Page 33 of 36 FirstFirst ... 233132333435 ... LastLast
Results 321 to 330 of 354
Like Tree422Likes

Thread: Sezona 74 - 13.Decembar - Kako vam ide?

  1. #321
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pa koja je ovo k***eva igra, da svaki put troluje, kad prvi kiksne, da ne može da se prestigne!!! Svaki put!!!

  2. #322
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Ulazim na poluvremenu, pise 2:0 vidim da prikazuje samo jednog strelca, izbacuje na kraju pobeda 2-1. Odem u raspored vidim 1-1, welcome to the TE kekeke
    Na stranu sto tog lika ne mogu da pobedim nikad, nema veze sto sam jaci jedno 10Q svaki put





    Inace vidim da su svi prsli oko igrice, dobro ste se drzali, davno sam ja govorio neke stvari

    I pozdravljam ono kad mi napisu "ovo je bila neocekivana pobeda" nema veze sto on ima igrace od 6* a ja od 8-9* bas neocekivano

    A da i kad pomerim mec, u vecini slucajeva ne mogu da pobedim
    Last edited by Sre10; 01-06-2016 at 03:10 PM.
    MNK Kaskada likes this.

  3. #323
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pu, ***** vam se na igru...

    Sezona 74 - 13.Decembar - Kako vam ide?-30.jpg

  4. #324
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    LŠ ispali bzv:



    U kupu smo u finalu:



    A liga ako ovo prokockam stvarno su slepci xD


  5. #325
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Opet sam se zasitio TE pa ove sezone sam pogledao poneku utakmicu, toliko da broj stane na prste jedne ruke. Ulazim gotovo svaki dan da vidim gdje timovi stoje, ali ne pripremam ih uvijek za utakmice. Svejedno, neki rezultati su prilično iznenađujući (pozitivno).
    Glavni tim se nalazi na 3. mjestu lige u kojoj prva 3 tima imaju jednak broj bodova, samo ih gol razlika dijeli .
    Dnipro se nalazi na 9. mjestu, LP je predaleko, nadam se da ćemo izbjeći promociju. Tim je loše krenuo u seozonu, ali se sredinom uspio domoći 3. pozicije lige ali nakon toga ponovo je pao u formi i vratio se na donji dio ljestvice.
    I glavni tim i Dnipro sutra igraju finale LP
    Nadam se trofej(ima) - poklonima za 3. godišnjicu na TE (17.1.)
    Celtic je na 2. mjestu lige sa 2 boda zaostatka iza vodećeg, postoje još male šanse za naslov. U LP je ispao u polufinalu (3-3 i 3-1)
    Steppenwolf likes this.
    Ex top eleven player


  6. #326
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Rekao sam da prestajem da igram, ako Partizan ne osvoji Ligu ove sezone i to se upravo dogodilo... Sa 14 skauta, od kojih pola na korak do svetske klase, ubedljivo najbolji napad i odbrana, ali su 4 trola bila dovoljna da izgubim šansu za osvajanje titule... Drugi nas je preskočio, ima bod više i 2 utakmice protiv boranije sa dna tabele, nema šanse da kiksne... Mi igramo protiv 5. i 6. i čak i ako pobedimo obe, nemamo nikakve šanse... Najbolji igrač Ilić, posle 5 uzastopnih desetki, danas dobija 6.5... lol... I još dobija žuti, da ne igra sutra... Dosta je bilo... Izguraću do kraja sezone i to je to... Nemam više stvarno nerava za zajebanciju, odoh da igram farmu...
    Najdox likes this.

  7. #327
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91




    Osvojen kup, zesci razguz. Cestitke i ostalima i srecno onima kojima predstoji borba

    Sent from my Lenovo A680_ROW using Tapatalk
    PepG, Steppenwolf and MNK Kaskada like this.

  8. #328
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Kup:
    Takmicenje gde sam odavno prestao da se nadam i 1/4 uspeli smo da osvojimo drugi put u istoriji kluba



    Dok sa BVB nismo uspeli iako je verovatnoca za osvajanje bila veca ovde kroz celo takmicenje smo gazili sigurno i onda izgubimo od slabijeg onda kad je najvaznije



    U igri su jos dve titule sa BVB i Romom i to je to

  9. #329
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Osvojih Kup posle 21 sušne sezone... i to tek pošto je protivnik trolovan crvenim kartonom u finalu...

    Sezona 74 - 13.Decembar - Kako vam ide?-32.jpg
    Sezona 74 - 13.Decembar - Kako vam ide?-33.jpg
    PepG, Sole94 and MNK Kaskada like this.

  10. #330
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    ✭FCREDSTAR✭

    Ovde je prica zavrsena



    BVB09

    Uzimamo titulu, ostaje zal za duplom krunom



    AS ROMA

    Ovde se malo zakomplikovalo ali samo uz neku tesku namestaljku mogu ovde izgubiti titulu

    Steppenwolf and Sole94 like this.

Page 33 of 36 FirstFirst ... 233132333435 ... LastLast