Imam primedbu, proslu sezonu sam zavrsio na 7. mestu i kvalifikovao se u 39.Nivo, ali sam ostao u 38.!!! U cemu je problem???
Imam primedbu, proslu sezonu sam zavrsio na 7. mestu i kvalifikovao se u 39.Nivo, ali sam ostao u 38.!!! U cemu je problem???
Pošalji mail supportu, samo pitanje dal će ti odgovorit, nisu baš neki komunikatori (sudeći po reakcijam drugih koji su slali upite)
Vjerojatno se radi o nedostatku broja timova na tvom nivou da popune ligu pa su te ostavili na istom da sastavili ligu. Isto tako se događa da nekad timovi s 8. mjesta budu promaknuti na viši nivo.
Osobno mislim da je bolje ostati na istom nivou nego preći u viši kao sedmoplasirani, jer ionako ostaješ bez Lige Šampiona, a ovako zadržavaš kvalitetu postojećeg tima i nemaš neku potrebu za trošenjem tokena na nove igrače.
Ex top eleven player
Hvala t11, ali mislim da nije fer!![]()
Koji si server? Ako ti igrači nisu ostarili onda vjerovatno igraš na najvišem levelu i nema dovoljno timova da bi se formirala liga 39 level. Na serveru 1 najviši level je 50 i mislim da će oni ponavljat level naredne sezone jer postoji samo 1 liga na 50 level (mislim da je samo 1)