Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
Like Tree15Likes

Thread: Pomoc za Newbie :)

  1. #11
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Sladjan_85 View Post
    Eh da. Ovo za matorce sam pitao, jer su im smesne cene, a imaju 5 zvezdica. Znam da cak iako su jeftini, da su bacanje para, ali da li je moguce u teoriji biti u plusu sa parama, ako bih u buducnosti imao matorce od 5 zvezdica + 10ak mladih koji bi sluzili za preprodaju kad im naraste cena ? Recimo sada imam 22 mlada igraca. Ovo pitam cisto za buducnost. Jer ti neki matorci imaju bas dobru statistiku. A jeftini su.
    Moze kupovinom i preprodajom slobodnih igraca,podesavanjem karata i bonusa i izgradnjom stadiona naravno.........
    Sladjan_85 likes this.

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    24
    Hvala vam zaista za opsirne odgovore. Mnogo toga me zanima. Zeznuto mi surfovovati sa ovog krs telefona

    Evo opet ja sa pitanjima. Ako imam recimo klinca sa 5 zvezdica i ja ga treniram kao ludog, na telefonu pokaze da je dobio neki skill, ali ma koliko god da ga bustujem, nece na 6 zvezdu. Pa me zanima posto se vec dobro leveluje, da li vredi da mu treniram specijalnu osobinu ? Ili novu poziciju ? Ne razumem se bas najbolje koliko mu treba poena za sledeci level. Na telefonu topeleven sam daje skilove.

  3. #13
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Nemoj trenirati specijalne osobine i pozicije, jer ti treba 50 skill poena za to, a to je stvarno puno. Jedino ako imas bas puno bustera kondicije mozes. Preporucio bih ti skill za slobodnjake. Inace, treba ti 15 skill poena da bi igrac postao bolji za 1 kvalitet, tj sa 181 na 182 npr. Ako ti igrac ima kvalitet npr. 180, to je 5 zvezdica, da bi imao 6 treba mu 185. 5x15 = 75, znaci 75 skill poena ti treba za jednu citavu zvezdu unapred.
    Sladjan_85 likes this.

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    24
    Zahvaljujem svima za odgovore. Svima big like

  5. #15
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    4-4-2 je najjaca formacija, jednostavna a ubija. Igrace dovodis kad god udjea u igricu, ja uvek pogledam sta ima medju transferima. Ja sam ranije uzimao igrace na osnovu kvaliteta pa cak i da su matori nebitno, jednom mi je igrac od 32 godine bio prvi strelac lige. Tek sam sad poceo da forsiram mladje jer sam utanjio sa kintom i tokenima, a oni brze napreduju. Igram samo preko fona, komp nisam palio mesecima. Spremi se na puno neocekivanih stvari, mozes da pobedis jace kao ja sto sam pretprosle sezone uzeo kup, a mozes i da se obrukas protiv mnogo slabijih i da titulu uzme slabiji tim od tebe koga tuces obe utakmice, a ti zavrsis 3. kao sto se meni desilo prosle.
    Znaci, ne shvataj previse ozbiljno ako ikako mozes

    Sent from my Lenovo A680_ROW using Tapatalk
    Sladjan_85 likes this.

Page 2 of 2 FirstFirst 12