Page 43 of 76 FirstFirst ... 33414243444553 ... LastLast
Results 421 to 430 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #421
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ruski golman Djatiev je napustio Kelte za 5 tokena... Odigrao je 46 utakmica (prosečna ocena 7.09) i sa klubom osvojio Ligu i 2 Lige šampiona...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-46.png

  2. #422
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    U FK Partizan su stigli novi omladinci iz Belorusije...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-47.jpg
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-48.jpg

  3. #423
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Veznjak Keolammone iz Laosa je napustio Bgd Utd za 3 tokena... Na 82 utakmice postigao je 16 golova i upisao asistenciju, prosečna ocena 7.18... Sa klubom je osvojio Ligu...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-50.png

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-49.png

  4. #424
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Strašno je da ne mogu da dobijem nikoga... Samuel, 4 dana, 9. povreda ove sezone...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-51.jpg
    lespa and AC Milan 21 like this.

  5. #425
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Vazno saopstenje uprave kluba PAOK:

    Prethodnih dana je bilo veoma burno u taboru kluba....Naime dok sam bio u poseti Kini oko izgradnjeg naseg novog stadiona(na vodi) kao i metro koji bi omogucio navijacima brz prevoz.Optuzen sam za namestanje liga,nekih utakmica u kupu i LS..Optuzen sam za ucenjivanje pojedinih timova kao i menadzera...Ova vest po dolasku iz Kine me nije ni malo iznenadil cak sam i znao da ima ljubomornih ljudi(poremecenih) na dugu i trofejnu istoriju ovog kluba..Po povratku sam odmah zatrazio da idem direktno u policiju na POLIGRAF i na sva pitanja odgovorio sa NE i uspesno sam prosao!Ovo je prvi pokusaj rusenja mene na celu uprave ovog trofejnog kluba.Ovaj udari im nije uspeo....Zbog ovih svih dogadjaja i afera koje su se dogodile oko mene i naseg kluba primoran sam da na celu nase uprave saopstim da na kraju sezone smo primorani da menjamo ime naseg kluba!
    Ime kluba ce biti naknadno saopsteno.


    Zahvaljujem se svim nasim navijacima koji mi veruju i koji su mi dali podrsku u ovim teskim danima...Ovaj ce tim samo rasti!

    Uprava kluba PAOK!

  6. #426
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    ocekivao sam "black friday" jer je bio prosle godine, ali nažalost ništa od toga...
    Macva FC, Top El, t11_fan and 2 others like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #427
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jbt, pa ja u ligi nikog ne mogu da dobijem, a onda igram u kupu protiv tima 2 nivoa iznad, sa skautom, koji je za nas superstar i odvalim ga 5-0 u gostima...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-44.jpg
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-45.png
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-46.jpg

  8. #428
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ocekivao sam "black friday" jer je bio prosle godine, ali nažalost ništa od toga...
    Ovim načinom ubit će svaku želju u nama da išta kupimo kad i ako dođu popusti. Neće tad htjet nitko kupovat iz protesta
    Ex top eleven player


  9. #429
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Ovim načinom ubit će svaku želju u nama da išta kupimo kad i ako dođu popusti. Neće tad htjet nitko kupovat iz protesta
    Secam se i ja kad sam poceo pre godinu dana svaki drugi dan su bili popusti na one obicne grbove i dresove,a sad ih boli patka za sve to...Pisao sam ja ovde o tome i govori moderatorima da ako mogu nek se obrate za to ali izgleda da nas niko ne jebe na ovom forumu ni 2 post..Isto tako i na Engleskom delu gde sam video da je jedan moderator molio nordeus da za El Clasico ubace garnituru Barse...

  10. #430
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Secam se i ja kad sam poceo pre godinu dana svaki drugi dan su bili popusti na one obicne grbove i dresove,a sad ih boli patka za sve to...Pisao sam ja ovde o tome i govori moderatorima da ako mogu nek se obrate za to ali izgleda da nas niko ne jebe na ovom forumu ni 2 post..Isto tako i na Engleskom delu gde sam video da je jedan moderator molio nordeus da za El Clasico ubace garnituru Barse...
    A ja ovim putem molim one koji se sjećaju, da li je (ili nije) bilo popusta ove kalendarske godine za finale LP?
    Ako je bilo, vjerojatno ćemo morati čekati sljedeće finale.
    Ex top eleven player


Page 43 of 76 FirstFirst ... 33414243444553 ... LastLast