Page 75 of 76 FirstFirst ... 256573747576 LastLast
Results 741 to 750 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #741
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ma njemu je možda i zanimljivo, ali kako je ovima sa njim u Ligi... Od starta znaju da nemaju šanse...
    t11_fan and lespa like this.

  2. #742
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Ma znam da to nije novost (nego se dobro nekad prisjetit rezultata iz prošlosti), samo iskreno i meni pretjerano smrdi da nije primio gola ni u jednoj utakmici.
    Osim toga, u kupu ima 13 pobjeda, samo me zanima još kakva mu je statistika u LP.
    Kako god bilo, vjerujem da ima neke povlastice ili neku vrstu zaštite.
    Čak mi se to sve čini bahato, možda bi se to moglo nazvati i izrugivanje s nama ostalima...
    Nije bahato samo 3400 tokena
    t11_fan likes this.

  3. #743
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Ma nije primio gol o cemu pricamo... mene bi bilo sramota i da se hvalim sa tim... ovo je samo dokaz kuda ova igra ide
    Da je TE realističan, sljedeće sezone bi taj tim bio gori od Chelsea haha.
    Nekako mi se čini s vremenom da neke timove igra jednostavno favorizira dok neke namjerno troluje sezonama. Taj zaključak sam donio na osnovu rezultata raznih menadžera koji objavljuju ili su objavljivali na forumu pa pratim (i pomalo pamtim) s vremenom tko je i kako prolazio.
    lespa likes this.
    Ex top eleven player


  4. #744
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Kao na primer moj NTNK United sezonama trolovan...

  5. #745
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Kao na primer moj NTNK United sezonama trolovan...
    Jbg moras da napredujes do super mod. pa te krene
    t11_fan and NTNK like this.

  6. #746
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Neka,neka...

  7. #747
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Tko se žali na trolovanje, neka nabavi tim od max. 3* pa ga na taj način nitko neće trolovati jer bi stalno igrao protiv jačih. Haaa
    Ex top eleven player


  8. #748
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ma bre, nije problem u tome što je on prejak... Ima u timu (računaj po * manje na početku sezone)

    1 x 8*
    5 x 7*
    2 x 5*
    1 x 4*
    2 x 3*
    1 x 2*

    To je najjačih 11... Ali ima i 8 igrača, svi ispod 1*...

    Razlog zašto ubija sve u Ligi je što je drugom i trećem, na primer, najjači igrač 4*... To je kao da imaš jednog skauta i 5 igrača od 5*, a protivnici imaju najjače igrače od 2*...
    lespa likes this.

  9. #749
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Steppenwolf
    Da, ali svejedno je to pretjerano (176-0 statistika i 26-0-0) Onaj famozni tim što sam nekidan stavio sliku koji ima igrače od 9* u prvoj postavi i od 1* na klupi, osvojio je kup natjecanje (ono gdje je moj Celtic 3.) i sad gledam njegovu (izmjenjenu) postavu.
    Dakle, na njegovom nivou 17, on ima prosjek kvalitete 3*, on trenutno ima
    1x 9*
    1x 8*
    6x 7*
    1x 3*
    5x 1* (višestruko ispod 1*)
    Osim toga, dok je njegova postava bila kompletna, još uvijek nije imao prosjek veći od sadašnjeg zato što je u međuvremenu prodao nekoliko jakih igrača, a ove je još malo pojačao tako da će kad krene nova sezona imati i dalje jednaku kvalitetu, ali mogućnost veće promjene kvalitete. Ovo je primjer gotovo ekstremnog rušenja kvalitete, čim sutra krene sezona on ide po nove skaute ili nordgene i treningom će ih naturpijat prije nego kup utakmica uopće krene. Taman da ništa ne mijenja, igrat će protiv tima od 2-3*, on da kupi 3 igrača od 5* pojest će ih kao od šale.
    I na kraju sveg tog da napišem najbitnije, taj tim je imao u ligi protivnike sa "standardnim" sastavima pretežno 5* i poneki skaut, njegova statistika je:
    21-2-3 i 101-31 gol razlika.
    Dakle iako je imao daleko jači tim od ostalih, nije uspio ostati neporažen...
    lespa likes this.
    Ex top eleven player


  10. #750
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Završena je najuspešnija sezona do sada. Što se tiče prvenstva samo dve nerešene i bez poraza. Najbližem pratiocu smo pobegli +26, a gol razlika impresivnih +75... Čeka se sutra da se otključa dostignuće Čestitam svima koji su osvojili bar neki trofej i puno sreće u narednoj sezoni!

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-uploadfromtaptalk1449961788031.jpg

    Idemoooo...
    t11_fan, Macva FC and Steppenwolf like this.

Page 75 of 76 FirstFirst ... 256573747576 LastLast