Page 100 of 122 FirstFirst ... 50909899100101102110 ... LastLast
Results 991 to 1,000 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #991
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Druze, wolf sigurno nije mislio nista lose ali je zaboravio koliko je malo potrebno da se zakuva na ovim prostorima pa cak i na forumu. Ajde teramo dalje...
    On je ok decko, zasto bi zakuvalo, samo me zanima sta sa Perasom? Ne kontam?
    Sezona 27, Level 27


  2. #992
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ munchen
    u pravu si druze, i ja sam primetio da dok sam imao par klubova na laznim profilima i gde sam ulazio na po par minuta dnevno imao sam sasvim dobre rezultate.
    jedan od problema ove igre je u sledecem: menadzer x (ne kupuje tokene i ne farmuje) i organizuje prijateljske da bi dosao do kofera rizikujuci povredu, trenira igrace da bi podigao kvalitet isto rizikujuci povredu dakle ulozi vremena, energije, zivaca u igricu i ok koferima podigne moral i kondiciju ekipi a treninzima podigne kvalitet ekipi. ili jos gore odluci da igracu dodeli spec ( 40 - 50 skil poena).
    A menadzer y se loguje na igricu klikne opciju kupi tokene i sebi kupi kofere, skaut igrace koji imaju spec i gle cuda bude u ligi ispred menadzera x. toliko o tome sto je Nordeus ispostovao menadzera x i toliko o realnosti igrice. Evo ja licno kupujem povremeno tokene da bih castio ekipu sa skaut igracem i da bih imao tokene za aukcije i pregovore ( kofere ne kupujem). I evo u ovoj sezoni igram polufinale LP i Kupa i lozim se da sam neki menadzer.
    Moje misljenje je da Nordeus treba da uvede placanje 5-10 evra mesecno ali onda nema kupovine skaut igraca, kofera i aukcija vec klubovi direktno kupuju/prodaju igrace. I onda bi oni koji uloze vremena u igricu bili u prednosti u odnosu na one koji se loguju na igricu jednom u tri dana.
    Ali onda bi ostali bez velikog broja menadzera i to bi bio kraj igrice.
    Mozda ces reci na ovo pa sta koj djavo igras onda?! Ovo sto sam napisao sam shvatio igrajuci igricu ali sam se u medjuvremenu navukao i sad nema nazad...
    Sve si u pravu. Pa u pravu si i za plaćanje. Ili ako već ne bi htjeli da naprave to onda nek dijele menadžere, oni koji kupuju tokene nek sortiraju u jednu grupu, ove koji ne kupuju u drugu, i tako formiraju lige, lige prvaka i kupove. Ali bi bilo realno da naprave da oni koji nisu aktivni ne bi trebali biti u ligi ispred menadžera koji se svaki dan loguju na igricu. Pa makar to bili oni koji samo uzvraćaju poklone (ps. ne oni koji ulaze svaki dan a imaju najlošiju ekipu, mislim na nešto slično mom slučaju. Imam jaku ekipu a 6 sezona ne mogu bit među top 7.)
    Last edited by munchen; 09-13-2015 at 07:44 PM.
    lespa likes this.

  3. #993
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Sve si u pravu. Pa u pravu si i za plaćanje. Ili ako već ne bi htjeli da naprave to onda nek dijele menadžere, oni koji kupuju tokene nek sortiraju u jednu grupu, ove koji ne kupuju u drugu, i tako formiraju lige, lige prvaka i kupove. Ali bi bilo realno da naprave da oni koji nisu aktivni ne bi trebali biti u ligi ispred menadžera koji se svaki dan loguju na igricu. Pa makar to bili oni koji samo uzvraćaju poklone (ps. ne oni koji ulaze svaki dan a imaju najlošiju ekipu, mislim na nešto slično mom slučaju. Imam jaku ekipu a 6 sezona ne mogu bit među top 7.)
    To mislis nesto kao u realnom fudbalu kad su veliki bogati klubovi hteli da organizuju svoje takmicenje zatvorenog formata... e pa ne moze neko je Real a neko Bate Borisov svi se zajedno takmice i koliko para toliko muzike

  4. #994
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Nereseno u kupu.........
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_119.jpg
    lespa and munchen like this.

