Page 55 of 76 FirstFirst ... 545535455565765 ... LastLast
Results 541 to 550 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #541
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Svi se mi u određenoj mjeri više ili manje žalimo na TE koji je navodno napravljen na bazi EPL. Sudeći po ovosezonskim rezultatima EPL, pa i današnjim, to i nije daleko od istine. ; Stoke 2-0 ManCity, Chelsea 0-1 Bournemouth (rutinski ), ManUtd 0-0 West Ham (kiks čekićara ), Leicester vodeći.
    LiveScore Soccer - Premier League Live Soccer Scores and Table, England
    Macva FC likes this.
    Ex top eleven player


  2. #542
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Slavuj iz Mrčajevaca, sa dve leve noge

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-27.jpg
    Shadow and lespa like this.

  3. #543
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Izglupirao sam se i previše promešao karte u revanšu LŠ pa sam tako i pored toga što mi je ekipa kvalitetnija izgubio posle dugo vremena. Naravno prošao sam u polufinale zahvaljujući prvoj utakmici gde smo izdominirali. Problem je što mi je opet najbolji igrač koga sam ipak ostavio u ekipi dobio žuti -. -
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-uploadfromtaptalk1449347198315.jpg
    Macva FC likes this.

  4. #544
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Svi se mi u određenoj mjeri više ili manje žalimo na TE koji je navodno napravljen na bazi EPL. Sudeći po ovosezonskim rezultatima EPL, pa i današnjim, to i nije daleko od istine. ; Stoke 2-0 ManCity, Chelsea 0-1 Bournemouth (rutinski ), ManUtd 0-0 West Ham (kiks čekićara ), Leicester vodeći.
    LiveScore Soccer - Premier League Live Soccer Scores and Table, England
    Steta sto West Ham nije dobio i Man. U. , ja mislim da je ove sezone tukao sve jake ekipa, tipa Arsenala, Liv., Che. Bas mi je drago je Lester prvi, samo tesko da ce izdrzati do kraja :-( mada nikada se ne zna :-)


    Idemoooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #545
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Posle 5 uzastopnih poraza, pobeda... napokon... 4 boda smo daleko od Lige šampiona, a 3 boda daleko od ostajanja na istom levelu...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-29.jpg
    lespa likes this.

  6. #546
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Juče smo tukli drugog, danas 2-2 sa prvim... Da smo igrali ovako cele sezone i da nas nije trolovalo od samog starta, možda sada ne bi bili na 12. mestu... Startni golman, od 7 šuteva u okvir, nijedna odbrana... a onda ubacim rezervnog i spasi nas u poslednjih 13 minuta sa 2 odbrane iz 2 šuta...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-30.jpg
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-31.jpg
    lespa likes this.

  7. #547
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Opet lakrdija sa crvenim kartonima... Protivnika nema nigde sa 11 igrača, a onda sa igračem manje kao da ih ima 20 na terenu... Ovo se ponavlja 1000. put ove sezone, a i ranijih je bilo slično... Ne pamtim kada je bilo poslednji put da protivnik dobije crveni, pa da do kraja utakmice damo više golova, nego što primimo...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-32.jpg
    lespa likes this.

  8. #548
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Steta sto West Ham nije dobio i Man. U. , ja mislim da je ove sezone tukao sve jake ekipa, tipa Arsenala, Liv., Che. Bas mi je drago je Lester prvi, samo tesko da ce izdrzati do kraja :-( mada nikada se ne zna :-)


    Idemoooooooooooooooooooo
    I meni je žao što West Ham nije skinuo i Uniteda, gol je "visio u zraku" ali ipak nije završila u mreži. Svejedno, svaka čast Čekićarima za dosadašnje rezultate. Pitanje je kako će favoriti na papiru u EPL igrati nastavak sezone, jer mislim da čak više toga ovisi o njima nego o samom Leicesteru. Svaka čast Lisicama, dosad je rezultat odličan, međutim ako je jedan Arsenal drugoplasirani koji realno nema Top Eleven iako ima odličnih igrača (Ozil, Alexis Sanchez), u tom slučaju EPL ove sezone još uvijek nema i vjerojatno neće imati izrazitog favorita za naslov.
    Mnogima je glavni favorit Manchester City koji ima pare i kvalitetne igrače, ali nije u ubojitoj formi, dok njihov glavni rival United pravu formu traži još od odlaska Fergusona. Chelsea pokušava loše rezultate opravdati navodno lošim igračima, a prošle sezone su ti isti igrači (većina njih) bili prvaci tako da je to po mom skromnom mišljenju irelevantan argument.
    Macva FC likes this.
    Ex top eleven player


  9. #549
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    A evo odmah pošto sam postovao ovo i odgovora iz Nordeusa, u fazonu KTBJ... Stigla je i 13. povreda, 3. danas... Kako ono beše, igrači koji su tek potpisali ugovor, neće moći da se povrede neko vreme... Neće k...c, juče potpisao, danas povređen...

    Attachment 58685
    Bilo je reci samo za skaute i jedna povreda po utakmici sve ostalo zaboravite

  10. #550
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Macva FC and lespa like this.

Page 55 of 76 FirstFirst ... 545535455565765 ... LastLast