Ma Srbija to uzima lagano. Kako god okreneš najjači su. Imaju jaku petorku, a još jaču klupu. Ko god da uđe dobar. Ne zna se ko je bolji. Prva petorka igra prvih pet minuta četvrtine. Onda polako ulaze drugi igrači, i onda kada pogledaš na kladionici, svi igrači Srbije prešli zadanu normu.
Moj tim
-->http://forum.topeleven.com/galerija-...en-1860-a.html<--
My Team
-->http://forum.topeleven.com/team-show...en-1860-a.html<--
#SVETINJA
Drug ja sam iz Tuzle. Tuzla je inače u Bosni i Hercegovini hahaha. Ja samo govorim moje lično mišljenje ko bi mogao da osvoji. Do sada se Srbija pokazala kao najbolja, i moje lično mišljenje je da će oni da odrade ovo prvenstvo bez poraza. I drago mi je što nismo dobili Fince, jer bi se osramotili sa Srbima.
Moj tim
-->http://forum.topeleven.com/galerija-...en-1860-a.html<--
My Team
-->http://forum.topeleven.com/team-show...en-1860-a.html<--
#SVETINJA
Milane spominjao si da je ovaj sto te izbacio najjaci u nasoj LP ocito nije a vjeruj ovaj sto je 5-0 pobjedio je jos bolji od njega ali sta ovom drvetu vrijede 7-9* igraci kad ga ja na njegovom terenu nasapunja i stvarno mi je cudno sto ga nisi prosao a lik nije Mesu uspio pobjedit
LP DETALJI
nakon 9 min sam 2-0 vodio imao je neke poluprilike lik ali onda cudan i dvojben penal za njega i gol primam,i opet slobodnjak i gol 2-2 izuzev toga poluprilike je imao nista specijalno,ali Suarez je pretrco tri protivnicka igraca od 8* i zavuko gol za 3-2 i mirniji uzvrat gdje ocekujemo OPET BORBU NISTA JOS NIJE GOTOVO
Neka se dogovore Grci, Spanci i Francuzi ko ce prvi a mi razmisljamo samo o Fincima
Izgleda da ce biti bas kao sto sam se nadao..Hrv-Srb u cetvrtfinalu
Srbija ogromni favoriit ali..vidjet cemo
Vedrane sada ćeš reći da je tvoja pobeda ovde realna![]()