  5. #995
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    To mislis nesto kao u realnom fudbalu kad su veliki bogati klubovi hteli da organizuju svoje takmicenje zatvorenog formata... e pa ne moze neko je Real a neko Bate Borisov svi se zajedno takmice i koliko para toliko muzike
    hahahahahah
    Ma nek naprave realno brate dragi. Ako si neki menadžer moraš vodit svoju ekipu i tačka. A ne uđeš 2 put u sezoni i budeš prvi. A što se tiče sortiranja lige, vjeruj da kod njih već postoji to sortiranje . Kod mene brat npr. nije ulazio par sezona, svi igrači su ostali oni djedovi, 33 i 34 godine, i evo već 5 sezona kako je aktivan svaki dan ali 5 sezona ne mijenja igrače, nego igra sa onim što mu nordeus dodijeli, sa tim djedovima. I cijela liga je takva. Ima metar aktivnih igrača koji igraju sa djedovima, dovedu po jednog dva igrača max. Ali svake sezone su iste ekipe što se jačine tiče. I onaj koji je aktivan, koji prati utakmice je u vrhu, oni koji nisu oni su na dnu tabele i gotovo. Meni nije zanimljivo igrat igricu a ne kupovati i prodavati igrače, ali izgleda da je bolje tako, nego ovako kao ja. Ustajem rano da kupim igrače i nikad proć u sljedeći level. A moji konkurenti igraju sa djedovima i lošijim igračima i poderu me laganica.

  6. #996
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    On je ok decko, zasto bi zakuvalo, samo me zanima sta sa Perasom? Ne kontam?
    Vidiš da je digao tri prsta, navijao čovek da Srbija prođe Finsku...
    munchen likes this.

  7. #997
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    A sta vam znaci to na laznim profilima ulazite po par minuta dnevno i imate solidne rezultate? Dakle ili ste aktivni ili ne... meni nijedan referal nije ni blizu top7 to ako si 1.moze samo u ligi sa 14 neaktivnih timova. U to ne verujem da neko moze cak i da osvoji ligu a da je totalno neaktivan iz sezonu u sezonu a da u ligi postoji bar jedan ozbiljan menadzer.
    Cak i ako udjete 2 puta u sezoni a u vrhu ste to je samo znak da nema aktivnog menadzera koji ce da vidi potrebu da treba da se pojaca i zauzme vrh tabele

  8. #998
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Vidiš da je digao tri prsta, navijao čovek da Srbija prođe Finsku...
    Aha taj rad
    Sezona 27, Level 27


  9. #999
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    A sta vam znaci to na laznim profilima ulazite po par minuta dnevno i imate solidne rezultate? Dakle ili ste aktivni ili ne... meni nijedan referal nije ni blizu top7 to ako si 1.moze samo u ligi sa 14 neaktivnih timova. U to ne verujem da neko moze cak i da osvoji ligu a da je totalno neaktivan iz sezonu u sezonu a da u ligi postoji bar jedan ozbiljan menadzer.
    Cak i ako udjete 2 puta u sezoni a u vrhu ste to je samo znak da nema aktivnog menadzera koji ce da vidi potrebu da treba da se pojaca i zauzme vrh tabele
    Kod mene u ligi 4 kluba koja su iznad mene su neaktivna. Nisu pratili ni jednu utakmicu, sa lažnih profila sam ih dodao u prijatelje, uzvrate poklon svako 5 ili 6 dana. Ne oporavljaju povrijeđene igrače. Znači sve navodi na to da su totalno neaktivni, imaju lošiju ekipu od moje ali su ispred mene na tabeli, i to ne 2 ili 3 boda, nego po 10+ bodova. Na mom lažnjaku ima aktivnih menadžera, ako ništa akvitniji su od mene, imaju malo bolju ekipi ali mi ne mogu ni opepeliti na tabeli. To isto nije realno, nije u redu za te menadžere. Ali nordeus je čunda kompanija, sa nekim njihovim načinom vođenja klubova :S.

  10. #1000
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    A sta vam znaci to na laznim profilima ulazite po par minuta dnevno i imate solidne rezultate? Dakle ili ste aktivni ili ne... meni nijedan referal nije ni blizu top7 to ako si 1.moze samo u ligi sa 14 neaktivnih timova. U to ne verujem da neko moze cak i da osvoji ligu a da je totalno neaktivan iz sezonu u sezonu a da u ligi postoji bar jedan ozbiljan menadzer.
    Cak i ako udjete 2 puta u sezoni a u vrhu ste to je samo znak da nema aktivnog menadzera koji ce da vidi potrebu da treba da se pojaca i zauzme vrh tabele
    Ma to sam imao lazne profile zbog kofera I dresova I grbova za glavni Tim I posle ih batalio.
    munchen likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522