586878896 ... LastLast
Results 851 to 860 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #851
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    pazi da vas Grcka nebi polupala a prije toga Hrvatska,a ni Francuze a boga mi ni Spanjolce netreba podcjenit
    Drug ja sam iz Tuzle. Tuzla je inače u Bosni i Hercegovini hahaha. Ja samo govorim moje lično mišljenje ko bi mogao da osvoji. Do sada se Srbija pokazala kao najbolja, i moje lično mišljenje je da će oni da odrade ovo prvenstvo bez poraza. I drago mi je što nismo dobili Fince, jer bi se osramotili sa Srbima .

  2. #852
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Izgleda da ce biti bas kao sto sam se nadao..Hrv-Srb u cetvrtfinalu

    Srbija ogromni favoriit ali..vidjet cemo
    Shadow likes this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #853
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Vedrane sada ćeš reći da je tvoja pobeda ovde realna

  4. #854
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Vedrane sada ćeš reći da je tvoja pobeda ovde realna
    A gledaj, kad bi igra funkcionirala na nacin da uvijek pobjedjuju oni sa vise zvjezdica, opet ni to ne bi bilo bas realno.

    Ovdje se radi o dvije jake momcadi, ne mozemo reci da je jedna dobra a druga sranje jer su obje jake, onaj tip je jak ali ne toliko da ne bi mogao izgubiti od tima kakav ima Veco.

    Zamisli onu momcad Reala, Galacticosi, tamo su svi bili sa 8 pa znamo kako je to zavrsilo..dakle ovaj rezultat nije uopce nerealan.

    Lako moguce da ce Vecu razbiti u uzvratu, ali i da Veco izdrzi
    Sezona 27, Level 27


  5. #855
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-butd10.png

    Trolčina protiv boranije!!! U 28. minutu slobodnjak i crveni za Chukwumu, igrača koji ima fantastičnu sezonu... Lembet brani slobodnjak, ali Amores posle kornera pravi faul u 16 metara, sve u istom minutu!!! Penal je naravno pretvoren u gol... Karatziolis je dao 2 gola, ali nedovoljno za pobedu...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-29.jpg

  6. #856
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Kada bi na kladionici bio ovaj par ja bi tipovao na keca Lik je aktivan i jači tako da nije egal bio bar ovako sa slika
    Poenta mog prethodnog posta je da se velika većina ovde žali na nerealnost a kada neko od nas priredi iznenađenje to je normalno

  7. #857
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Kada bi na kladionici bio ovaj par ja bi tipovao na keca Lik je aktivan i jači tako da nije egal bio bar ovako sa slika
    Poenta mog prethodnog posta je da se velika većina ovde žali na nerealnost a kada neko od nas priredi iznenađenje to je normalno
    I dalje stojim kod toga da u ovom rezu nema nista cudno ni nerealno, sam si spomenuo kladare, znamo svi da je teorija drugacija od prakse, sjeti se samo koliko listica si pao kad vec spominjes kladu

    A za ovo da se mnogi zale na nerealnost a kasnije im je ok si apsolutno u pravu, o tome ja cesto i pisem, jako puno realnosti od nas ucesnika igre fali, jako puno.

    Ja sam to shvatio ovako, nerealno je kad ti izgubis od nekog raspadnutog tima, izgubis od tima kojem golman igra na poziciji MC i slicne pizdarhije, ali ako izgubis od tipa koji iima dobru momcad bez rupa, pa makar i manje zvijezdica, to nije za mene iznenadjene. Jedan Bate Borisov pobijedi Bayerna, jedna Hrvatska remizira na Malti, ne bi bilo realno da u igrici uvijek pobjedjuju oni jaci "na papiru" ako me beres
    Sezona 27, Level 27


  8. #858
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ne kažem da je realna pobeda domaćina nego da je realnija
    Sigurno je da sam više padao nego dibijao
    Podržavam to da ne treba gubiti od raspadnutih timova i timova koji igraju sa igračima van pozicija.

  9. #859
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-fkp8.png

    Evo malo realnosti za vas što volite da se kladite...

    Moj najbolji igrač Ilić je danas bio najgori u ekipi, čak je i penal promašio... Ne zameram mu, igrao je 70 minuta van pozicije, kao MC, baš kao i DC DR Pereyra, asistent kod četvrtog gola, koji je igrao na levom beku... Solla je pokidao odbranu protivnika, šteta što je promašio udarac glavom posle kornera za het-trik...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-31.jpg
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-32.jpg
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-33.jpg
    munchen and MNK Kaskada like this.

  10. #860
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Kolika je kod vas cijena ulaznica za evo npr. domaće utakmice ??? Ja sam level 26 a cijena mi je 23 :/. Nisam dugo mijenjao cijene tako da mislim da je ovo malo hahahah.

Page 86 of 122 FirstFirst ... 3676848586878896 ... LastLast